Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
4. sayfa BirinciBirinci ... 2345 SonuncuSonuncu

Bayan motosikletciler tanışalım lütfen...

Motovento
    REKLAM ALANI
    alp_tunay - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    cbf1000-cygnus
    Ben erkeğim..Nasılsa tanışmak istemessin.... Burda çok bayan üye yok... Sen pembeaiki sitesine üye ol derim..

Burda cinsiyet yoktur..Motor sevgisi vardır... Bayan olduğunuzu İlla belirtmek istemenizi esefle kınıyorum...

Bu arada katılımcı olacaksanız hoşgeldiniz...
    T Ü R K İ Y E. . . .T Ü R K L E R İ N D İ R

N E ... M U T L U... T Ü R K Ü M... D İ Y E N E

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    gokayugur - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    SYM Joyride 200
    Genelde hafta içi sabah 08:00 sularında Çekmeköy şile otobanında siyah montlu siyah pantolonlu siyah kasklı ve siyah bir CBF500 ü olan bi abla görüyorum, aramızdan biriyse motor ona çok yakışıyor belirtmek istedim...
    Suzuki AN 125 - 2008 / 0 - 24500 km
    SYM Joyride 200 - 2008 / 4500 - 20000+ km (Halen Devam)

Motosikleti
    SYM GTS 250
    Ben erkeğim..Nasılsa tanışmak istemessin.... Burda çok bayan üye yok... Sen pembeaiki sitesine üye ol derim..

Burda cinsiyet yoktur..Motor sevgisi vardır... Bayan olduğunuzu İlla belirtmek istemenizi esefle kınıyorum...

Bu topiği açan arkadaşın meraktan açması bence çok normal burda bizde bayan erkek ayırımı yapmıyoruz sizin belirttiğiniz şekilde o açmasaydı bende açmayı düşünüyordum bayanların motora merak sarması yeni yeni oluşan bişey bence bu tarz bir konu açılması diyer merakı olan arkadaşlarıda cesaretlendirecektir.
    Ben Bursadan katılıyorum haftanın 5 günü oğlumu dersaneye götürüp getiriyorum saatler her zaman aynı olduğu için bazı motorlu arkadaşlarla yolda ahpap olduk her zaman selam vererek geçiyoruz bu tarz bir olayı arabada yaşayamazsınız .motor kullanan kişiler zaten belli bir kültür seviyesinde insanlar tabi her şeyde olduğu gibi bazen çürüklerde çıkıyor

Ama motor camiası gerçekten farklı bir sorun çıksa bile tanımadığınız motorlu birine hiç düşünmeden çoğu arkadaş yardım ediyor bunun bir sürü örneği var.
    Cinsiyet ayrımı yapıyorsunuz tarzındaki eleştirileri kınıyorum.Bizimde kaç bayan merak sarmış kullanan arkadaşlar ne taz kullanıyor nerelerde gibi sorularımız var ve bunları öğrenmek için forumu kullanmaya hakkımız var

Alıntı muhozo adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    eşlerimizin, annelerimizin, kızkardeşlerimizin motora artçı olarak elaleme ayıp olur diye yanlamasına bindiği bir memlekette motor kullanma cesareti gösterebilen bayanları yürekten kutluyorum
    Hoşbulduk muhozo,
    verdiğin destek için teşekkür ederim ((: ( iyi bir motorcu olacağımı hissediyorum )
    ...

Motosikleti
    GSXR1000RR1
    ee bayanlar kısır günü falan yokmu? böyle bi organizasyon olursa bizde destek veririz

Motosikleti
    SYM GTS 250
    ee bayanlar kısır günü falan yokmu? böyle bi organizasyon olursa bizde destek veririz
    olmazmı sizdende yaprak sarması isterizben kendi adıma söylüyorum çok güzel yerim

Motosikleti
    GSXR1000RR1
    Alıntı desparadox adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    olmazmı sizdende yaprak sarması isterizben kendi adıma söylüyorum çok güzel yerim
    dolmaları hazır almak kabul oluyosa tmm ama yemekte rakip tanımam

aparat - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    honda cbf 150
    Alıntı emin_arikoglu adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    bir gün yemek deme be birader
    ...kağıttan gemilerle okyanusları geçemezssin...
    Drift Religion

Motosikleti
    SYM GTS 250
    ehhh ilk sefer için kabul edile bilir ani olduğu için ama biran önce öğren bence iflas edersin bu gidişleyaprak sarması tabakta durduğu gibi durmaz

Motosikleti
    GSXR1000RR1
    Alıntı aparat adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    bir gün yemek deme be birader
    ilgi alanım abi napayım
    ehhh ilk sefer için kabul edile bilir ani olduğu için ama biran önce öğren bence iflas edersin bu gidişleyaprak sarması tabakta durduğu gibi durmaz
    yemek yapmayı bilsem inan ayda 500-600 lira atarım kenara

Motosikleti
    SYM GTS 250
    bence sen çoktan yanmışın sen benim uyarım gereksiz kalmış bundan sonra napsan boş yok dur mideye kelepce taktır kökten çözüm ayda 1000 ytl garantili ölmicek kadar yersin

Alıntı alp_tunay adlı üyeden alıntı Mesajı göster

Katılımcı olabilmek için ve kafamdaki soru işaretlerine cevap bulabilmek için bu siteye üye oldum sn.alp_tunay...cinsiyetinin ne olduğunun bir önemi yok ÖNEMLİ OLAN ORTAK FİKRE SAHİP OLMAK. Pembeaiki sitesine üye olmak isteseydim zaten oraya üye olurdum demekki istememişim,hep beraber katılımcı olmak dileği ile...

Saygılarımla...

Bu topiği açan arkadaşın meraktan açması bence çok normal burda bizde bayan erkek ayırımı yapmıyoruz sizin belirttiğiniz şekilde o açmasaydı bende açmayı düşünüyordum bayanların motora merak sarması yeni yeni oluşan bişey bence bu tarz bir konu açılması diyer merakı olan arkadaşlarıda cesaretlendirecektir.
    Ben Bursadan katılıyorum haftanın 5 günü oğlumu dersaneye götürüp getiriyorum saatler her zaman aynı olduğu için bazı motorlu arkadaşlarla yolda ahpap olduk her zaman selam vererek geçiyoruz bu tarz bir olayı arabada yaşayamazsınız .motor kullanan kişiler zaten belli bir kültür seviyesinde insanlar tabi her şeyde olduğu gibi bazen çürüklerde çıkıyor

Ama motor camiası gerçekten farklı bir sorun çıksa bile tanımadığınız motorlu birine hiç düşünmeden çoğu arkadaş yardım ediyor bunun bir sürü örneği var.
    Cinsiyet ayrımı yapıyorsunuz tarzındaki eleştirileri kınıyorum.Bizimde kaç bayan merak sarmış kullanan arkadaşlar ne taz kullanıyor nerelerde gibi sorularımız var ve bunları öğrenmek için forumu kullanmaya hakkımız var
    kafamdaki tüm sorularıma net bir cevaptı,ne kadar güzel anlatmış arkadaşımız....teşekkürler hoşbulduk ...

bir gün de geyiğe alınmasa şaşardım zaten...nasıl bir konu açmışım ben böyle ya...kitlenip gidecek topik...

Sn.adminim;
    benden değil bilesiniz ben başlamadan bitecek olan bu motor sevdama yanacağım sanırım...
    ...

Motosikleti
    GSXR1000RR1
    bence sen çoktan yanmışın sen benim uyarım gereksiz kalmış bundan sonra napsan boş yok dur mideye kelepce taktır kökten çözüm ayda 1000 ytl garantili ölmicek kadar yersin
    bu saatten sonra beni ancak pranga paklar

Alıntı geheimnis adlı üyeden alıntı Mesajı göster

bir gün de geyiğe alınmasa şaşardım zaten...nasıl bir konu açmışım ben böyle ya...kitlenip gidecek topik...

Sn.adminim;
    benden değil bilesiniz ben başlamadan bitecek olan bu motor sevdama yanacağım sanırım...
    Valla ben ciddiyim istemezseniz yapmayız kısır günü buluşmasını

Motosikleti
    dorada posadion
    evet burdayız yanlız degilsin

Motosikleti
    KROSS 250
    yeni gelen bayan sürüçüler aramıza hoş geldiniz insallah iki sene sonra kız kardeşimide aranızda görürsunuz şimdiden egitimini veriyorum
    sadece sür ...... www.eskisehirenduro.com

bu saatten sonra beni ancak pranga paklar

Valla ben ciddiyim istemezseniz yapmayız kısır günü buluşmasını
    istanbul çoookkk uzak...Alanyaya gelmeniz lazım kısırlar ellerimizden güzel çıkar elbet...
    ...

Motosikleti
    Land Cruiser
    Host var hostes var, müdür var müdüre var, barmen var barmaid var, kont var kontes var, kral var kraliçe var, prens var prenses var....

Motorcu kısmını nassı ayıracağız?
    Ride the wild wind

alp_tunay - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    cbf1000-cygnus
    Alıntı geheimnis adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    sn.alp_tunay...cinsiyetinin ne olduğunun bir önemi yok ÖNEMLİ OLAN ORTAK FİKRE SAHİP OLMAK.

İlk cümlen için bişey diyemeyeceğim..Ama madem cinsiyet önemli değil neden Başlığın başında BAYAN kelimesi var?....
    Daha kendiniz ilk girişte cinsiyeti öne çıkarmışsınız...

Neyse ikinci cümlen için de diyeceğim tek şey başlık böyle olursa bu şekilde gider olucak.... Hani imamla cemaaat hikayesi emsali...
    T Ü R K İ Y E. . . .T Ü R K L E R İ N D İ R

N E ... M U T L U... T Ü R K Ü M... D İ Y E N E

Motosikleti
    Kymco Movie XL 150
    Montes ............

Alıntı Xenkos adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Host var hostes var, müdür var müdüre var, barmen var barmaid var, kont var kontes var, kral var kraliçe var, prens var prenses var....

Motorcu kısmını nassı ayıracağız?
    .................................................. .....................

GKN - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    R1
    Alıntı alp_tunay adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Hani imamla cemaaat hikayesi emsali...
    abi bayan imam dinimizce caizmi
    GKN MOTORS

REKLAM ALANI
4. sayfa BirinciBirinci ... 2345 SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)