Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Tekrar Merhaba Forum Ahalisi

Motovento
    REKLAM ALANI
    Gökhan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    F 650 GS
    Alıntı Prometheus adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    abi ya 7 nokta nickiyle giriş yaparken "......." bizi kandırdığını düşündün mü hiç çok merak ettim yani o duyguya kapılıp da hiç sevindin mi?

hoş geldin bu arada
    pro bende şunu merak ediyorum adamı birdefa forumdan süresiz olarak uzaklaştırıp sonra fake üyelik aldıgını ögrenip "......." nickini banlamadıgınız yetmemiş gibi eski nickinide aktif hale getirmek hangi mantıgın ürünü

Yarın forumdan atılmış nekadar eleman varsa gelip üyeliklerinin aktif hale getirilmesini istese ne diyeceksiniz?

"Kusura bakmayın bu uygulama bıyıklıya özeldi sizler için geçerli degil" gibi bir açıklamamı yapıcaksınız

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    İHTİYAR - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    SUZUKI GS-500 E
    Tekrar hoşgeldiniz,umarım güzel yazışmalar da buluşuruz.
    Haydi hükümeti yıkalım yerine AVM yapalım.

BIYIKLI - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı ümmet perkitan adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    bıyıklı tekrar hoşgeldin seni görmek güzel .birdaha gitmemen dileğiyle.
    Seni de görmek güzel Ümmet abi, Türkiye'nin motosikletçi gezgini, hoşgördük.

abi ya 7 nokta nickiyle giriş yaparken "......." bizi kandırdığını düşündün mü hiç çok merak ettim yani o duyguya kapılıp da hiç sevindin mi?

hoş geldin bu arada
    Hoşbulduk, hiç düşünmedim çünkü kandırmadım.

Alıntı ELINT adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    pro bende şunu merak ediyorum adamı birdefa forumdan süresiz olarak uzaklaştırıp sonra fake üyelik aldıgını ögrenip "......." nickini banlamadıgınız yetmemiş gibi eski nickinide aktif hale getirmek hangi mantıgın ürünü

Yarın forumdan atılmış nekadar eleman varsa gelip üyeliklerinin aktif hale getirilmesini istese ne diyeceksiniz?

"Kusura bakmayın bu uygulama bıyıklıya özeldi sizler için geçerli degil" gibi bir açıklamamı yapıcaksınız
    ELINT pronun böyle bir fantazisi olabilir, banlandığı adamın noktalar haline dönüşüp onu takip etmesi vs. gibi, ben bu durumu kabul etmediğime göre, kimsenin elinde kanıt olmadığına göre veya varsa da göstermediğine göre acele yazılar yazmayalım diyorum.

Alıntı İHTİYAR adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Tekrar hoşgeldiniz,umarım güzel yazışmalar da buluşuruz.
    Hoşgördük hocam, aynı ümitler içindeyiz.
    Anadilini kaybedersen bağımsızlığını da tamamen kaybedeceksin. Dilini kaybeden toplumlar köle olmaya mahkumdurlar.
    Mustafa Kemal ATATÜRK

Prometheus - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    '14 BMW R1200GS
    Abi hiç merak etme elimizde kanıt var, tüm yönetim farkındayız durumun. Bu sitenin güvenlik sistemleri kandırırım diye düşünüp aklınca tahmin ettiğinden daha iyi
    Onur Yollarda
    Facebook: http://www.facebook.com/OnurYollarda
    YouTube: https://www.youtube.com/channel/UC1TqEwgGS4AHvdmULc9qoIQ

Az çok site güvenlik önlemlerini, ip, mac adreslerinden vs. anlarım pro, ben kimseyi kandırdığımı düşünmediğimi söyledim. Kandırdığımı düşünseydim adı geçen noktalı kişinin yapmadığını yapar, yazılar yazar, sağa sola sataşırdım, daha detaylı bilgi istiyorsan özelden bir uğramanı istiyorum. Hoşgeldin konumu polemik konusu haline dönüştürmeyelim, değil mi?
    Anadilini kaybedersen bağımsızlığını da tamamen kaybedeceksin. Dilini kaybeden toplumlar köle olmaya mahkumdurlar.
    Mustafa Kemal ATATÜRK

Gökhan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    F 650 GS
    BIYIKLI ne tasadüftürki yönetim de olan birçok kişi senin "......." nickli üye oldugunu düşünüyor yani senin hakkında birçogunun fantazisi aynı ne garip degil mi

herşeyi boşverdim insanları kandırıyor olman çok üzücü. bak şurda 32.bin küsür üye var bukadar insanı kadırırken hiç için sızlamıyor mu? hiç mi içinde suçluluk duygusu oluşmuyor.

Forumdaki bukadar üyeye biraz saygın varsa "......." nickli üye oldugunu itiraf ette onlara olan saygını göster.Nasıl olsa üyeligini tekrar aldın bu satten sonra senin için sorun olmaz. Üyelere karşı nekadar saygılı ve dürüst oldugunu göstermek için al sana fırsat.....

trenox - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    var işte...
    gene hoşgeldin
    ne güzel sevgli modlarla gene laf dalaşına hafif girmeye başlamışsın. du bakalım 2 ay sürmez diyorum :( umarım daha uzun süre kalırsın.
    Sözkonusu vatan ise gerisi teferruattır.

CERRAHI - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Hoşgeldin BIYIKLI.
    Umarım uzun süren bir serüven olur bu seferki.
    Bilgin Sana Kıymet, Talebin Ne ise O sun Sen. İnsanlığı Sade Yiyip İçmekte mi Sandın ? Halin Ne ise Müşteri Sen Oldun O Hale, Noksanı Meğer Adli İlahidemi Sandın ?

kimi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CBR 1000RR
    tekrar hoşgeldin... nasıl dayandın 7 ay...

rEnE - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

ELINT forever!,
    gözüm kulağım sende hoca

Evet?
    Eski nickide .... aktive etmek iyice komedi olmuş ?

Prometheus ??

bak işte... yerli yerindeyim...

İnsanlar yetiştiriyorum... bana benzer...

bütün bir kuşak benim gibi...

acılara katlanacak... ağlayacak...

gülecek...sevinecek..

ve aldırış etmeyecek sana...

benim gibi.... (goethe, prometheus)
    Comfirmation Bias

Gültekin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BMW F650FB
    hoşgeldin dostum.
    yine gitme ha !!!
    Ülkemde hiçbir iyilik cezasız kalmaz.

Super Moderator Olcan138 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Keeway Superlight 150
    Hoşgeldin BIYIKLI...
    Umarım bu defaki daha uzun bir birliktelik olur...
    IKEA'nın nerelerindesin? Uygun vaktini bulabilirsek görüşmek isterim.
    1-3-8........................................138
    FORUM KURALLARI ve KULLANIMI HAKKINDA

tubis - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha Cygnus L
    hoş geldin bu arada
    Hoşgeldin ayrı yazılmaz
    Sonsuza kadar süren tek A$K motosiklet aşkıdır !
    'TUĞBA OKAN EKİN' << 03.04.2007 >>

lodos - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    sattım...
    bıyıklı hoşgeldin dostum...

her ne olmuş ise geçmişte kalmış , durup durup eşelemeye gerek yok , uzuuuuuunnn zaman aramızda yanımızda , yakınımızda olman dileği ile
    Bu vatan, çocuklarımız ve torunlarımız için cennet yapılmaya layıktır.
    Bu memleket tarihte [B]Türk[/B]'tü, bugün de [B]Türk[/B]'tür ve ebediyen [B]Türk [/B]olarak yaşayacaktır.[B]M.K.ATATÜRK[/B]

Prometheus - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    '14 BMW R1200GS
    Alıntı dishy adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Hoşgeldin ayrı yazılmaz
    var mısın iddiaya?

25 hoş geldin ve hoşça kal
    Onur Yollarda
    Facebook: http://www.facebook.com/OnurYollarda
    YouTube: https://www.youtube.com/channel/UC1TqEwgGS4AHvdmULc9qoIQ

Alıntı trenox adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    gene hoşgeldin
    ne güzel sevgli modlarla gene laf dalaşına hafif girmeye başlamışsın. du bakalım 2 ay sürmez diyorum :( umarım daha uzun süre kalırsın.
    Ne diyeyim ki trenox, lafımı esirgemeyen bir yapım olduğu için özür mü dileyeyim hepinizden, pekala herhangi bir nedenden rahatsızlık verdiysem özür diliyorum.

Alıntı CERRAHI adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Hoşgeldin BIYIKLI.
    Umarım uzun süren bir serüven olur bu seferki.
    Amin.

Alıntı kimi adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    tekrar hoşgeldin... nasıl dayandın 7 ay...
    Motorsuzluğa dayanmak daha zor kimi, ona dayanan çok şeye de dayanabilir. Hoşgördük.

Alıntı Gültekin adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    hoşgeldin dostum.
    yine gitme ha !!!
    Şu motorumu biran önce alırsam gideceğimi düşünmüyorum. Verdiğim bazı kararları bu konuda açıkladım, zor karar veririm ama verdim mi de zor dönerim.

