Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Selamlar

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    KLE 500
    Merhaba arkadaşlar,

Birkaç aylık araştırma ve koşuşturmanın sonunda yeni motoruma kavuşarak aranıza katılmış oldum.

İstanbul yollarını aşındırmak için sabırsızlıkla bekliyorum.

Herkese keyifli sürüşler.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    philetoaster - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Duke 250 ABS, 640 LC4 SM
    Aramıza hoşgeldin.. Yeni motorun hayırlı olsun Keşke kendinden bahsetseydin biraz..
    Ridin' through this world, all alone. God takes your soul, you're on your own

Motosikleti
    KLE 500
    Alıntı philetoaster adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Aramıza hoşgeldin.. Yeni motorun hayırlı olsun Keşke kendinden bahsetseydin biraz..
    Haklısın, fazla kısa bir merhaba mesajı yazmışım :|

29 yaşındayım, istanbulda anadolu yakasında yaşıyorum. Bir CRM firmasında danışman olarak çalışıyorum aynı zamanda Yeditepede yüksek lisans yapıyorum.

İki teker hevesim birkaç yakın arkadaşım sayesinde başladı, açıkcası hız yapmak yada ne bileyim şekil olsun diye bir beklentim yok motorsikletten. Beklentim canımın istediği zaman istediğim yere kolaylıkla ulaşayım, şöyle haftasonuları orta mesafede istanbul yakınlarında biryerlere gideyim şeklinde.

Daha çok şehir içinde kullanacağımı bildiğim için büyük cc li motorlara bakmadım hiç. Pek tecrübem de olmadığı için CBF 250 nin uygun olacağını düşündüm ve sanırım doğru da bir seçim yapmışım Daha fazla yazamayacağım maalesef, çünkü biraz daha turlamaya çıkmam lazım

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)