Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
1. sayfa 12 SonuncuSonuncu

ANKARA MT mutlaka okuyun ve lütfen yorum yapın

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    suzuki-HAYABUSA
    öncelikle hepinize selamlar arkadaşlar,mubarek ramazan ayı girdi gireli sürekli aklımda bu düşünce var ve bu konu hakkında öncelikli olarak ADMİN,YÖNETİCİ,MODERATÖR VEYA ORGANİZATÖR arkadaşlardan daha sonra bütün mt ailesinden yardım beklioruz.biz ankara mt olarak neden bi buluşma-tanışma-kaynaşma iftar yemeği düzenleyemiyoruz?herkez şööle eşini-kız arkadaşını,hatta annesini veya kız kardeşini getirip tam bi aile ortamında neden tanışıp,görüşüp bu arkadaşlıkları devam ettirmiyoruz?
    lütfen konu hakkındaki düşünce ve yorumlarınızdan kimseyi mahrum bırakmayınız.saygılar ve sevgilerimle.SERDAR
    [B][COLOR="Red"]hayalbuysa [/COLOR][U][B][COLOR="Lime"]608[/COLOR][/B][/U] [/B][B][U][I][COLOR="Blue"]hayabusa[/COLOR][/I][/U][/B]

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    mrsago - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    cbf 150 (12)
    ankaralı değlim ama bende merak ediyorum vugüne kadar mt ankaranın herhangi bi gezisine akşam çayına toplanmasına rastlamadım ankara küçük bi şehir değilki baya bi üyemiz vardır orda
    ya sev ya terket...

Motosikleti
    suzuki-HAYABUSA
    Alıntı mrsago adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    ankaralı değlim ama bende merak ediyorum vugüne kadar mt ankaranın herhangi bi gezisine akşam çayına toplanmasına rastlamadım ankara küçük bi şehir değilki baya bi üyemiz vardır orda
    kesssinlikle haklısın arkadaşım,sanırım ankara mt uyuyo ve artık biraz geçde olsa uyanmanın vakti geldi diye düşünüyorum,paylaşım için teşekkür ederim.
    [B][COLOR="Red"]hayalbuysa [/COLOR][U][B][COLOR="Lime"]608[/COLOR][/B][/U] [/B][B][U][I][COLOR="Blue"]hayabusa[/COLOR][/I][/U][/B]

efendy_iso - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    R1_8
    Ankara mt bu aralar bi kaç olumsuzlukla üstüste karşı karşıya geldi,o yüzden herkes sineye çekildi galiba,herkes yeniden toparlanacaktır....
    [I]315 ile uzaklaştım,aynamda görünmüyorsun...I]

Motosikleti
    cbf 150 (12)
    Alıntı yenny1i adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    kesssinlikle haklısın arkadaşım,sanırım ankara mt uyuyo ve artık biraz geçde olsa uyanmanın vakti geldi diye düşünüyorum,paylaşım için teşekkür ederim.
    peki sen bi buluşma düzenlesen aç bi topic mesela iftar olmasa bile bi akşam çayı buluşması düzenle bakalım katılım olucakmı
    ya sev ya terket...

Motosikleti
    suzuki-HAYABUSA
    açmış sayıyorum,en azından bi gören duyan moderator olur elbet.zaten bu topici da aslında o amaçla açtım,bakalım noolcak?

Alıntı efendy_iso adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Ankara mt bu aralar bi kaç olumsuzlukla üstüste karşı karşıya geldi,o yüzden herkes sineye çekildi galiba,herkes yeniden toparlanacaktır....
    e hazır mubarek günde gelmişken bence en iyi zaman,yanlış mıyım?

Motosikleti
    cbf 150 (12)
    hadi hayırlısı bakalım
    ya sev ya terket...

mithrelios - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Mts 950
    yaklasik iki sene öncesine kadar yapiyorduk boyle işler. prometheus buralarda değil sanirim ben de motoru satmak zorunda kaldim kalali uzak kaldim. cekip cevirecek ilgilenecek bir adam lazim yoksa zor boyle işler.

efendy_iso - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    R1_8
    e hazır mubarek günde gelmişken bence en iyi zaman,yanlış mıyım?

haklısın tabi,fitili ateşleyecek bi kıvılcım lazım,emeğine sağlık
    [I]315 ile uzaklaştım,aynamda görünmüyorsun...I]

olursa katılmak isterim zaten çarşamba toplantılarına katılmak istiyordum.
    Miami Florida Atlanta Georgia Raleigh North Carolina...

Motosikleti
    MZ 251
    öncelikle hepinize selamlar arkadaşlar,mubarek ramazan ayı girdi gireli sürekli aklımda bu düşünce var ve bu konu hakkında öncelikli olarak ADMİN,YÖNETİCİ,MODERATÖR VEYA ORGANİZATÖR arkadaşlardan daha sonra bütün mt ailesinden yardım beklioruz.biz ankara mt olarak neden bi buluşma-tanışma-kaynaşma iftar yemeği düzenleyemiyoruz?herkez şööle eşini-kız arkadaşını,hatta annesini veya kız kardeşini getirip tam bi aile ortamında neden tanışıp,görüşüp bu arkadaşlıkları devam ettirmiyoruz?
    lütfen konu hakkındaki düşünce ve yorumlarınızdan kimseyi mahrum bırakmayınız.saygılar ve sevgilerimle.SERDAR
    çok güzel düşünmüşsün yapmak lazım

günaydın millet

Motosikleti
    Honda CBR 600f Hemde Gümüş...
    Aslında neden bu kanıya kapıldın anlamadım daha 2 gun once 380km lik yol yaptik Ankara MT olarak, bide haftada 1 gun bi sekil bulusuyoruz. Bu haftaki iftar yemeginden sonra çay olsun mesela ?

bide olumsuzluklar olayı var Ankara MT bu sezon ciddi kazalar atlattı bunun bi payı varmı bilemiyorum...
    HONDA 600f -2008- >> Kawasaki Er6 N -2007->> Derbi 125 Nude -2006-

Artik No Kawasaki Yes Honda =)

rayjay - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBR 1000RR
    sen kimsin bilader ?
    iki baslikta da bulusalim diyosun da pazar neredeydin ?
    [COLOR="Red"][B]Been here, done that before and survived[/B][/COLOR]

Motosikleti
    YEMEHE DT 125 R(inş.) KTM 640 adventure
    Alıntı rayjay adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    sen kimsin bilader ?
    iki baslikta da bulusalim diyosun da pazar neredeydin ?

yada çarşambaları nerdeydin? zahmet edip siteyi inceleseydin bence bu topic açılmazdı

Forumdan Uzaklaştırıldı R3N - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı motorize ekip adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    yada çarşambaları nerdeydin? zahmet edip siteyi inceleseydin bence bu topic açılmazdı
    her çarşamba toplanıp uyuyor musunuz? anlayamadım, uyumak için toplanmak çok saçma, konuyu açan arkadaşlara katılıyorum

KUVVETMİRA - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    xt 600
    -------------------------
    "laubalilikten hoşlanmam, ciddiyeti severim, disipline hayranım!.."

C@LiMeRO - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Suzuki V Strom 250
    Babalar gelmesin mi
    AsLaNLaR ve SıRTLaNLaR HiÇBiR ZaMaN DoST OLaMaZLaR..

bende burada ankara mt ile ilgili bir eleştri yapiim;
    topicler çok uzamış, konu takip edilemiyor, geyik mesajlar fazla olduğundan sorulan sorulara yanıt alınamıyor :(

CBF150 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2010 BMW R 1200 GS Adventure
    Kim olduğunu bilmiyorum tanışmadık ama anladığım kadarı ile yenisin.Ankara MT olarak Nisan 2008 tarihinden itibaren 25 e yakın gezi yapıldı çarşamba toplantısı zaten klasik ramazan olmasına rağmen yine geziler ve toplantılar devam ediyor sen herhalde Ankara MT yi başka bir il grubu ile karıştırdın sanırım.İftar yemeğine gelince davet Ankara MT yi gelmezlerse o zaman stem et.Ayrıca hacıbaba'dan 3 kğ.tanışma ,kaynaşma ve Ankara MT ye kabul için baklavanı bekliyoruz.Ankara MT kadar tatlıya düşkün başka bir MT varmı? Haydi hoş geldin aramıza.

alper_satriani - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Nokia 6300 Gri
    daha ben de tatlı alacağdım yalan oldu o iş. gerçi KUVVETMİRA da alacak daha ehehee
    BAŞKALARINI SIK SIK AFFEDİN, AMA KENDİNİZİ ASLA

REKLAM ALANI
1. sayfa 12 SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler