Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Üyelerimiz Hakkında Bilgiler (Profil,Msn,isim,is,vb)

Motovento
    REKLAM ALANI
    Norton772 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda Dio
    Merhaba ben Yavuz, 44 yaşındayım ve turizmciyim. Antalya'da ikamet ediyorum aranıza bajaj discover 150f ile katıldım.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    R25
    admin arkadaşlara sesleniyorum hesabımı komple silmek istiyorum hiç varolmamış gibi mümkünmü mümkünse direk silebilirseniz iyi olur.

neden veli montana diye sorarsanız daha önce soyismimin sesli ve ünlü harflerini çıkarak ortaya çıkan harfleri kullanıyordum yani şuan burada olduğu gibi zrsln ama her defasında kodlamaktan sıkıldığım için basit ve güzel bir şey arayışına girdim montana koydum bu seferde en çok akla gelen hannah montana oluyor utanç verici

instagram: https://www.instagram.com/velimontana
    youtube: https://www.youtube.com/channel/UC5H9UsOhEpxx1SA-1uIIODA

mkgunduz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda NC750X
    Herkese Merhabalar,

42 yaşında, İzmir'de yaşayan bir bankacıyım. 1 ay kadar önce, sevdiğim bir dostumun 2013 model, 9500 km'deki Suzuki, Inazuma'sını satın aldım. Üç haftadır da işe motorumla gidip geliyorum. Takım elbiselerimi, ayakkabılarımı, gömleklerimi ve hatta kemer ve saatlerimi Şubeye bıraktım ve 25 km lik yolu otoyol üzerinden motorumla gidip geliyor.

Dostlarımın tavsiyesiyle iyi bir motorun yanı sıra, beni koruyacak kaliteli kıyafetler satın aldım. Hayatımdan şu ana kadar memnunum. Eşim ilk başlarda biraz endişe etse de (ben hâlâ ediyorum), şimdi beni destekliyor. Olabildiğince dikkatli ve kurallara uyarak motor kullanıyorum.

Şimdi de kışın beni üşütmeden, soğuk ve yağmurdan koruyacak ilave kıyafetler alarak tüm kış boyu motorun üzerinde olmayı amaçlıyorum.

Forumdaki arkadaşların her birinin verdiği bilgileri son derece önemli ve faydalı olarak değerlendiriyorum.

Herkese keyifli ve kazasız sürüşler diliyorum.

Saygılar,

Motosikleti
    .
    İsmim Kübra.ARh(+) Hemşireyim.Motorsikletler,motorsporları özel ilgi alanım.Motorsiklet bir tutku ama bana göre içgüdesel değil,çalışılması gerekip,gelişime açık olan bir mekanik..Teorik ve pratik bilgiler,sürüş teknikleri,motor sürme sanatı ve teknikleri motorsiklet anatomisi ile ilgili farklı kaynaklar araştırıyorum..Efsane Keith Code'un dediği gibi..Yollar teknoloji ile yapılıyor,motorsikletler de öyle,öyleyse neden motor sürmenin bir teknolojisi olmasın???

Motosikleti
    Kuba Eland 200
    Arkadaşlar ben 55 yaşında emekliyim.Motor sevdalısıydım ama büyüklerimin sözünü kıramadıgım için almadım,ama artık baston kullanmadan öneçe ufak 50cc lik bir oyuncak almak istiyorum.Saygılarımla

Motosikleti
    2004 Suzuki burgman 400
    Arkadaşlar merhaba ben halil ibrahim 2011den beridir motosiklet kullanıyorum ilk çin bi scoterla başlamıştım ardından burgman 400 ve şimdi de 1.5 yıldır v strom ile kullanmaya devam ediyorum kazasız belasız günler diliyorum hepimize

Motosikleti
    YAMAHA X MAX 250
    Merhaba Arkadaşlar adım musa aranıza Adana dan yeni katıldım. 10 agustos 2016 da ilk motorum bajaj pulsar 200 RS modelini aldım. Daha önce forumda okudugum onlarca belkide yüzlerce konu ve sizlerin bilgi birikimi sayesinde forumdan kopmak imkansız hale geldi. Herşey için teşekkür ederim hayırlı günler iyi forumlar olsun

mamidron - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Bajaj Dominar 400 (2022)
    Merhaba MT ailesi;

Ben Muammer, 30 yaşındayım, haberleşme sektöründe çalışıyorum. Aranıza İstanbul'dan katılıyorum.

Lanet İstanbul trafiğinden gına geldiği için motora başlamak istiyorum. Bu vesile ile bilgi edinmek bir şeyler öğrenmek adına aranızdayım.

Kazasız sürüşler.

Bir gün herkes iki tekere binecek...

MCS89 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    YAMAHA/X-Max/ABS - 2016
    merhaba arkadaşlar,
    Ben Cemil. Kan grubum BRh(+). 28 yaşındayım. İstanbul'da yaşıyorum. Öğretmenim. Aranıza geçen sene katıldım ama pek bir şey yazmadım. Bugüne kısmetmiş.
    İlk motorum Suzuki Address 110'du. Yaklaşık bir buçuk senelik başlangıç tecrübemden sonra Yamaha/X-max/250/ABS ile motor hayatıma devam ediyorum.

Motosikleti
    Puma MZ 100A
    Olgun28 : Olgun, Giresun, 27 yaş, Bilgisayar Teknikeri, ARH+ kan gurubu.

Motosikleti
    GV-250
    Selamlar herkese,

Bursa'da yaşıyorum ve makine müh. olarak fabrikada çalışıyorum. Bu hobi için erken adım atamamış olsam da geç de sayılmaz benim için. (Yaş 30) 2 yıl önce ybr 125 ile adım attım bu maceraya ama 1 yıl sonra satmak durumunda kaldım. Kısmetse yakın zamanda bir crusier ile tekrar sahalara dönmeyi planlıyorum.

Buradaki faydalı bilgilendirmeler için herkese teşekkürler..

Keyifli ve güvenli sürüşler dilerim.

MazhaRR - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Ybr200 ESD->R25
    İnsta/MazhaRR

Motosikleti
    Kuba Superlight 200
    Selam arkadaşlar youtube kervanına bende katıldım an itibariyle https://www.youtube.com/channel/UCvRIszbvxV9QA1sEmdxqppA kanalıma beklerim

motörcü - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    cbf 150
    Merhabalar. 38 yaşındayım. 2013 ten bu yana 25000 km dir cbf 150 kullanıyorum. daha da uzun süre cbf 150 ile beraberiz gibi

Motosikleti
    Mondial cup, Pulsar 200 NS, Dominar, Honda NC750 S
    Vaay beee konu başlığındaki msn kelimesini görüp duygulanmaya geldim. Varsa beraber duygulanacak birileri beri gelsin. Yiheeey gidi günler be nice ayça 24ler oturum açıp gençliğimizin hayalleriyle oynadılar.
    Sonuçta hepimiz ölecez...!

Eren Seyhan Ankara yaş 32 memur

Merhabalar, ismim coşkun, 34 yaşındayım, istanbul da yaşıyorum. Lastik satış sektöründe çalışıyorum. Kısa bir süre scooter kullandım. Vitesli motor acemiliğini atmak için YBR 125 aldım. Herkese iyi forumlar dilerim.

caddex - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Bmw R 1200 GS Triple Black
    Alıntı Kübra006 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    İsmim Kübra.ARh(+) Hemşireyim.Motorsikletler,motorsporları özel ilgi alanım.Motorsiklet bir tutku ama bana göre içgüdesel değil,çalışılması gerekip,gelişime açık olan bir mekanik..Teorik ve pratik bilgiler,sürüş teknikleri,motor sürme sanatı ve teknikleri motorsiklet anatomisi ile ilgili farklı kaynaklar araştırıyorum..Efsane Keith Code'un dediği gibi..Yollar teknoloji ile yapılıyor,motorsikletler de öyle,öyleyse neden motor sürmenin bir teknolojisi olmasın???

Adarat vardır mesela. O ve onun gibi birkaç eğitimcinin aldığı sertifikalarla verdiği güncel eğitimler var. Dünyada geçerliliği olan yegane iki kurum Adac (Alman) ve Roadcraft (Britanya) 'dır. ya da honda sürüş eğitimleri ile donanabilirsin. eğitime verdiğin önem mühim, kasksız insanlar varken. ben bugün yaşıyorsam Allaha güvenip, sonrasında ise eğitim alabildiğim içindir.

saygılar
    --
    Gittiğin yere ulaşmak değil, doğru yolda olmaktır mesele

AbiR1MiO - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha "16 Yzf R125
    İsim Yusuf ARh(+) garsonum ufaklıktan beri olan heyecandı zaten ehliyeti alınca neden olmasın dedik.

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler