Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
5. sayfa BirinciBirinci ... 345

Selam herkese!

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    Honda CBR 125
    Alıntı başkentin_asi_pilotu adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    beğenemedinizmi hanım efendi? ben odtünün çaycılık bölümünü bitiridm master ımı ankara üniversitesinde uluslar arası çaycılık olarak yaptım şimdide kırşehirde doctor a yapmaktayım....e ingilazcamızda anca bu kadar olur....
    do you stan and me? teacher?

ahh ahhh hep o lisedeki ingilizce hocamın suçuydu....... bi tek onun derslerine tam girerdim ama yinede geçemezdim.......
    o ne yaf do you stan and me?
    Yes, I stan and you
    Size yapılmasını istemediğiniz şeyi başkalarına yapın...çok zevkli oluyor :P

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Motosikleti
    Karakızı sattık gitti
    Hoşgeldiniz, safalar getirdiniz. Bizimki gibi bir ülkede bayanların da motosiklete ilgi duyduğunu ve kullandığını görmek gerçekten takdire şayan ve keyif verici bir durum. Umarım zamanla hem yollarda daha çok motosiklet ve hem de bayan motosiklet sürücüsü göreceğiz.

Saygılar
    Oğuz
    Her ağacın kurdu özünden olur. Yiğidin kemliği sözünden olur.

CANGO - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    yamaha ybr 125
    bayan topiginin ayrıcalıkları...........

Motosikleti
    Honda CBR 125
    Alıntı Foto-Moto adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Hoşgeldiniz, safalar getirdiniz. Bizimki gibi bir ülkede bayanların da motosiklete ilgi duyduğunu ve kullandığını görmek gerçekten takdire şayan ve keyif verici bir durum. Umarım zamanla hem yollarda daha çok motosiklet ve hem de bayan motosiklet sürücüsü göreceğiz.

Saygılar
    Oğuz
    Hoşbulduk efendim. İyi dilekleriniz için teşekkürler. Benden de saygılar.

Alıntı CANGO adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    bayan topiginin ayrıcalıkları...........
    Yok ya herkes beni erkek sanıyodu vallahi

By_DosT - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    mekan belli olmaz ama genelde istanbul içi...
    Motosikleti
    Motürü Sattım. Şimdilik Ticari TAXİ
    [QUOTE=bambu;871392] Yorum yok

Sağol kardeş, ben de froumdaki tüm öğretmen arkidişlerimin gününü kutlayayım bu vesileyle

ne kardeşii...? ben seni tanımıyorum benim ablam yok kız kardeşimde.. ama olmak istersende tavsiye etmem...

Motosikleti
    Kendini SS Zanneden Pisihled
    Alıntı bambu adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    o ne yaf do you stan and me?
    Yes, I stan and you
    pühhhhhhhhhh............ bide ingilazca hocası olacak......... okuldan beliydi zaten senin ingilizceyi öğrenemeyeceğin beni alıyormusun dedim daha bunudamı anlamadın? valla kusura bakma ben senin ingilazca hocası olduğuna inanmıyorum
    [B][I][U][COLOR="Blue"]Türkiye Cumhuriyeti şeyhler, dervişler, müritler ve meczuplar memleketi olamaz…" [/COLOR][/U][/I][/B]
    [B][U][COLOR="Red"]MUSTAFA KEMAL ATATÜRK[/COLOR][/U][/B]

Motosikleti
    Honda CBR 125
    pühhhhhhhhhh............ bide ingilazca hocası olacak......... okuldan beliydi zaten senin ingilizceyi öğrenemeyeceğin beni alıyormusun dedim daha bunudamı anlamadın? valla kusura bakma ben senin ingilazca hocası olduğuna inanmıyorum
    Tamam ben anladım senin sorunu ve cevap da verdim: Yes, I stan and you; yani evet seni anlıyorum demiştim, okumadın mı cevabımı

Demek ki neymiş asıl senin İngilizcen zayıfmış Ben tarzancayı bile anlayıp tarzanca cevap verebiliyorum, sende tık yok

Motosikleti
    Tamam ben anladım senin sorunu ve cevap da verdim: Yes, I stan and you; yani evet seni anlıyorum demiştim, okumadın mı cevabımı

Demek ki neymiş asıl senin İngilizcen zayıfmış Ben tarzancayı bile anlayıp tarzanca cevap verebiliyorum, sende tık yok
    hoca hanım siz şimdi bana tarzanmı demek istiyosunuz?
    [B][I][U][COLOR="Blue"]Türkiye Cumhuriyeti şeyhler, dervişler, müritler ve meczuplar memleketi olamaz…" [/COLOR][/U][/I][/B]

Motosikleti
    Honda CBR 125
    hoca hanım siz şimdi bana tarzanmı demek istiyosunuz?
    Yok da tarzancan baya iyiymiş demek istiyorum Nerde öğrendiysen artık bilmiyorum ormanda mı başka bi yerde mi

Motosikleti
    Yok da tarzancan baya iyiymiş demek istiyorum Nerde öğrendiysen artık bilmiyorum ormanda mı başka bi yerde mi
    yanlız dikkat ediyorsanız benim tarzanca konuştuğumu varsayarsak ki öyle bişey yok sizin de bunu anlamanız nickiniz ve avatar resminiz sizinde benimle aynı milletten olduğunuz durumlarını güçlendirmekte.........

REKLAM ALANI
5. sayfa BirinciBirinci ... 345

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)