Alıntı olcan138 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Hoşgeldin BIYIKLI...
    Umarım bu defaki daha uzun bir birliktelik olur...
    IKEA'nın nerelerindesin? Uygun vaktini bulabilirsek görüşmek isterim.
    Hocam Ikea'nın hemen yanındayım, Artell-Koytür Buyaka Projesi zaten görmemen imkansız bayağı büyük bir alan yaklaşık 42 dönüm kadar henüz radye temelleri atıyoruz. Bayağı bir çukurdayız, güvenliğe Barış'a geldim dersen direk bana getirirler seni, gel bir çayımı-kahvemi iç sohbet edelim, vallahi ayrılamıyorum dışarıdan bir yüze hasret kaldım. Beklerim.

Alıntı dishy adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Hoşgeldin ayrı yazılmaz
    Dişicik bir Kenan hastası olarak çok hassas gördüm seni, bu çıkışların beni çok sevindiriyor, tebrik ediyorum.

Alıntı lodos adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    bıyıklı hoşgeldin dostum...

her ne olmuş ise geçmişte kalmış , durup durup eşelemeye gerek yok , uzuuuuuunnn zaman aramızda yanımızda , yakınımızda olman dileği ile
    Eyvallah dostum, hoşgördük iyi dileklerin için teşekkürler.
    Mustafa Kemal ATATÜRK

Süper Moderatör (BBRR) Barış Şuşut - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Elint kardseş Bıyıklı ilk değil daha öncede forumdan kendi isteği ile ayrılan yada kural ihlalinden uzaklaştırılan üyelerimiz tekrar geri dönme isteklerini bizlere belirttiler..Düşündük taşındık açtık yada açmadık yarın atılan veya kendsi isteği ile ayrılan tüm üyeler geri dönmek isterse bi daha oturur düşünürüz genel af falan bile olabilir .. katillerin terörisstlerin dahi affedildiği bir dünyada bunlar ufak şeyler .. varsa çevrende geri dönmek isteyen bize ulaşsın inceliyelim değerlendirelim.. Ne olacak 3 günlük dünyada kin nefretle .. Her zaman dedim yine tekrar ediyorum her ne sebeple forumdan ayrılırsa ayrılsın tüm motrorcular kardeşimiz dostumuzdur.. Fikir ayrılıkları olmuş olabilir aramızda .. birbirimizi kırmış üzmüşde olabiliriz hatta .. şahsen ben geri dönmek isteyen olursa dönsün kanaatimi hep taşıdım..

Dip Not: Bunlar benim şahsi fikirlerim .. Tüm yönetimi bağlamaz..
    [B][COLOR="DarkOliveGreen"]"İnanç, görünmeyene inanmaktır. Görünmeyene inanırsanız kimsenin göremediğini görürsünüz"[/COLOR][/B] [B]A. Şerif İZGÖREN[/B]

O yüzden sana başvurdum adaş başkasına değil. Sağolsun Skull'da olumsuz görüş bildirmedi.

Arkadaşlar bu geri dönüş bana özel değil, örnekleri de var biliyorsunuz. İnsanlar hayatının her bölümünde aynı ruh halinde olmaz. Bazen temiz bir başlangıç yapmak pek çoğumuza iyi gelir. Bu adam kaç ay durur diye iddia boyutunu düşüneceğimize dediğim bakış açısıyla bakmalıyız diye düşünüyorum.

Tamam bu kadar 'hoşgördük' yeter, şimdiden sonra başka mesaj yazan olursa teşekkür ettiğimi belirtip bu konuya noktayı koyuyorum. Herkese iyi geceler, forumun muhtelif yerlerinde görüşmek üzere.
    Mustafa Kemal ATATÜRK

Super Moderator Olcan138 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Keeway Superlight 150
    Alıntı BIYIKLI adlı üyeden alıntı
    Sağolsun Skull'da olumsuz görüş bildirmedi.
    Bıyıklı, yakalarım...
    Yakışmadı
    1-3-8........................................138
    FORUM KURALLARI ve KULLANIMI HAKKINDA

mete_han - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Melmeket Uşak/Manisa.2020 NC 750 X DCT/2015 CBF150

bence bunu yazma hakkına sahip değiliz...bun kurallar babında söylemiyorum...manevi olarak söylüyorum...hepimiz hata yaparız...herkese kapımız sonuna kadar açık olmalı...en kötüsü yasaklı listene alırsın mesajlarını görmezsin..kimler gitti bir bilsen...geri gelmesini istediğim...gınger...kılıçbalığı...vs bir sürü dost...
    Gerçekler acıdır/Metehandro acıtır//Pinokyo/BMX/Star103/Cobra105/Dt125/İnnova125/Lıberty200/Ybr125/CBF150/PCX/Activa/Inazuma/NC700S/750S/750 X/750SDCT
    (1992/2020) Köftestar&Pandastar&Banstar

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)