Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Acemiden Selamlar

Motovento
    REKLAM ALANI
    Baelmoth - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Mct 250 , Suzuki XF 650 Freewind
    Bir gün yolda yürürken bir tane motorun arkasında "satılık 800 tl" yazısını gördüm o an motor aşkım tekrardan alevlendi
    Hemen gittim o gazla sürücü kursuna yazıldım bi tane güzel ybr 125 buldum Allahtan bi aksilik olmazsa eylüle ayaklarım yerden kesiliyor.
    Geçmişte kafama bi tane motor geçirmişliğim var o yüzden biraz endişeliyim ama allah sonumuzu hayır etsin artık gemileri yaktım
    Bi acemi olaraktan her türlü tavsiyelerinize açığım.
    Siteyi uzun zamandır inceliyordum, samimi buldum üye oldum.
    Saygılar...

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    fusuy364 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı Baelmoth adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bir gün yolda yürürken bir tane motorun arkasında "satılık 800 tl" yazısını gördüm o an motor aşkım tekrardan alevlendi
    Hemen gittim o gazla sürücü kursuna yazıldım bi tane güzel ybr 125 buldum Allahtan bi aksilik olmazsa eylüle ayaklarım yerden kesiliyor.
    Geçmişte kafama bi tane motor geçirmişliğim var o yüzden biraz endişeliyim ama allah sonumuzu hayır etsin artık gemileri yaktım
    Saygılar...
    aramıza hoşgeldiniz. ben de yeni sayılırım bu forumda. forumumuz güzeldir. tecrübeli üyeler bayağı var. ve her çeşit motor hakkında bilgi sahibi olabilirsiniz.Umarım kısa sürede motorunuza sorunsuz kavuşursunuz.
    iyi sürüşler.

Alıntı Baelmoth adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Saygılar...
    bence de samimi bir havası var forumun. motosiklet kültüründen kaynaklandığını düşünüyorum. ben de senin gibi motora yeni başlıycam inşallah. uzun zamandır aklımdan çıkaramıyorum, artık bi motosiklet almak zorundayım. Kime bahsettiysem almamamı söylüyor. istanbul trafiğinden tutunda, dikkatsiz sürücülere kadar kendilerince haklı bahaneleri var. Onlar da beni düşünüyor bişey diyemiyorum. gerçekten istanbulda motosiklete binmek delilikmidir? çok mu tehlikeli bi olay bu motosiklet? bu sevdaya hiç bulaşmasak daha iyi mi ederiz? veya düşünüldüğü kadar tehlikeli bir alet değilmi motosiklet? tecrubeli arkadaşlarımızın yazacakları bizler için çok önemli...

Baelmoth - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Mct 250 , Suzuki XF 650 Freewind
    Fusy sağol kardeşim, inşallah.
    Yiğit, tehlike yok değil tabi ama iyi koruma, çok dikkat, biraz efendilik ile minimuma indirgeyebiliyoruz neyse ki.

Motosikleti
    vespa et4 150cc
    Alıntı yigitkeles adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    bence de samimi bir havası var forumun. motosiklet kültüründen kaynaklandığını düşünüyorum. ben de senin gibi motora yeni başlıycam inşallah. uzun zamandır aklımdan çıkaramıyorum, artık bi motosiklet almak zorundayım. Kime bahsettiysem almamamı söylüyor. istanbul trafiğinden tutunda, dikkatsiz sürücülere kadar kendilerince haklı bahaneleri var. Onlar da beni düşünüyor bişey diyemiyorum. gerçekten istanbulda motosiklete binmek delilikmidir? çok mu tehlikeli bi olay bu motosiklet? bu sevdaya hiç bulaşmasak daha iyi mi ederiz? veya düşünüldüğü kadar tehlikeli bir alet değilmi motosiklet? tecrubeli arkadaşlarımızın yazacakları bizler için çok önemli...
    Forum hakkında söylenenlere kesinlikle katılıyorum, gerçekten herhangi bir sorun/sıkıntıda çok hızlı dönüşler alıyorum ben. İstanbul trafiğinde otomobilden çok daha rhat bir kullanımı var motosikletlerin,kesinlikle endişeniz olmasın

huska - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    '08 DL 650- '88 px200
    hoşgeldin.burda kimse motor alma delilik falan demez aksine herkes dikkat etmeni korumalı ehlıyetli ve kasklı dolaşmanı tavsiye eder.hiç durma atla motora aramıza katıl.yardımcı olmaya çalışırız

slm arkadaşlar ben murat daha yeni cg aldım 2006 ama daha 1500 km de ben 870 kmde aldım motoru ve depo kılıfı arıyorum nasıl bulabilirim yardımcı olurmusunuz...

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)