Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

sınav yaklaşıyor...

Motovento
    REKLAM ALANI
    trophy - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Şu an yok
    arkadaşlar 5 temmuzda ehliyet sınavı var.. şimdiye kadar scooter lerle sınavlara girilebiliyordu. ancak yeni çıkan kanunla sınavlara vitesli motorlarla girrilecek. bendede suzuki an 125 scooter var. daha önce bir kez vitesli motor kullandım.. oda 2 sene oldu bu konuda yardımcı olabilecek arkadaşlar varmı.. yada motor kiralayabileceğim bi yer de olabilir.. teşekkürler...

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Motosikleti
    DERBI GPR125 R'ımı SATTIM:(
    Ben sızden bıroncekı donemde aldım ehlıyetımı bız 150 cc scooterla gırdık sınava.Bızden sonramı boyle bır degısıklık oldu ben hıc duymadım.Bence bı daha arastır.Cunku benım arkadasım A2 alıcak bu donem surucu kursu scooterla gıreceksın dedı son konusmamızda.

Motosikleti
    geçmişim 2 silindir geleceğim 4 silindir olacak:))
    öncelikle başarılar diliyorum arkadaşım.bu aradada hoşgeldin.öle bir kanun çıktğını bilmiyorum.illa ki vitesli motorsiklet derseler o kursun sorunu bırakta onlar vitesli motorsiklet arasın...!
    LasTiği YaK, RuhUnU deĞiL:cat:

Motosikleti
    -
    ha scooter ha vitesli, düşmedikten sonra 2 sindende geciyosun zaten..

huceyn - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    SUZUKİ GSX-R 1300
    kardeş ben ehliyet alalı 2 sene oldu.o zmanda vitesli motor veriyolrdı.ben bile bi kaç arkadaşa orda öğrettim.hiç bişey yapamazsan yarım saat önce git alana.sana 5 dk içinde öğretirler.zaten fazla zorlamıyolar.
    Orgazma Dudak Büktürür

trophy - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Şu an yok
    dün yazılı emir gelmiş kursa ordan gördüm bende.. ehliyet kursuna baştan derslere girmicem demiştim ücretide öle anlaştık bakalım napcaz

hoşbulduk.. ilginize teşekkür ederim arkadaşlar

Motosikleti
    as t1
    ehliyet sınavına scooter ile katılabiliniyormuymuş bizde kursun motorları vardı onlarla girmek mecburiydi vitesli motor neyse başarılar dilerim
    Akıllı insanlar yeni fikirleri tartışırlar. Normal insanlar sonuçları tartışırlar. Küçük insanlarsa başka insanları tartışırlar. :bounce:

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)