Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
5. sayfa BirinciBirinci ... 345

Selam

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    yamaha dragstar 650 cc
    Alıntı CBR-125 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Tamam ondan sonra da sana nasib etsin
    kardeş sen istersen bu konuda yorum yapma yaptıkça batıyosun bu iş çocuk oyuncağı değil sana,bana,ona değil allah herkeze kazasız belasız sürüş nasip etsin bu işin şakası olmaz...
    MURAT KARDEŞLERİMİZİ UNUTMAYACAĞIZ....

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    CBR-125 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBR 600 F4i
    Alıntı murat gürgen adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    kardeş sen istersen bu konuda yorum yapma yaptıkça batıyosun bu iş çocuk oyuncağı değil sana,bana,ona değil allah herkeze kazasız belasız sürüş nasip etsin bu işin şakası olmaz...
    Allah herkese hakkı kadar yaşamayı nasip eder. Kaza da, Bela da, Hayır da, Şer de, İyi de, Kötü de Allahtan'dır. Bu yüzden Allah hepimize hayırlısını nasip etsin.

MaRaNtZz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CBR 600F
    Hoşgeldiniz....
    Saygılarımla...

Motosikleti
    CBR 600 F4i
    Alıntı MaRaNtZz adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Hoşgeldiniz....
    Hoşbulduk 2. Kez

AYGÜL - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı MaRaNtZz adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Hoşgeldiniz....
    hoş buldum teşekkürr ederim

Motosikleti
    şimdilik yok :(
    yaa hayret bişi yaaa. ne olcak bizim halimiz bilmiyorum. bende moto kullanmayı pek bilmiyorum ama moto düşünmedende duramıyorum. aygül sen öğren de sonra da baan öğret tamam mı

Alıntı __bakteri__ adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    yaa hayret bişi yaaa. ne olcak bizim halimiz bilmiyorum. bende moto kullanmayı pek bilmiyorum ama moto düşünmedende duramıyorum. aygül sen öğren de sonra da baan öğret tamam mı
    bence bende sende bilmeyip öğrenmek isteyenler de iyi bi kullanıcıdan öğrensin işimizi garantiye alalım.
    Bakalım yarın başlıyorum kullanma çalışmalarıma iyiki motor servisindeyim ve ustalarımızdan öğrenicem şanslıyım biraz :D

Motosikleti
    şimdilik yok :(
    Alıntı AYGÜL adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    bence bende sende bilmeyip öğrenmek isteyenler de iyi bi kullanıcıdan öğrensin işimizi garantiye alalım.
    Bakalım yarın başlıyorum kullanma çalışmalarıma iyiki motor servisindeyim ve ustalarımızdan öğrenicem şanslıyım biraz :D
    doğru söylüyorsun ikimizi toplasan bi moto sürücüsü olmaz bende senin öğretmeninden öğrensem daha doğru olur he he he..

yaa işin kötü tarafı benim kullanmayı öğreneceğim bi moto yok. bitane kiralasam ama olmaz yaaa. tek başıma öldürürüm kendimi falan.

neyse arkadaşlar ben yatıyorum yarın görüşmek üzere. herkese allah kazasız belasız sürüşler ve uykunuzda rahatlık versin. iyi geceler.....

Motosikleti
    Mondial 151 RS
    Ya Aygül hoşgeldin aramıza Motosiklet tutkunluğu çok güzel ona lafım yok.Bayan plotları aramızda görmekde gurur verici.Niyetim hevesini kırmak değil.Sağdece motosiklet kullanmak istiyenlere ilk söğlediğim şey tekrar düşün oluyor.Düşündüğünü biliyorum Ozaman uzerinden korkuyu ve heycanı at biraz kalsın bu işe biran önce gir fazla düşünürsen hiç yapamassın.Sağlıcakla...
    Bir Yengeçe Asla Düzgün Yürümesini Öğretemessin...

Alıntı Shewky adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Ya Aygül hoşgeldin aramıza Motosiklet tutkunluğu çok güzel ona lafım yok.Bayan plotları aramızda görmekde gurur verici.Niyetim hevesini kırmak değil.Sağdece motosiklet kullanmak istiyenlere ilk söğlediğim şey tekrar düşün oluyor.Düşündüğünü biliyorum Ozaman uzerinden korkuyu ve heycanı at biraz kalsın bu işe biran önce gir fazla düşünürsen hiç yapamassın.Sağlıcakla...
    hoş buldum
    tam 2 yıldır düşünüyorum artık yeter hazır daha cok cesaretlenmişken başlıyorum hemen

Alıntı __bakteri__ adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    doğru söylüyorsun ikimizi toplasan bi moto sürücüsü olmaz bende senin öğretmeninden öğrensem daha doğru olur he he he..

yaa işin kötü tarafı benim kullanmayı öğreneceğim bi moto yok. bitane kiralasam ama olmaz yaaa. tek başıma öldürürüm kendimi falan.

neyse arkadaşlar ben yatıyorum yarın görüşmek üzere. herkese allah kazasız belasız sürüşler ve uykunuzda rahatlık versin. iyi geceler.....
    benimde motorum yok ama motorcuda çalışıyorum avantajım o

hosgeldin aramıza

By_StaR - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda Nc700x
    Aramıza HOşgeldin Aygül ) Motosiklet Kullanamıyorum demişsin Motosiklet BAyisinde Çalışıyorum demişsin Özrün kabahatinden Büyük nasıl Kullanamıyosun yani ) Neyse Hoşgeldin Tekrardan =)
    PiaggioCiao 25cc>>Mobilette Enduro 50cc>>Peugeot Nİnja 52>>Peugeot Trekker 100cc>>Ledow Cxm 250cc>>Kawasaki Zx9>> Yamaha DraGStaR 650..
    "www.radyomoto.com"/MoToRCu CC'si BüYüK OLaN DeĞiL;GöNLü BüYüK OLaNDıR

TLGYLDZ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    HONDA CBF 150
    slm aygul aramıza hosgeldın ınsallah bır gun sende söför olursun hemde ıyı bır kullanıcı olarak bu ıse sonradan baslayanlar buna emın ol en bastan baslayanlardan daha usta oluyorlar ve meraklı kısılerdır..
    “Bazen ilk görüşte bilirsin, o artık senin olacaktır hayalinde hep o vardır işte AŞK budur İKİTEKERDİR:...

hoş buldum

kullanıcam kullanıcam kesin kararlıyım artık hakikaten 3 yılda usta olurdum kullansaydım neyse çok geç kalmış sayılmam

Motosikleti
    CBR 600 F4i
    Alıntı By_StaR adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Aramıza HOşgeldin Aygül ) Motosiklet Kullanamıyorum demişsin Motosiklet BAyisinde Çalışıyorum demişsin Özrün kabahatinden Büyük nasıl Kullanamıyosun yani ) Neyse Hoşgeldin Tekrardan =)
    Kullanmak konusunda biraz tedirgin olabilir motosiklet bayisinde motor tamir etmiyor. Bende mesela web sitesi kuran bi şirketteyim ama web sitem yok. Olabilir yani böyle şeyler elbet bi gün kullanır merak etme sen

REKLAM ALANI
5. sayfa BirinciBirinci ... 345

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)