Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
1. sayfa 12 SonuncuSonuncu

Merhaba abilerim

Motovento
    REKLAM ALANI

merhaba abilerim ben henüz 13 yaşındayım daha önce motor kullanmamıştım amcam bana bir motor aldı kanuni elite 100 bende motor merakına başladım hepinizin bana yardımcı olacağını umuyorum adım burak bursalıyım

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Motosikleti
    KAWASAKİ VN 800
    işte şimdi hapı yuttuk,13 yaşında ve amcası motor alıyor valla süper,oğlum senin babanın mal varlığı iyi herhalde,amcan direk mirasa göz dikmiş

abi seninki kötüyse ben birşey diyemem demekki iyi bizimki alıyorlar abi

sametrix - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    kawasaki ER-6N
    Hoşgeldin kardeş bende 13 yaşında motosiklete başlmayı çok isterdim çok şanslısın.
    İki kişinin bindiği motor değildir.

vlad1462 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    var bişeyler
    şimdi ne diyelim sana, ehliyet yok, kafadan ondan başlayalım. sen ehliyet yaşına kadar beklemiyceğine ve koruma namınada pek bişey almıyacağını varsayarak pekte parlak günlerin seni beklediğini söyleyemiyecem. sana yardım olucağımız tek konu trafiğe girme, siteye takıl ve faydalı şeyler öğrenmeye çalış.
    hoşgeldin

selcuk543 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    ARORA KS150-23 GREEN DRAGON
    bu kardeşimizde benim izimden gidiyo 10 yaşındada ben ilk motoruma kavuştum sünnet hediyemdi ama felaket motor hastasıydım ve kontrollü olarak kullanmama izin vardı kendi motorumu 1 sene boyunca hep babam yanımdayken kullandım yaş 11 diyince atlayıp geziyodum hey gidi günler hey
    No Manita No DIRDIR ONLY MAKARA ONLY GIRGIR

teşekkür ederim selçuk abi vlad abi bikere ben kasksız kullanmıorm
    ve 40 tan yukarı suana kadar cıkamadım zaten tek kullandırtmıolar anlayacağın daha yolun başı abi ben trafikte de kullanmıorm abi bos alanlarda
    gezmeye başladım

Motosikleti
    geçmişim 2 silindir geleceğim 4 silindir olacak:))
    hata sende değil, hata motoru alan amcanda :
    LasTiği YaK, RuhUnU deĞiL

jesse - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    ''00 ZX-12R..00 cb1100,, "16 integra 750
    hoşgeldin aramıza burak kardeşim ... ben dahil birçok abilerin dostların sana yardımcı olacaklardır .. anlıyorum ki gençsin .. ama cahil olma.. ehliyetini alırsın yaşın gelince !! ama unutmaki şuıan illegal dolaşıyorsun boş alanda yada yolda .. yada tekken yada yanında birisi varken .. bunlar çok ince detaylar...

içindeki motosiklet hevesini tutkusunu tahmin edebiliyorum . mutlusun çünkü artık bir sorumlulugun var... ama dikkat et .. yapacagın en ufak en küçük hata ve dikkatsizlik senin canını yakar.. yada yanında dolaştırdıgın kişinin !!

sana ehliyetsiz binme 13 yaşındasın .. düşersin çıkarsın gidersin gibi laflar demicem .. sadece ve sadece tek birşey söylüyorum ...

deli dumrul olma .. motosiklete binmek bir sanattır ve en iyi motorcu en uzun motora binendir .. sende uzun seneler motora binmek istiyorsan kaskını eldivenini dizligini yanından eksik etme .. hevesini kırma . motoruna gözün gibi bak .. dikkatli ve dikkatli ve dikkatli ol
    bridge stone shirdge stone sharidge stone... ve tanrı lastikten kadını yarattı, sharon stone..
    Drift Religion

VaScO1925 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı jesse adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    sende uzun seneler motora binmek istiyorsan kaskını eldivenini dizligini yanından eksik etme .. hevesini kırma . motoruna gözün gibi bak .. dikkatli ve dikkatli ve dikkatli ol
    benım hıc dızlıgım eldivenim olmadı abi sen bana alır yollarmısın kargo benden

hoşgeldin evlat dikkatli ol
    Drift Religion, iZMiR ŞußeSi

D C R - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    '13 Kawasaki Versys 650
    hoşgeldin aramıza burak kardeşim ... ben dahil birçok abilerin dostların sana yardımcı olacaklardır .. anlıyorum ki gençsin .. ama cahil olma.. ehliyetini alırsın yaşın gelince !! ama unutmaki şuıan illegal dolaşıyorsun boş alanda yada yolda .. yada tekken yada yanında birisi varken .. bunlar çok ince detaylar...

