Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
2. sayfa BirinciBirinci 12

kararsızım fikir istiyorum

Motovento
    REKLAM ALANI
    Sinan Er - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BMW F650 GS
    Alıntı dj_gizem adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Vites konusu tamam ona karar verdim tek endişem yarım otomatik bi motosiklet hiç kullanmadım ona alışmam zor olurmu diye.çünkü ben hem kendimi hem kesemi hazırlayınca ilk işim tam hayalimdeki motsikleti almak olucak Allah izin verirse.scooterı hiç düşünmedim tam otomatik bile olsa cup tipi bişey istiyorum ama bi bayan olarak yarım otomatik motosiklete alışabilirmiyim bilmiyorum. Belki yarım otomatik debriyajlı motosiklete göre daha kolaydır bilmiyorum. Anlaşılan ben yaşayarak görücem(inşallah kazasız )
    Korkma değişik önerilere de kulak asma. Seçimin harika.

Ben hiç motor kullanmamış halımle bu motoru satın aldım 10 sene once adam nasıl kullanacağımı tarıf etti ben her iht,male karşı yanımda bırnı göturdum bişey olursa yardım etsin diye ama korktugum gibi olmadı. Kullanmak cocuk oyuncağı ımış 2 gunde uzman oldum.

Öylede az yakıyor ki benzın fiyatlarının uctugu su gunlerde hıc sıkıntı cekmeyeceksın.

Vitede konusuda kafana takılmasın hangı vıtesde olursan ol bu motor asla stop etmez
    Kuş olup uçmak isterken uzaklara, Ağaç olup kök salıyorum buralarda.........

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    alpher81 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    hyosung rt 125
    Bence manual vites bir motor al.
    Yoksa vitesliye geçtiğinde tekrar acemilik yaşarsın diye düşünüyorum haddim olmayarak.

dj_gizem - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    honda cbr125 istiyorum.(kısmet belki birgün olur)
    tşkler motosikletin gelmesini sabırsızlıkla bekliyorum anlaşıp işi tatlıya bağlasak süper olucak bekleyecek gücüm kalmadı artık.her motosiklete imrenerek bakıyorum ufaktan ufaktan alıp başlamak lazım.daha yollar bana ben yolara alışıcam e bide rüzgarında bizi tanıması lazım....
    Ben rüzgarı değil,artık rüzgar beni takip etsin.....

Motosikleti
    BMW F650 GS
    gözüne kestirdiysen gerisi önemsiz.

balıkesir, istanbul gibi zorlu trafiğe sahip olmadığı için hem motoruna çabuk alışırsın hem de trafiğe.
    hayat güzeldir

Motosikleti
    inşallah zorlanmadan herşey hallolur gözüme kestirdiğim motosiklet başka ,almak üzere oldugum başka aslında .. Ama hayatın da bir gerçegi var emeklemeden yürünmüyo sabırlı olmam lazım dimi

Forumdan Uzaklaştırıldı
    kafa karıştırmak istemem ama bence vitesli motosikletle başlamalısın . scooter dan yarı otomatiğe ordan vitesliye falan hiç gerek yok bence .

Motosikleti
    Alıntı eftelya adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    kafa karıştırmak istemem ama bence vitesli motosikletle başlamalısın . scooter dan yarı otomatiğe ordan vitesliye falan hiç gerek yok bence .
    aynı fikirdeyim.

Motosikleti
    KAWASAKI ZXR-900
    ilk motorun öğrenmek amaçlı olacağından scooter ile başlamanın daha doğru olacağını sanıyorum ayrıca aramıza hoş geldin
    ZXR-900 İLE HAYAT 11.000 DEVİRDEN SONRA BAŞLAR...

REKLAM ALANI
2. sayfa BirinciBirinci 12

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler