Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

karar veremiyorum. yardım edin lütfen

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    VN 800
    selam arkadaşlar. yaklaşık 4-5 aydır takipteyim. devamlı motosiklet ilanlarını kontrol ediyorum. fakat işin içinden çıkamıyorum. en geç 2-3 ay içerisinde motor alıcam. fakat tek bildiğim cruıser tarzı bi motor olacağı. 6500 tl. ye alabileceğim en 500 - gv 250 mümkünse de xvs 650 istiyorum. ama isterken bi bildiğim yok sadece bunları beğeniyorum. anlatın yönlendirin ve bilgilendirin lütfen.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    bektanist - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    mz 301 2002- Mondial RX3i Evo 2015
    yaşını sorun etmezsen 95 veya 94 model temiz bir en500 yakışır sana şahsen bittiğim çok nadir motorlardır yeni modellerindeki jantlar ve gidon çok çirkin bence tabi sonuçta güzellik göreceli

Aynı fikirdeyim kayışlı ve alaşım jantlı model daha orjinal,selesi bile kendine özgü makinenin. Bu En500 '93 model 13,000 km'de 1,5 sene önce sahibindende gitti

Motosikleti
    VN 800
    Alıntı bektanist adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    yaşını sorun etmezsen 95 veya 94 model temiz bir en500 yakışır sana şahsen bittiğim çok nadir motorlardır yeni modellerindeki jantlar ve gidon çok çirkin bence tabi sonuçta güzellik göreceli [ımg]http://www.albatrosmt.narod.ru/temi/oboi/kawasaki/kawasaki-en500-1990.jpg[/ımg]
    benim için motorun yaşı sorun değil ama 93-94 model temiz makinayı nasıl bulucaz. Sonra sanayide motor ustalarıyla kanka olmayalım.

---------- Mesaj ekleme zamanı: 20:52 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 20:48 ----------

[QUOTE=motorhocası;2029057]Aynı fikirdeyim kayışlı ve alaşım jantlı model daha orjinal,selesi bile kendine özgü makinenin. Bu En500 '93 model 13,000 km'de 1,5 sene önce sahibindende gitti

[/Q

SİZE KATILIYORUM AMA BÖYLE HOŞ VE TEMİZİNİ ŞAHSEN BEN BULAMAM. DENK GELİRSE NEDEN OLMASIN LAKİN DEDİĞİM GİBİ BEN BULAMAM. RİCAM ŞU Kİ BANA UYGUN BİŞEYLER BULMAMDA YARDIMCI OLUN

KRAL1146 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    eski motosiklet alıp başına bela alma. al bir apaçhi 150 3.500tl ye ömürlük makina
    103 hp

Motosikleti
    VN 800
    arkadaşlar şu QM 250 ler nasıl makinalar. bi tane buldum hoş görünüyo da

alp_tunay - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    cbf1000-cygnus
    Sadece hoş görünür...Kendin de demişsin....
    T Ü R K İ Y E. . . .T Ü R K L E R İ N D İ R

N E ... M U T L U... T Ü R K Ü M... D İ Y E N E

barok34 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kymco xciting 250 i
    Sitemiz üyelerinden birisinin motoru gözatarsan

http://www.sahibinden.com/1999_model...XQQdisplayitem

---------- Mesaj ekleme zamanı: 00:44 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 00:42 ----------

Alıntı KRAL1146 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    eski motosiklet alıp başına bela alma. al bir apaçhi 150 3.500tl ye ömürlük makina
    Adam cruıser istiyor sen apachi diyorsun biraz abes kaçmıyormu?
    Biz hepimiz, Gök ananın içinde dönen tek bir çocuğuz.

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler