Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
2. sayfa BirinciBirinci 12

motorcu olmak istiyorum ama korkuyorum

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    Kanuni Merlin 150
    " 2 çeşit motorcu vardır;
    1 düşen motorcular, 2 henüz düşmemiş olan motorculardır... " Demiş arkadaş,düşen düşmüş,düşmeyende,onun için risk hala devam etmektedir.Evet cesaret meselesi,biçok arkadaşım gerekli açıklamayı yapmış zaten.Bende 4 kaza yaptım bunlardan birisi harbi kayda değerdi.Yağış v.s.Ama motosiklet aşkı bambaşka.Ki;bu aşkı 2.ci motorum olacak olan cbr 125 le dahada pekiştirmek hayalim.Kaza olabilir herzaman dikkat.Gördüğümüz,yaşadığımız olumsuz şeyler amacımızı yıldırmamalı.Kendine güvenin varsa yola devam.Her yaptığın km.sana tecrübe olarak geri dönecektir...

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Motosikleti
    yamaha fazer6
    Eyvallah,
    duygularını paylaşan herkese sonsuz teşekkür ederim. Ben biliyorumki benim gibi düşünen çok insan var. Ama yanımdan bir motorcu geçtiğinde, bakarım hatta arabamla giderken yan yana gelmek ve beraber gitmek bile bana keyif verir.
    Alacağım ve kullanacağım. Tekrar Teşekkür ederim.

Motosikleti
    hyosung karion 125
    ehliyet, tam korumanın yanı sıra honda, yamaha, gibi bir yerden sürüş eğitimi de almanı tavsiye ederim.
    "Kalkın ey ehl-i vatan" dediler. Kalktık... Onlar oturdu. Biz ayakta kaldık.

evet bende az kalsın bu ay motorcu oluyordum motorumu buldum paramı denkleştirdim ehliyette tamam derken birde karşıma quesnet çıktı.
    benim düşüncem 800 liralık bi motordu ama bu girmiş olduğum quesnet hayatımı değiştirdi ve hedef.....1 sene sonra cbr 1000 rr aradaki farkın bende farkındayım ama benim quesnet gibi yni bir HAYAT veren bir işim var.
    SAYGILARLA...

REKLAM ALANI
2. sayfa BirinciBirinci 12

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)