Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
2. sayfa BirinciBirinci 1234 ... SonuncuSonuncu

Vespa'm..

Motovento
    REKLAM ALANI
    kanucan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı fuLia adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bu kask sizi uzun zaman çok iyi şekilde idare eder Arai çok iyi bir markadır.
    Paranıza kıyıp aldığınıza kesinlikle değicektir.
    Kask olarak her zaman tam kask öneriyoruz.
    Tabi yanına motora uyumlu olarak bir mont,dizlik ve eldiven almanız gerekli.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Motosikleti
    Kawasaki Yeşil Ninja 250 R - 2011
    Alıntı zeda3000 adlı üyeden alıntı Mesajı göster

Offf işte bunun renkleri süpermiş.. ama en azından benim siperlikli birşey almam lazım.. lens kullanıyorum ve rüzgarda lenslerim kurur ve gözlerime batar..

Dediğiniz gibi eğer bu kaskın fiyatı 1700 tl civarlarında ise gercekten de ona gerek yok.. Sadece deseni vs hoşuma gitmişti..

Kask konusunda inanılmaz kararsızım.. Begendiğim güzel kaslar genelde yarı açık olanlardan ve alt kısmı açık olduğu için de korkuyorum.. Full face kaskta da yazın çok bunalırsın, şehir trafiginde seni zorlar diyorlar..

Bir de bu önerdiğiniz mont + dizlik + eldiven içinde iyi marka var mı yoksa herhangibir tane alabilir miyim?

chopperrider - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda Goldwing GL1800...
    mont ve diğer ekipman için ankarada da olan motomax mağazasına uğrayın derim. bayanlar için şık ve renkli tekstil ve hatta deri montlar var. Oradan bütçenize göre diğer aksesuarlarınızı da temin edebilirsiniz.
    .....ve sordu torununa yaşlı kızılderili büyücüsü : sen hiç orta sehpalı supersport gördün mü.....

zeda3000 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CB750 Cafe Racer
    Bu sekilde gozluk ile kullanacaksin
    [COLOR="Red"]Motorculuk saygi ve cilginligin arasindaki ince cizgide gitme beceresidir[/COLOR] Suzuki GS500 Gitti / Ducati Monster 900 Gitti / BMW F650 GS Gitti

Motosikleti
    Ruby leri araştırdım yaklaşık 600 pound falan )

Motosikleti
    Artık çok daha güzel bir şeye sahibim..
    Böyle cicili bicili renkler istiyorsan suomy'lere bakmanı tavsiye ederim.
    Lensin varsa siperlik te yetmez açık öncam da. Fullface kaskta yazın çok bunaltmaz, zaten bir müddet sonra alışıyorsun. Ayrıca kaskın içine giyilen balaklavalar da terlemeyi falan önlüyor. Ben de bir tek saç sorun oluyor. Yani açık bıraksam, birbirine giriyor ve açmak için 1,5 saat ve 500 tel saçı heba etmek zorunda kalıyorum, kaskın içine soksam kafamı kaşındırıyor rahatsız oluyor. Bulabildiğim en iyi çözüm örmek

Örnek:

---------- Mesaj ekleme zamanı: 12:55 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 12:33 ----------

Açık olanı da varmış suomy'nin:

Şunlar da başka markalardan...

Bu aralar kendime de kask bakıyorum da ondan böyle doldurdum birden.

Şu hoşuma gitti benim de açıkçası:
    Hayat ne kadar uzun olursa olsun, hep beklenmeyen kadar kısadır.

MkD - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    92 301 98 vstar
    scorpion güzelmiş

GuNMember - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kawasaki CharmandER-5 2005
    Suomy'i Tavsiye Ederim Hatta Kullandığım Kask Morrigan Arkadaşımızın Gösterdiği İlk Kask Grubunda (Deseni Farklı)
    Ayriyetten Yazın Kullanım Açısından Ufak Sıkıntı Olur Ama Güvenliğin Daha Önemli Olduğu İçin FullFace Derim.
    Dizlik Eldiven Konusunda İse
    Ben Prosev Dizlik,Armode Eldiven Kullanıyorum Bir Motor Mağazasına Gidip Kendine Göre Birşeyler Bulabilirsin (:
    "TayGuN"
    "GuNControll"
    "Hızlı Gidebilirim Sen Yapma Telaş (; "

Motosikleti
    morrigan çooook tşk ederim.. sanırım ( full facelerden sol en üst, son resim sağ en alt ) 2 tane begendim önerdiklerinden..

Fiyatları konusunda var mı bir fikriniz? Bir de güvenlik bakımından nasıldır bu marka?

Ben arai begendim quantum oriental. 2010 model süper bi kask. Fiyatı 650 € . Ama sağlam olsun diye onu almayı planlıyordum..

Gunmember, tavsiyelerin için çok tşk ederim.. bu hafta sonu Ankara'da mağazası olan bir arkadaşıma gitcem. Orda kafama göre bir eldiven almayı planlıyorum..

Gerçi ehliyetim temmuzda çıkcak ama :p

Motosikleti
    morrigan çooook tşk ederim.. sanırım ( full facelerden sol en üst, son resim sağ en alt ) 2 tane begendim önerdiklerinden..

Fiyatları konusunda var mı bir fikriniz? Bir de güvenlik bakımından nasıldır bu marka?

Ben arai begendim quantum oriental. 2010 model süper bi kask. Fiyatı 650 € . Ama sağlam olsun diye onu almayı planlıyordum..

Gunmember, tavsiyelerin için çok tşk ederim.. bu hafta sonu Ankara'da mağazası olan bir arkadaşıma gitcem. Orda kafama göre bir eldiven almayı planlıyorum..

Gerçi ehliyetim temmuzda çıkcak ama :p
    Ben Suomy'i 350€ Civarında Birşeye Almıştım
    "TayGuN"
    "GuNControll"

Doobly - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    GT250R
    Aslında motosiklet kullanan birinin bayan yada erkek olduğunu kaskından anlar çevredekiler.
    Şimdi büyük bir motosiklet kullanacak olsan hiç sorun değil ama vespa ile bir bayan gördüklerinde bizim magandalar kesin bir pislik yapar. Bir de yeni yeni kullanmaya başlayacaksınız. Aslında saçlarınızı koplayıp siyah bir kaskı kafaya takmak çok mantıklı olabilir.

Bu da olaya farklı bir bakış açısı.

Hoşgeldin fulia,motorun hayırlı olsun,tekerin düz bassın.

bende doobly e katılıyorum,bu kasklar çok güzel ama tam kız işi,bence trafikte bayan olduğunu göstermek pek senin için avantaj olmaz, sıkıştırmaya çalışan magandalarla karşılaşabilirsin,yada laf yemek gibi şeyler... ama zaten vespanın üzerinde de bayan olduğun anlaşılır..
    yinede morrigan, süper kasklar bunlar ya,ama ben yine de böyle düşündüğümden bunları kullanmam.

Motosikleti
    Alıntı Ofelya adlı üyeden alıntı Mesajı göster

bende doobly e katılıyorum,bu kasklar çok güzel ama tam kız işi,bence trafikte bayan olduğunu göstermek pek senin için avantaj olmaz, sıkıştırmaya çalışan magandalarla karşılaşabilirsin,yada laf yemek gibi şeyler... ama zaten vespanın üzerinde de bayan olduğun anlaşılır..
    yinede morrigan, süper kasklar bunlar ya,ama ben yine de böyle düşündüğümden bunları kullanmam.
    aslında doğru söylüyorsunuz ama zaten her halimle bayan olduğum belli olacak.. KEşke iş sadece kaskta bitse.. maalesef kıyafetlerimden bile bayan olduğum anlaşılacağı için cicili kaskımdan olmak istemiyorum

Gunmember, o da ucuz sayılmazmış yahuu..

kanucan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Vespa'ya en güzel giden yarım kask bence,Vespa'nın tarzına çok uygun.
    http://www.feyizoglu.com/alisveris/p....php?pID=43876

Motosikleti
    aslında doğru söylüyorsunuz ama zaten her halimle bayan olduğum belli olacak.. KEşke iş sadece kaskta bitse.. maalesef kıyafetlerimden bile bayan olduğum anlaşılacağı için cicili kaskımdan olmak istemiyorum

Gunmember, o da ucuz sayılmazmış yahuu..
    O Zaman Bütçeyi Az Daha Kısalım Ve Agv,Lazer,Ls2,Gdr Gibi Markalara Bakalım (:
    Ls2 Ve Gdr Markalarını Bı Kac Kere Kafama Taktım Konforu İyi (:
    "TayGuN"
    "GuNControll"

Motosikleti
    Artık çok daha güzel bir şeye sahibim..

Lazer'e ne dersin 270 liraymış... Çok tutmuştu ilk çıktığında. Diğerlerine göre sade ama kırmızı motora gider
    Hayat ne kadar uzun olursa olsun, hep beklenmeyen kadar kısadır.

Alıntı morrigan adlı üyeden alıntı Mesajı göster

Lazer'e ne dersin 270 liraymış... Çok tutmuştu ilk çıktığında. Diğerlerine göre sade ama kırmızı motora gider

evt çok güzel gerçekten.

CBR700F - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Suzuki Marauder
    Alıntı Ofelya adlı üyeden alıntı Mesajı göster

Bende aynı modeli kullanıyorum fakat bayan değilim

Bende açık kaskta momo design ları oneririm türkiyede bulması zor fakat vizörü ve tarzları gerçekten çok guzel yanlız fiyatları biraz pahalı , not: ben airoh kapalı ve marushin sm kask kullanıyorum , çokta abzürt durmuyor
    Bu krallığın tacı kask , tahtıda motordur.
    "htmetin"

Motosikleti
    Alıntı CBR700F adlı üyeden alıntı Mesajı göster

Bende açık kaskta momo design ları oneririm türkiyede bulması zor fakat vizörü ve tarzları gerçekten çok guzel yanlız fiyatları biraz pahalı , not: ben airoh kapalı ve marushin sm kask kullanıyorum , çokta abzürt durmuyor
    Momo Desing Bende Vardı Fiyatı Biraz Pahalı Ama Çenesi Açık Olduğu İçin Güvenip Kullanmıyordum Yeni Motor Alan Arkadaşıma Hediye Ettim (:
    Vespaya Binen İnsanları Görüyorum Hepsi Kafamızda Kask Var Demek İçin Yarım Kask Kullanıyor
    Yarım Kask Güvenli Değil Arkadaşlar Çeneden Darbe Alabilirsiniz Bana Göre Yarım Kask Ve Nazi Tipi Dediğimiz Kasklar Kuş Pislemesinden Korur...
    "TayGuN"
    "GuNControll"

Alıntı CBR700F adlı üyeden alıntı Mesajı göster

aynı modeli kullansanda zaten bayan olmadığın fiziki olarak anlaşılıyordur. o yüzden bu durum senin için bir sorun teşkil etmiyor.

REKLAM ALANI
2. sayfa BirinciBirinci 1234 ... SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler