Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

yardım arkadaslar acil

Motovento
    REKLAM ALANI
    onazzi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    daha yeniyim.benim boyum 1.86.benim boyuma uc asağı bes yukarı yakın olan ve kullandığı motor ona yakısan altında kucuk durmayan scooter hariç tüm model motor modelleri olabilir.Bana tavsiye edin bi kac model yoksa param ucup gitcek(cbr125 alcaktım kucuk dediler ama ne kadar buyuk olabilirki bi motor)

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    mete_han - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Melmeket Uşak/Manisa.2020 NC 750 X DCT/2015 CBF150
    no cbr no cbr...

yes ybr yes ybr...

Gerçekler acıdır/Metehandro acıtır//Pinokyo/BMX/Star103/Cobra105/Dt125/İnnova125/Lıberty200/Ybr125/CBF150/PCX/Activa/Inazuma/NC700S/750S/750 X/750SDCT
    (1992/2020) Köftestar&Pandastar&Banstar

SpearHEAD - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BMW F650 Dakar
    hoca gel sen gel endurocusun senin haaberin yok ben 1,92 yim mesela ama enduro lar için bu bir avantaj enduro ve motcross tarzı motor lar daha iricene ve yüksek olduklarından uzunboylu sürücülere yakışıyorlar

mesela alabiliyorsan benim favorim bmw f650 dakar a bir bak derim piyasadaki en yüksek sele motor (en azından benm bildiğim)
    Born To be wild

Alıntı SpearHEAD adlı üyeden alıntı
    hoca gel sen gel endurocusun senin haaberin yok ben 1,92 yim mesela ama enduro lar için bu bir avantaj enduro ve motcross tarzı motor lar daha iricene ve yüksek olduklarından uzunboylu sürücülere yakışıyorlar

mesela alabiliyorsan benim favorim bmw f650 dakar a bir bak derim piyasadaki en yüksek sele motor (en azından benm bildiğim)
    abi benim 4bucuk tas catlasa 5 milyar param var.acaba 20senelik bi sercemi alsam

Motosikleti
    ercüment erdun,benim kIrmIzI JInlun 250cc metal kIsragIm,oglumun 200 cc lIk yaban keçIsI sky team
    onazzi bendede boy 1,89 al bitane 250 cc jınlun davitson rahat edersin

Alıntı e_erdun adlı üyeden alıntı
    onazzi bendede boy 1,89 al bitane 250 cc jınlun davitson rahat edersin
    abi biz cok uzun değiliz ama bu motorlar nie bole anlamadım.cocukken motora uzun boylu ınsanlar binerler onlar yarısır pro olur sanırdım.e ozaman 2 metrelik insanlar napcak bilemiom biz bole zorlanırken

Motosikleti
    ercüment erdun,benim kIrmIzI JInlun 250cc metal kIsragIm,oglumun 200 cc lIk yaban keçIsI sky team
    onazzi bizim çocukluk zamanımızın motorlarıda o azamanlar daha iri idiler. şimdiki motorları çağa ayak uydurup daha nazik ve narin yapıyorlar ne yapalım bizde sulak yerde yetişmişik hep pırasa yemeseydik belki böyle uzun olamayabilirdik
    ozaman sen şöyle büyük bir motor bak

şaka şaka

Alıntı e_erdun adlı üyeden alıntı
    onazzi bizim çocukluk zamanımızın motorlarıda o azamanlar daha iri idiler. şimdiki motorları çağa ayak uydurup daha nazik ve narin yapıyorlar ne yapalım bizde sulak yerde yetişmişik hep pırasa yemeseydik belki böyle uzun olamayabilirdik
    ozaman sen şöyle büyük bir motor bak

şaka şaka
    yok abi ben vejeteryanım sağol ..bu arada dusundum tasındım cbr125 alcam abi zaten yeniyim yeter şimdilik bana.ilgilendiğin için sağol...........

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler