Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Mersin mt ile buluşma...

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    SÜPERKİNG 2007
    MOTORUNU YENİ ALMIŞ BEN,MERSİNİN EN ESKİ VE EN TECRÜBELİ MOTORSİKLET ÜSTADI YÜREKCE ( SENCER ABİ ) İLE VE ONUN YETİŞTİRDİĞİ GENÇ MOTORCU HÜSEYİN İLE TANIŞMAMIZ GERÇEKLEŞTİ...
    OKADAR SICAK KANLI KARŞILANDIM VE OKADAR GÜZEL SOHBET ETTİK Kİ ANLATAMAM,AMA BULUŞMANIN AZ OLMASI DİKKATİMİ ÇEKTİ HERHALDE MOTORCU ARKADAŞLAR BU TÜR ORGANİZASYONLARI ARTIK SEVMİYOR VE GELMEDİLER ???
    ÖNCELİKLE YÜREKCE BANA MOTORUN İLK VE EN ÖNEMLİ OLAYLARINI ANLATTI BİLGİLERİ OKADAR ÇARPICI VE ÖĞRETİCİ Kİ AĞZIM AÇIK DİNLEDİM...ONDAN ÇOK ŞEY ÖĞRENECEĞİM...HEMEN İLK FIRSATTA KORUMALIKLI KIYAFETLERİMİ VE EN İYİSİNDEN VE SAĞLAMINDAN Bİ KASK EDİNECEĞİM YOKSA İŞİM YAŞ GİBİ GÖRÜNÜYO
    SONRA DİĞER MT CİLERİN BAŞKA BİYERDE BULUŞMALARI VARMIŞ,ORAYA GİTTİK VE YAŞLI MTCİLERLE TANIŞTIK YAŞLI DEMEM KÖTÜ ALGILANMASIN VALLA BİZ VELESBİT BİNERKENE ONLAR DÜNYAYI GEZMİŞLER
    ARTIK KENDİMİ YAVAŞ YAVAŞ MOTORCU OLARAK GÖRMEYE BAŞLADIM
    VE SİZLERE ŞUNU SÖLEYEYİM BU SİTEDE MOTORU OLMAYAN VEYA GRUPLARA GİRMEYEN ARKADAŞLAR VARDIR,MUTLAKA KEŞKE DEMEDEN Bİ MOTOR SAHİBİ OLUN VE MUTLAKA Bİ GRUBA GİRİN O TADI TADIN SÜPER BİŞEY
    HAYAT KISA NE YAPMAK İSTİYORSAN HEMEN YAP,YOKSA ÇOK PİŞMAN OLURSUN...:cat:

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    demirgursel - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    iyi hadi doğru adresi bulmuşsun.hepinize selamlar.yalnız sencer hüceyinimi iyi yetiştirememiş sanırım, motorculuğu birz zayıf gibi geldi bana
    sıkıysa yakala HAYALBUYSA

muzaffer1968 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2010 CBF1000F
    Öğrenmenin sonu yokki
    Denildiği kadar okumayan bir toplum değiliz. ErkekIer bildiğini okuyor, kadınlar da canına okuyor

Motosikleti
    SÜPERKİNG 2007
    bilmiyom artık daha yetişiyormuş ama dersleri bitmemiş yada sencer abi ders verirkene ya dersten kaçtı yada başka şeylerle uğraştı

demirgursel - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    genç adam aklı havadadır onun
    sıkıysa yakala HAYALBUYSA

Motosikleti
    SÜPERKİNG 2007
    Bilmiyorum artık abi ama iyi bi çocuk inşallah hep birlikte çok daha güzel ve iyi şeyler yaparız...

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler