Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Yamaha Motorlari Olanlar Burada Her Türlü şikayet,istek,ve Sorularini Yazabilirler

Motovento
    REKLAM ALANI
    motoyamaha - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yamaha Motorlari Olanlar Burada Her Türlü şikayet,istek,ve Sorularini Yazabilirler Sewgilerimle

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    xxxxx - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    honda cbf 500
    çözücen mi
    DoLPHiN2306 bunu beğendi.
    ben giderim adım kalır dostlar beni hatırlasın

motoyamaha - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Hayir Burada PaylaŞicaz Ve ÇÖzÜm Getİrmeye ÇaliŞicaz Ok?

Süper Moderatör (BBRR) Barış Şuşut - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    işallah çözüm getirecek bilgi veya makama sahipsindir biz yönetim olarak destekleriz seni ama kendini bir tanıt illa ismini ve konumunu söyleme ama ben şurda yetkili biriyim de en azından...
    [B][COLOR="DarkOliveGreen"]"İnanç, görünmeyene inanmaktır. Görünmeyene inanırsanız kimsenin göremediğini görürsünüz"[/COLOR][/B] [B]A. Şerif İZGÖREN[/B]

xxxxx - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    honda cbf 500
    heeeeeeeeee vlad senin mesajların geyik olarak dikkate alınıp silinmiş yaww
    ben giderim adım kalır dostlar beni hatırlasın

MeTaL - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Artık Yok ama Olacak ...
    Antalya Nebioğulları Yamaha yetkili servisini birisi yakabilir mi? Tek problemim yetkili servisler ...
    Eşini Seviyorsan, Onun (2 teker) Hayallerini de Seveceksin.

ylmzzz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kawasaki Z800
    bence marka yerine model belirt çünkü YAMAHA çok geniş bi başlık
    Korkarak yaşıyorsan yalnızca hayatı seyredersin

gurcan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    xv 535
    Alıntı xxxxx adlı üyeden alıntı
    çözücen mi
    süper yaaaa ......
    bayıldım bu cevaba
    tebrikler ve saygılar

Motosikleti
    Yamaha XT 660 Rally Replica
    Antalya Nebioğulları Şikayet;

Nebioğulları ile aramda geçen bir olay;

09.17.2011 tarihinde akdeniz ege turumu kapsıyan gezimde ufak bir talihsizlik sonucu kırılan iki parçamın siparişini Antalya Nebioğulları yetkili servisinden vermek zorunda kaldım ihtiyacım olan ön tour camı ve arka yolcu basamagıdır.Sipariş için motor şase numaramdan ihtiyaç olunan parçaların kodları girilerek kdv dahil nakit olarak 155 TL ödeme yaptım.Ödeme karşılığında ufak bir bloknota parça kodları alınan para kaşelenerek paraflanıp tarafıma teslim edilmiştir.Faturanın parçalarla beraber gönderilceğini söylemişlerdi.Parçaların 2 ay gibi bir süre içerisinde tarafıma kargolanacağı söylenmiştir.Geçen süre zarfında herhangi bir iletişim kurmadım tekrar.2 ay sonunda aradığımda servisi kimsenin bu durumdan haberi olmadığı söylendi.Aldığım kaşeli kağıdı taraflarına mail geçtiğimde ise bu ödemeyi alan kişinin işden ayrıldığını tekrar ödeme yaparak yeni bir sipariş ile parçaları alabilceğimi söylediler.Bu arada şirket görevlisi Mehmet Şenol Beyin savunması ben dahil 9 kişi mağdur edildiğini ve en az zarar göreninde benim oldugumu 155 TL ile tarafıma bildirmişlerdir.Yetkili bir servis tarafından bu durumla karşılaşmam güvenimi çok zedelemiştir.

Yamaha türkiye olarak bu olayın arkasında olmanızı temenni ediyorum.

başlıklı mailim ve telefonlarım da yamaha turkıye de cevap gormemıstir...
    Asıl motosiklet kullanmamak çılgınlık.:)

Alıntı muratersahins adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Yamaha türkiye olarak bu olayın arkasında olmanızı temenni ediyorum.
    haha.. çok güldüm. yamaha türkiye kendi markasının önünde durmuşmu ki arkasında duracak?

esasında ben yamaha türkiye diye bir yer varmı ondan bile şüpheliyim.. buyurun sitesi aşağıda, herhangi bir adres, telefon, irtibat bilgisi bulabilen varsa banada haber versin.

http://www.yamaha-motor.eu/tr/index.aspx

Blindfire - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha R25
    Distribütörlerin hepsi adam akıllı yatırım yapmıyor, Bunların başında da YAMAHA var yani bir şey olsa tası tarağı toplayıp gidecek vaziyetteler, ondan servisler standartlara uygun modern bir yapıda değil, mahalle aralarında tamircilik yapan ustalara yetki veriyorlar o kadar, parça fiyatları almış başını gidiyor, plastiğe bile dünyanın parasını veriyoruz, demem o ki bizim ülkemizde günü kurtarma yüksek kar sağlama, ve olası bir ekonomik bunalımda kaçma düşüncesi vardır. Ülkemiz için kimse RİSK almıyor..

Yiğit_ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yzf r125
    Yzf r125 sahibiyim.R25 almak istiyorum param yok bi el atın
    DoLPHiN2306 bunu beğendi.

Motosikleti
    fazer 6
    selamlar; yamaha anadolu motor / istanbul servisi ile yaşadığım sorunu paylaşmak istiyorum. fazer 6 model motorumu bu servise götürdüm vites i dediştiren ( bloğun içinde) bir mil var bununla ilgili onarım yapılacak. 15 gün motoru bir kenarda beklettiler,arıyorum naptınız diye '' usatanın düğünü var'' peki... arıyorum sıfır motor montajı var bakamadık ..motorumu alıp başka bir servis e gitmeye karar verdim. almaya gittiğimde servis de yer tutma parası istediler haftalık 50 tl. hayatımda böyle şey duymadım, ben 25 senedir motor a binen insanım hiç duymadım yaşamadım.otopark mı servis mi? belli değil. soytarılık ..

berkcigdem - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    ktm 1190
    Alıntı kaptan nemo adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    selamlar; yamaha anadolu motor / istanbul servisi ile yaşadığım sorunu paylaşmak istiyorum. fazer 6 model motorumu bu servise götürdüm vites i dediştiren ( bloğun içinde) bir mil var bununla ilgili onarım yapılacak. 15 gün motoru bir kenarda beklettiler,arıyorum naptınız diye '' usatanın düğünü var'' peki... arıyorum sıfır motor montajı var bakamadık ..motorumu alıp başka bir servis e gitmeye karar verdim. almaya gittiğimde servis de yer tutma parası istediler haftalık 50 tl. hayatımda böyle şey duymadım, ben 25 senedir motor a binen insanım hiç duymadım yaşamadım.otopark mı servis mi? belli değil. soytarılık ..

Hocam hiç uğraşma direk yamaha türkiyeyi ara veya mail at aynen bunuda yaz benden böyle bir para istediler vs diye. Hatta yamaha türkiye sana istediğin cevabı vermiyor ise direk yamahaya mail at. japonyaya yani. bak o zaman neler yapıyorlar.

eek - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Tracer 9
    Alıntı kaptan nemo adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Depo söküp takmaya 140 TL aldılar (işçilik saati 70TL), sorun çözülmediği gibi takarken hortumu sıkıştırmışlar yollarda süründüm. Tech90 nedeniyle severdim ama önünden geçmem artık, servisleri yüzünden güzelim pantolonları da almıyorum.
    www.capitalcitychoppers.org

Motosikleti
    MT07ABS / FZ09
    "Yamaha Motorlari Olanlar Burada Her Türlü şikayet,istek,ve Sorularini Yazabilirler "
    yamaha turkiye, yamaha global, yamaha japonya oncelikle internet sitelerinde adam gibi iletisim bilgilerini, email, telefon, adres, sirket ismi-unvani, posta adresini koysunlar...
    sonra ben de mahkemeye gideyim..

Motosikleti
    fazer 6
    Evet arkadaşlar anadolu yamaha yı edilebilecek her yere sikayet edicem ve olabildigince çevreye yayicam kimse gitmesin oraya. Nasil da pişkinler bide hayret... Peki kime gideyim diye düşünüyosun?? Bi bakiyosun hepsini elemissin. Servis yok adam gibi...en kötüsü de bu. Iste bu yüzden avrupada ki 80 li modeller 90 lı modeller i sokaklarda göremezsiniz. Turkiye de 15 yasindan yukaridaki motor lar çöp oluyor.

ZümeR - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Me Te Doquz
    Her türlü istek mi ??

Çekik gözlü küçük amcalardan tek isteğim var
    2016 Model R1
    Onlarda çok var 1 hediye onlara koymaz..
    Lütfen iletilsin konu sahibi.
    Derin olan kuyu değil, kısa olan ip'tir.

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler