Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Vespa'm..

Motovento
    REKLAM ALANI
    CBR700F - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Suzuki Marauder
    Alıntı GuNMember adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Momo Desing Bende Vardı Fiyatı Biraz Pahalı Ama Çenesi Açık Olduğu İçin Güvenip Kullanmıyordum Yeni Motor Alan Arkadaşıma Hediye Ettim (:
    Vespaya Binen İnsanları Görüyorum Hepsi Kafamızda Kask Var Demek İçin Yarım Kask Kullanıyor
    Yarım Kask Güvenli Değil Arkadaşlar Çeneden Darbe Alabilirsiniz Bana Göre Yarım Kask Ve Nazi Tipi Dediğimiz Kasklar Kuş Pislemesinden Korur...
    Güzel bir hediye olmuş , burada kapalı kask takan yok ducati monstera r1 a bile açık kaskla biniyorlar , zaten açık kaska güvensem bende açık alırdım önermiyorum ama ille açık alınacaksa momo designlar güzel .

------

Evet fizikten kurtarıyorum 180 olunca baya bir kabak gibi çıkıyor insan
    Bu krallığın tacı kask , tahtıda motordur.
    "htmetin"

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Motosikleti
    Kawasaki Yeşil Ninja 250 R - 2011
    Evet arkadaşlar kask derdine bir son verdim ve güzeller güzeli Arai kaskımı cumartesi günü aldım.. Birde Dainese den mont ve eldiven de aldım.. Şimdilik keyfim süper yerinde sormayın )

Kask : 610 €
    Mont: 375 €
    Eldiven :70 €

Motosikleti
    CBF150-2011-Silver
    hayırlı olsun kazasız belasız sürüşler..

Motosikleti
    Artık çok daha güzel bir şeye sahibim..
    Para möhöm değil deseydin ya baştan ona göre seçenek sunardık.
    Süper hayırlı olsun.
    Eldiven bu olmalı sanırım. Ben bundan kullanıyorum çok memnunum.

Mont hangisi
    Hayat ne kadar uzun olursa olsun, hep beklenmeyen kadar kısadır.

Motosikleti
    hehehehe walla napiim saçtım paraları
    Evet eldivenim bu ama siyah olanından.. Üff kalpleri çok güzel değilmiii
    Montum da şu :

Sinan Aksu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    DL1000-Nmax155
    Alıntı fuLia adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Evet arkadaşlar kask derdine bir son verdim ve güzeller güzeli Arai kaskımı cumartesi günü aldım.. Birde Dainese den mont ve eldiven de aldım.. Şimdilik keyfim süper yerinde sormayın )

Kask : 610 €
    Mont: 375 €
    Eldiven :70 €
    Annem sen ne yaptin böyle
    İç sesim dışardan duyulsa beni kurşuna dizersiniz..

Motosikleti
    Artık çok daha güzel bir şeye sahibim..
    ...Üff kalpleri çok güzel değilmiii ...
    Kalp mi? hani nerde yahu
    Hayat ne kadar uzun olursa olsun, hep beklenmeyen kadar kısadır.

Hakki - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    var
    şöyle bir kask da iyi giderdi

Motosikleti
    Piaggio CARNABY
    trafikte tatsızlıkla karsılasmamak icin olabildigince yuzunuzu ve bayan oldugunuzu saklamanızı tavsiye ederim. Malesef trafikte bayan araba suruculeri bile rahatsız ediliyor. Bayan motosiklet suruculerine yapılanlara gozlerimle sahit oldum. Akmayan trafikte veya akan trafikte malesef magandalar yaptıklarının nekadar tehlikeli oldugunun farkında olmadan taciz ediyorlar ... motorun uzerine surıuyorlar .

Motosikleti
    farkedermi hepside :) aynı :)
    güle güle kullan allah kazabela vermesin
    DÜŞÜNMEDEN YAŞAYAN İNSAN :bounce:

Motosikleti
    Alıntı SinanAksu adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Annem sen ne yaptin böyle
    kontrolden çıktım :D

---------- Mesaj ekleme zamanı: 08:20 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 08:16 ----------

Alıntı morrigan adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Kalp mi? hani nerde yahu
    e hani varya serçe parmağının ordaki koruma gibi olan plastik şey.. dikkatli bako kalp

dianese in lady eldiven modellerinde kullandığı bi desen

---------- Mesaj ekleme zamanı: 08:29 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 08:20 ----------

Alıntı vincero34 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    güle güle kullan allah kazabela vermesin
    çok teşekkür ederim.. bi de kullanmayı bilsem

---------- Mesaj ekleme zamanı: 08:33 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 08:29 ----------

Alıntı Cem 1958 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    trafikte tatsızlıkla karsılasmamak icin olabildigince yuzunuzu ve bayan oldugunuzu saklamanızı tavsiye ederim. Malesef trafikte bayan araba suruculeri bile rahatsız ediliyor. Bayan motosiklet suruculerine yapılanlara gozlerimle sahit oldum. Akmayan trafikte veya akan trafikte malesef magandalar yaptıklarının nekadar tehlikeli oldugunun farkında olmadan taciz ediyorlar ... motorun uzerine surıuyorlar .
    açıkcası full face kaskım buna yeterli olur diye düşünüorum ama genede fiziksel olarak az cok bayan oldugum anlaşılır sanki..

araba ile işler farklı oluyor doğru diyorsunuz. araba ile beni sıkıştırmayaçalışanlara haddini iyi bildirip bende onları sıkıştırıorum şaşırıyorlar.. ama motorla bunu yapma şansım olmadığı için tarfikte daha uslu uslu gitmek, kimseye bulaşmamak en doğru seçim olacak sanırım..

chopperrider - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda Goldwing GL1800...
    korumaları güle güle kullanın. ya da daha doğrusu kelimenin tam anlamıyla asla kullanmayın )
    .....ve sordu torununa yaşlı kızılderili büyücüsü : sen hiç orta sehpalı supersport gördün mü.....

Motosikleti
    chopperrider tşk ederim.. Dizlik ve sırt korumamıda aldımmı olay biticek..
    hmmm sanırım bir de ehliyet almam lazım ama :p

Motosikleti
    Honda Goldwing GL1800...
    tabi ehliyet ilk öncelik ama onun kadar önemli olan da eğitim. gerçi sektörden arkadaşlarınız varsa zaten onlar gereken yardımı göstereceklerdir. Ya da dainesein yanındaki ulusanda da yeni başlayanlar için eğitim programları var düşünülebilir.
    .....ve sordu torununa yaşlı kızılderili büyücüsü : sen hiç orta sehpalı supersport gördün mü.....

Motosikleti
    aslında ankarada yaşıyorsanız ve de varsa önerebileceğinız birileri süper olur..

Motosikleti
    125 Zn
    ehliyet almadan trafiğe çıkmayı aklınızdan bile geçirmeyin. Allah göstermesin kaza yapsanız, yüzde 100 siz haklı olsanız bile bütün suçlu siz olursunuz. kaza yaparsanız yanıbaşınıza gelen polisler birşeyin varmı diye sormadan, ehliyetin varmı diyeceklerdir. Korumalarınızı tam almanız çok iyi olmuş. bizede uzaylı gibi bakıyorlar ama hiç önemsemiyoruz 2 defa kaza yaptık biri çok ciddiydi çok şükür kanamalı veya kırılmalı olabilirdi ama çok şükür bende hiçbirşey yok artçımda da bölgesel ağrılarla var.Korumalar olmasaydı halimizi siz düşünün....
    SONY psp 2004 (2 tane) , SONY Bravia 32v4210 lcd tv,SONY dz 260 home Theatre 5+1 ,SONY nw-003 mp3 player,Sony Trv Handycam ,Xbox 360 Jasper hep beraber mutluyuz huzurluyuz...SONY W350 Hd fotoğrak makinesi (aileye yeni eklendi alışmaya çalışıyor:P)

Motosikleti
    çok geçmiş olsun.. Korumaları almayı bende düşünüyorum.. açıkcası sanırım dainese den alcam gene.. ama para biriktirmem laızm.. 2 milyara yakın para harcadım ekipmanalara

Motosikleti
    Honda Goldwing GL1800...
    aslında ankarada yaşıyorsanız ve de varsa önerebileceğinız birileri süper olur..
    evet ankaradayım. tavsiye edebileceğim kurumsal olarak eğitim veren üstteki mesajımda belirttiğim gibi ulusan var.
    onun dışında amatörce eğitim vermek yardımcı olabilmek adına yapabileceğimiz bişeyler varsa gerek ben gerekse grubumuzdaki arkadaşlar her zaman birbirimize destek olmaya çalışıyoruz. Kendi aramızdaki toplanmalarımızda, grup sürüşlerimizde birbirimizin hatalarını görüp, uyararak hep birlikte daha iyi ve daha güvenli sürücüler olmaya çalışıyoruz.İhtiyaç duyduğunuz birşey olursa ulaşmanız yeterli. Kazasız bir motosiklet hayatı diliyorum şimdiden...

Motosikleti
    Teşekkür ederim.. O zaman kendi aranızdaki buluşmalarınıza yada grup sürüşlerinize bende katılmak isterim.. Böylece hem kendimi geliştiririm hem de deneyimlerinizden yararlanırım..

Ulusan ile de görüşeceğim, tşkler..

mach1 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    mondial zn125 (pırpır)
    İlk önce boş yerlerde motorla kalk,dur sert fren yap yavaşken tabi motoru tanımaya yönelik motoru tanıdığın zaman o motor senin bir parçan olcak onun daha önce ne yapacağını tahmin edersin ilk 1000 km yavaş sıkıştırmadan kullanacan 1000kmde bakımı var diğerleri her 6000km sonra.(Benimde hayalim bir vespa ama kafam cok karısıyor)
    Malımızı mülkümüzü bir horoz taşır,keyfimizi Sultan Mecit vapuru taşıyamaz
    Drift Religion

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler