Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

selam arkadaslar

Motovento
    REKLAM ALANI
    tuncay29frankfurt - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    kawasaki ninja zx-6r
    selam arkadaslar ben 6 yildir motor sürüyorum , 2 sene önce ehliyetimi yapmisdim daha önce hep kacak kulandim , ve bunuda almanya gibi bir ülkede yaptim, cünkü dogma büyüme almanyada yasiyorum , inanin cok pismanim aklim olsaydi kacak ehliyetsiz motor sürmesdim , gecen sene cok büyük kaza gecirdim motorlan 180km leylen salanbura yuvarlandim ve 6 ay hastanede yatim komalik bir haldeydim size bir tavsiyem bir düsünsenize ben ehliyetsizkene kaza yapmis olsaydim basima neler gelirdi , yani size bir tavsiyem sakin ehliyetsiz motor bilen sürmeyin veya aileniz istemiyorsa sakin sürmeyin ben 6 ay hastanede cektim nasil bir duygu ve hastalik oldugnu simdi anladim benim kizaradasim vardi 6 sene beraberdik kendisi afrika ülkesinden gelmeydi almanyada tanismisdik ve onu gercekden cok sevyiordum bana kazADAN sonra demisdikine ya ben ya motor , inanirmisiniz ben kizarladasimi secmedim bu nalet motoru sectim ya böyle isde , bu meret herseyi bile biraktiriyor yani , kizarkadasimi bilen biraktirdi bana yani... kizacasi yeni basliyanlar icin birakin bu isleri ben bile birakmaya ugrasiyorum ama olmuyor isde hastalik yani ... dikkat ettin sürerkene sakin hava bilen atmayin yoksa hastanede bulursunuz kendinizi yani ... pompaya bilen gelmeyin yani bazi arkadasalriniz vardir vay önünü kaldiripda süremisin derler sakin denemeyin veya stopper bilen yapmayin adam gibi sürün yani hele TÜRKIYEDE motor sürmek daha zor cünkü yollar cok kötü Dikkat ettin ARKADASLR cok DIKKAT CIK DIKKAT ; ben CEKTIM 6 AY HASTANEDE inanirmisiniz dahada Kazadan belim ayriyor bunu söylüyorum sizlere baska birsey demek istemyiorum ,

kendinise iyi bakin ALLAHA emanet olun , selamlr TUNCAY

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    Süper Moderatör (BBRR) Barış Şuşut - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Arkadaşım aramıza hoşgeldin
    Forum Kurallarını buradan okuyabilirsin.
    uzun sürecek bir arkadaşlığın ilk adımları olması dileğiyle

TUTKU YARATIR........................................... ......................
    [B][COLOR="DarkOliveGreen"]"İnanç, görünmeyene inanmaktır. Görünmeyene inanırsanız kimsenin göremediğini görürsünüz"[/COLOR][/B] [B]A. Şerif İZGÖREN[/B]

kahraman34 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    içmeler köprüsünden aşagı in tersaneleri geç işte ben ordayım(tuzla)
    Motosikleti
    bir adet 2005 model kırmızı düldül(as150t)
    merhaba tuncay yazdığın konunun belli bölümlerinde dogru düşüncelerin var mesala ehliyetsiz motor kullanmayın,ama yazının başka bölümlerini pek tavsiye etmem şimdi 1000 kişiden biri motorla kaza yapıyor diye neden tüm herkes motor işini bıraksınki,ona bakarsan adam futbol maçının ortasında yıldırım düşmesi sonucu hayatını kaybediyor yani şimdi dünyada futbol oynanmasınmı birde tehlikesiz ne varki yolda yürümenin bile tehlikesi var allah korusun kafana her an bi saksı düşüp yaralabilirsiniz.
    [SIZE="2"][B][FONT="Comic Sans MS"][COLOR="Red"]gerçekleri [/COLOR][COLOR="Yellow"]tarih [/COLOR][COLOR="Red"]yazar[/COLOR],[COLOR="Yellow"]tarihi [/COLOR][COLOR="Red"]galatasaray[/COLOR] [COLOR="Yellow"]yazar[/COLOR][/FONT][/B][/SIZE]

selam kardeşim hoş geldin sende vede gecmiş olsun tabiki seninde belirttiğin gibi önlem almalıyız yoksa üzücü kazalar başımıza gelebilir

TYP-R - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    SES150 Dylan(2008)
    Geçmş olsun vede hoşgeldin......
    [color=blue]Motosiklet Kullanmak Bir Düşünme Yoludur....![/color]
    [color=red]0Rh+[/color]

-CRiminAL- - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Geçmiş olsun.Seni aramızda görmek güzel

Gelişim Sürücü Kursu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CBF 600
    Merhaba aramıza hoşgeldin...
    Gelişim Sürücü Kursu
    0216 330 54 44
    0216 336 62 77
    www.gelisimsurucu.com
    msn: ehliyet@msn.com

MeTaL - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Artık Yok ama Olacak ...
    Hoşgeldin. Birşey var arkadaşım ehliyetin olmasa o kazada ölecekmiydin? Hayır. Ehliyet seni sadece belli başlı trafik cezalarından koruyacaktır. Ayrıca "aileniz istemiyorsa sürmeyin" demişsin; bir birey ailesinin dilediği doğrultuda sürekli hareket edecek olusaydı halen Osmanlıyı yaşıyor olurduk. Her bireyin kendi özgür iradesi ve yapmak istediği belli başlı şeyler vardır bundan ne aile ne de başka bir şahsiyet onu alıkoyamaz. Neyse geçmiş olsun her açıdan ...
    Eşini Seviyorsan, Onun (2 teker) Hayallerini de Seveceksin.

mete_han - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Melmeket Uşak/Manisa.2020 NC 750 X DCT/2015 CBF150
    Uleynnn Allamagneden kardeşimiz gelmiş Ocak ayında sallayan olmamış...Gavur ellerde bir kardeşimize böylemi hoşgeldin diyecektik...Yuh bize...

Hoşgeldin...
    Gerçekler acıdır/Metehandro acıtır//Pinokyo/BMX/Star103/Cobra105/Dt125/İnnova125/Lıberty200/Ybr125/CBF150/PCX/Activa/Inazuma/NC700S/750S/750 X/750SDCT
    (1992/2020) Köftestar&Pandastar&Banstar

xxxxx - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    honda cbf 500
    hoşgeldin
    ben giderim adım kalır dostlar beni hatırlasın

velespit-cbr - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    09` cbr 125
    geçmiş olsun arkadaşım...hoşgeldin...biraz geç oldu kusurumuza bakmıcan artık...
    [COLOR="Black"][FONT="Comic Sans MS"]RİDE THE WINDS OF CHANGE[/FONT][/COLOR]

Süper Moderatör (BBRR) Barış Şuşut - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    »»»»»» Bu Mesaj Moderator tarafindan kilitlenmiştir.»»»»»»
    Bu başlık amacına ulaşmıştır.
    Forum admin ve yöneticileri kurallara uymayan mesajlari degistirme ve silme hakkina sahiplerdir.
    Foruma üye olan herkes Forum Kurallarını kabul etmiş sayılır.
    Şikâyetler için... info@motosiklet.net
    ************** Site Yöneticisi: BBRR **************
    [B][COLOR="DarkOliveGreen"]"İnanç, görünmeyene inanmaktır. Görünmeyene inanırsanız kimsenin göremediğini görürsünüz"[/COLOR][/B] [B]A. Şerif İZGÖREN[/B]

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler