Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
1. sayfa 123 SonuncuSonuncu

Neden Otomobil Değilde Motosiklet Biliyor Musunuz

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    az kaldı alıyorum
    neden Otomobil Değilde Motosiklet Biliyor Musunuz

çünkü

Otomobil Kullanırken Onunla Samimi Olmanıza Gerek Yoktur

Oysa Motorunuzla Samimi Olmazsanız Adeta Size Küser, Kaza Yaptırır

Benim Için Motosikleti Diğer Araçlardan Ayıran şu

Motorunuz, Besleyip Bakımını Yapıp Ona Bindiğiniz Atınız Gibidir

OTOMOBİLİNİZ İSE SİZDEN BAĞIMSIZ BİR ROBOT MAKİNA GİBİDİR

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Hahaha, motoruna nasıl gözü gibi bakıp yolu ve motoru hisseden varsa, otomobili de öyle kullananlar vardır, otomobili hissetmek apayrı bir ustalık gerektirir.

emomen - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    cbr 1100 xx
    Böyle bir konu mevcut
    Bedenimdeki Ruhun ^3^ günlük sahibiysem istedigim gibi yaşarım.

VaScO1925 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    motorsiklet değil motosiklet
    Drift Religion, iZMiR ŞußeSi

Motosikleti
    az kaldı alıyorum
    Alıntı VaScO1925 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    motorsiklet değil motosiklet
    DÜZELTTİM..

ahriman - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    SymWolf125 06 (r.i.p)/ HyoGv250 09 (r.i.p)/ybr 12
    ikisi de ayrı tarzda şeyler.

armutu sevdiğim için portakalı sevmemeli miyim? hayır.

otomobil güzel zevkli, zaman zaman daha avantajlı olabiliyor (hastalık durumları, kalabalık gezmeler) ama motosikletin zevki apayrı.

ha ben biriktirdiğim otomobil parasıyla iyi bir motor almayı tercih eder miyim ederim. fakat otomobili de dışlamamak gerek.
    motosiklete bin oğlum çünkü motosiklet hayattır!

dark_face - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2006 CBF 1000
    ahaha güzel olmuş güldüm gercekten
    Honda Hayat Onda...

melocann - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    YaMaHa YzF R25
    Alıntı ahriman adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    ikisi de ayrı tarzda şeyler.

armutu sevdiğim için portakalı sevmemeli miyim? hayır.

otomobil güzel zevkli, zaman zaman daha avantajlı olabiliyor (hastalık durumları, kalabalık gezmeler) ama motosikletin zevki apayrı.

ha ben biriktirdiğim otomobil parasıyla iyi bir motor almayı tercih eder miyim ederim. fakat otomobili de dışlamamak gerek.
    hocam çok haklısın on numara tesbit
    kendini bişey zannedenlere uyuz oluyorum:

bilmiyorlar ki bugun bana yarın sana

Ben daha derinlere iniyorum,el arabası kullanmanın da bir sanatı vardır.

Motorda bir doğa-yaşam vardır, bir de onunla içiçe olan sen ve motorun. Otomobilde bir doğa-yaşam vardır, bir de onunla aranda duran otomobil. Doğayı biraz olsun dolaysız yaşamak için otomobili hemen her zaman camı açık kullanırım/kullanırdım. Uzun süredir bir kutunun içine hapsolarak araç kullanmayı tercih etmiyorum.

Super Moderator Alper_tim - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Artık araba var
     MT Site yönetimi uyarı mesajı.
    Uyarı Sebebi:  1.2.14. Sansürlenerek te olsa küfür, argo terim, maksadı aşan benzetme, sataşma, tartışma çıkarıcı söz, aşağılama vb. içerikler mesajlarınızda bulunamaz. Tehdit etmek, küfretmek, örf ve adetlere karşı, müstehcen, kaba, nefret dolu mesajlar ile din, dil, ırk ayrımına yönelik mesajlar yazmak, davranışlarda bulunmak yasaktır. MT forumlarının en belirgin özelliği kullanıcıların mesajlaşmalarında yakalanan belirgin düzeydir. Bu güzel çizgiyi korumak mutlaka kullanıcının görevidir.
     Forum admin ve yöneticileri kurallara uymayan mesajlari degistirme ve silme hakkina sahiplerdir.
     Foruma üye olan herkes forum kurallarını kabul etmiş sayılır.
     Forum Kurallarını okumak için tıklayın..
     Şikayetleriniz için tıklayın

MT Site yönetimi uyarı mesajı.
    Uyarı Sebebi:  1.2.29. Mesaj/Konu başlık ve içeriginde BiR BüYüK bİr kÜçÜk, tamamı kalın (bold), tamami eğik (italik), TAMAMI BÜYÜK, alfanümerik (alf4Nüm3r1k) olacak şekilde yazılar kullanılması, noktalama ve yazım kurallarına aykırı mesajlar yazılması yasaktır.
     Forum admin ve yöneticileri kurallara uymayan mesajlari degistirme ve silme hakkina sahiplerdir.
     Foruma üye olan herkes forum kurallarını kabul etmiş sayılır.
     Forum Kurallarını okumak için tıklayın..
     Şikayetleriniz için tıklayın
    motosiklet kullanmak şeytanla kumar oynamaya benzer ,hep sen kazanırsın ama o kazandığında oyun biter

Alıntı voyagerx adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Motorda bir doğa-yaşam vardır, bir de onunla içiçe olan sen ve motorun. Otomobilde bir doğa-yaşam vardır, bir de onunla aranda duran otomobil. Doğayı biraz olsun dolaysız yaşamak için otomobili hemen her zaman camı açık kullanırım/kullanırdım. Uzun süredir bir kutunun içine hapsolarak araç kullanmayı tercih etmiyorum.
    İzmir'de yaşıyorsun ozaman bir CC veya sadece Cabriolet alacaksın o zaman

katip - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Zevk vermesi bir yana işin mantıksal yönü de var; (1) Daha az yakıt tüketmesi, (2) Daha düşük vergi gerektirmesi, (3) Daha ucuz olması.

Özetle genel olarak daha masrafsız olması..

Otomobil zevki olan birisi Porsche hayranı olabilir ve bir Porsche modeli satın almak isteyebilir fakat bu arzunun gerçekleşebilmesinin koşulu çok fazla paradır; oysa ki Honda olsun Yamaha olsun son derece kaliteli motosikletlerin üst modelleri dahi kendilerinin muadili arabalara göre çok ucuzlar. Aynı paraya ancak vasat otomobiller satın alınabiliyor.

İyi bir motosiklete sahip olmak gerçekleştirmesi olanaklı olan bir hayaldir.

Kaldı ki müthiş bir zevktir... Yarın motoruma yan çantalar ve seyahat çantası takacağım diye içim kıpır kıpır örneğin...
    Motorları maviliklere süreceğiz.

Tüm ikitekerler kardeştir, bisikletler dahil.

Alıntı katip adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Zevk vermesi bir yana işin mantıksal yönü de var; (1) Daha az yakıt tüketmesi, (2) Daha düşük vergi gerektirmesi, (3) Daha ucuz olması.

Özetle genel olarak daha masrafsız olması..

Otomobil zevki olan birisi Porsche hayranı olabilir ve bir Porsche modeli satın almak isteyebilir fakat bu arzunun gerçekleşebilmesinin koşulu çok fazla paradır; oysa ki Honda olsun Yamaha olsun son derece kaliteli motosikletlerin üst modelleri dahi kendilerinin muadili arabalara göre çok ucuzlar. Aynı paraya ancak vasat otomobiller satın alınabiliyor.

İyi bir motosiklete sahip olmak gerçekleştirmesi olanaklı olan bir hayaldir.

Kaldı ki müthiş bir zevktir... Yarın motoruma yan çantalar ve seyahat çantası takacağım diye içim kıpır kıpır örneğin...
    Şimdi para hususunu abartmışsın birkere ,İyi bir spor araba kullanabilmek, illa dediğin arabalarla sınırlı değil, 1994 Peugeot 205 1.9 Gti 130HP (870kg) 6-11 arası
    1994 Opel Astra 2.0 GSİ 150HP(1150kg) 8-12 arası piyasaları var.

filkete - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    hayıııııırrr.bilmiyoruzzzzz
    bir zamanlar tanrıya karşı işlenen günah en büyük günahtı,ama tanrı öldü,onunla birlikte öldü o günahkarlar da.

Alıntı motorhocası adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Şimdi para hususunu abartmışsın birkere ,İyi bir spor araba kullanabilmek, illa dediğin arabalarla sınırlı değil, 1994 Peugeot 205 1.9 Gti 130HP (870kg) 6-11 arası
    1994 Opel Astra 2.0 GSİ 150HP(1150kg) 8-12 arası piyasaları var.
    Yine de bence 94 model Peugeot örneğin 2008 model Honda Fireblade'in muadili değildir... Kastettiğim spor araba alınamayacağı değil ama en üstün motosiklet en üstün arabaya örneğin Ferrari modellerine göre fiyat bakımından kıyaslanamayacak durumda olsa gerek.

Alıntı katip adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Yine de bence 94 model Peugeot örneğin 2008 model Honda Fireblade'in muadili değildir... Kastettiğim spor araba alınamayacağı değil ama en üstün motosiklet en üstün arabaya örneğin Ferrari modellerine göre fiyat bakımından kıyaslanamayacak durumda olsa gerek.
    Zaten bir CBR1000r ile kapışabilecek bir otomobil teknolojisi yok.Hafiflik önemli.Testte F1 aracını bile halletti dediğim alet.

Motosikleti
    roadstar 250 (cok guzel ya)
    Alıntı motorhocası adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Zaten bir CBR1000r ile kapışabilecek bir otomobil teknolojisi yok.Hafiflik önemli.Testte F1 aracını bile halletti dediğim alet.
    hocam gercekten olemi merak ediyorum en hızlı motorla en hızlı araba arasında ne kadar fark vardır acaba
    [COLOR="Red"][B]
    Önce Topraktım Simdi Agaç OLdum.
    Derya DenizLer Gibi DaLgaLandım Simdi DuruLdum.[/B][/COLOR]

Alıntı amorphis adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    hocam gercekten olemi merak ediyorum en hızlı motorla en hızlı araba arasında ne kadar fark vardır acaba
    F1 ile CBR 1000R arasındaki fark F1 pistinde yapılmıştı ama açıkara her virajda ve düzlükte fark attı CBR, F1 aracı da Honda idi.

Bu bağlamda şuna da bir bakmak hoş olur: http://www.youtube.com/watch?v=FWzmGQ2p7Z0

REKLAM ALANI
1. sayfa 123 SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)