içindeki motosiklet hevesini tutkusunu tahmin edebiliyorum . mutlusun çünkü artık bir sorumlulugun var... ama dikkat et .. yapacagın en ufak en küçük hata ve dikkatsizlik senin canını yakar.. yada yanında dolaştırdıgın kişinin !!

sana ehliyetsiz binme 13 yaşındasın .. düşersin çıkarsın gidersin gibi laflar demicem .. sadece ve sadece tek birşey söylüyorum ...

deli dumrul olma .. motosiklete binmek bir sanattır ve en iyi motorcu en uzun motora binendir .. sende uzun seneler motora binmek istiyorsan kaskını eldivenini dizligini yanından eksik etme .. hevesini kırma . motoruna gözün gibi bak .. dikkatli ve dikkatli ve dikkatli ol
    Doğru söze ne denir...

Hoşgeldin kardeşim, dikkatli ol... Trafiğin ve çoluk çocuğun yoğun olduğu yerlerde motora binme...
    İnşallah abilerinin sözünü dinlersin...

Hoşgeldin...
    DoCqueR | D C R | H4LuK... - "Motosiklet Gibisin, Binmek İstiyorum" Drift Religion

Motosikleti
    Alıntı VaScO1925 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    benım hıc dızlıgım eldivenim olmadı abi sen bana alır yollarmısın kargo benden

hoşgeldin evlat dikkatli ol
    nedemek yüğen sen iste sanada bi diz atan olur
    bridge stone shirdge stone sharidge stone... ve tanrı lastikten kadını yarattı, sharon stone..
    Drift Religion

Alıntı playboy_77 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    hata sende değil, hata motoru alan amcanda :
    kesinlikle katılıyorum.başka da bişey demiyecem

Motosikleti
    en dandik motor motorsuzlukdan daha eyidir :))
    kardeş hoşgelmişsin siteye umarım güzel vakit geçirirsin
    Bu sene benim olsun

VaScO1925 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    nedemek yüğen sen iste sanada bi diz atan olur
    ama kız kaskı takıom ben guzel bı kız diz atarsa tam uyumlu olur
    Drift Religion, iZMiR ŞußeSi

abilerim bana destek veren bütün abilere teşekkür ediyorum abi size söz veriyorum hızlı kullanmayacağım kask sız gezmeyeceğim

muratgergerli - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Yerinde bir nasihat..Tebrikler..
    Valla benden büyük olsaydın "elini uzat öpeyim abi" diyecektim Jesse..

Neyse;
    bâri sen yanağını monitöre yaklaştır da yanaktan hem öpem hem makas alam..
    Alıntı brk110 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    abilerim bana destek veren bütün abilere teşekkür ediyorum abi size söz veriyorum hızlı kullanmayacağım kask sız gezmeyeceğim

Aferin kardeşim..Sözünü senet saydım ben..

Burda ben dahil tüm abilerin mutlaka motosikletten önce ehliyet ve kask varmı diye sorar sana.
    Şimdiiiiii;

Hoşgeldin BURAK (@brk110)
    diyeyim artık..
    İmza mı; yok anam taklit ediliyor... Parmak basıyorum artık..
    ŞEYTAN TÜYÜNÜ BENDE UNUTMUŞ.

Seni unutmayacağız
    Nur içinde yat

Motosikleti
    yamaha süper tenere 1200cc ZE
    hoş geldin
    Ben dostlarımı ne kalbimle nede aklımla severim
    Olurya kalp durur..Akıl unutur...Ben dostlarımı ruhumla severim O ne durur ne de unutur....(MEVLANA)

teşekkür ederim abilerim

Motosikleti
    Alıntı muratgergerli adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Yerinde bir nasihat..Tebrikler..
    Valla benden büyük olsaydın "elini uzat öpeyim abi" diyecektim Jesse..

Neyse;
    bâri sen yanağını monitöre yaklaştır da yanaktan hem öpem hem makas alam..
    biz boyle gördük abilerimizden .. bende kardeşime aynen aktarıyorum murat abim .((:

abi elinde bayagı agırmış ((: o nasıl makastı yaww
    Drift Religion

REKLAM ALANI
1. sayfa 12 SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)