Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
2. sayfa BirinciBirinci 12

tanışma

Motovento
    REKLAM ALANI

Alıntı Tequ adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    isoyla bunun tanışma topicleri bitik yaa
    olm senin tanisma topicin bile yok baktim hortlatacaktim

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    Tequ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    4x4
    Alıntı LTF06 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    olm senin tanisma topicin bile yok baktim hortlatacaktim
    Ne gerek var Böyle içler acısı hallerde olacağına hiç olmasın
    Retro Moto Works
    Instagram & Facebook
    .../retromotoworks

Ne gerek var Böyle içler acısı hallerde olacağına hiç olmasın

yine 17 adet cevap yazilmis cengizinkine... iso hiyarina 4 tene

Motosikleti
    4x4
    hiç sorma kardeş dur şimdi bunların bi yazısı var sen bilmezsin o zamanları link atimde gör
    Retro Moto Works
    Instagram & Facebook
    .../retromotoworks

at bakem +25

Motosikleti
    4x4
    Allah için şu duygu sömürüsüne bakarmısın bi Ozamanlar kasksız gezilar die tanışmıoduk gezilere çağırmıyoduk bunları Hey gii günler heeey Dur adana mt yede yapıştırayım bunu

Alıntı:
    efendy_iso´isimli üyeden Alıntı
    Adana Mt yazdıklarım sadece ben ve Zion ile ilgilidir aramızda yaşanan sürtüşmenin yada yanlış anlaşılmalar sıra dizisinin birbirimizi ii tanıyamadığımızdan kaynaklandığını düşünüyoruzz biz bugün oturup şapkayı önümüze alıp düşündükten sonra birçok hatalarımız olduğunu fark ettik tabi sizede kabahat bulamıyoruz çünkü sizi iyi tanımıyoruzz sizinde bizi doğru tanımanız için gereken zamanın ve şartların oluşmadığına inanıyoruzz yoksa ne ben nede zion şu anda sizin düşündüğünüz karakterde insanlar değiliz motorculuk felan bir yana sizi insan olduğunuz için tanımak ve kendimizide doğru tanıtmak isteriz yanımızda bizimle beraber hareket eden insanların yaptığı hatalardan bizde muzdaribiz ama gelenede git diyemedik ne yazıkki gurubunuz kaliteli insanlarla dolu bunu ben sizlerle oturduğum üç beş dakikadan biliyorum benide gerek hasan abi gerek burcu vede alp 'in yeterince tanıdığına inanıyorum ben kadar zion kardeşimizinde duyarlı ve eğlenceli bi insan olduğunu size doğrulayabilirim neden böyle şeyler yazdığımı merak edenler varsa kendimin ve kankamın bu şekilde yanlış tanınmasını istemiyorum insanlar arasında mutlaka fikir statü yaş ve olgunluk farkları olacaktır biz bu farkları ortak bi pencere altında toplamaktan yanayız ve sizleri kankamla beraber tanımak istiyoruz konu motorla ilgili değil hayat boyunca hep insan kazanmaya çalıştık eğer konu motor olsa yada gezmek tozmak olsa motor bizim zaten geziyoruzz büyük bi çiçek bahçesi düşünün ve tek renk çiçekten oluşsaydı bakardınız ve geçerdiniz ama rengarenk olduğunda durup inceleme şansınız olabilirdi biz sadece dost kazanmak istedikk bizimle beraber gelip sizi rahatsız eden arkadaşlar yada rahatsız değilde ortamı soğutan arkadaşlar adına özür diliyoruz ve bu kadar kırılmış bi ortam tekrar düzelirmi onuda bilemiyoruz ama kendi fikrimiz doğrultusunda bundan sonra ne Adana mt'ye nede başka bi mt'ye bişey yazmama kararı aldık tüm olanlara rağmen herkesi çok seviyoruz ve diliyoruzki içinizdeki mutluluklar o kadar hızlı olsunki sizi ve motorunuzu her zaman mutlu olacabileceğiniz yerlere sürüklesin tekeriniz düs bassın kendinize ii bakın arkadaşlar sizinle geçirdiğimiz zamanlar hayatta yaşamaya değer zamanlardıı tekrardan sürçini Lisan ettiysek affola

İmza=Zion1 ( cengiz )
    İmza=Efendy_iso ( İsmail )

ELVEDA ALLAH'A EMANET OLUN

http://www.motosiklet.net/forum/mt-i...-mt%5D-63.html
    Retro Moto Works
    Instagram & Facebook
    .../retromotoworks

demirgursel - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    kardeşim hoşgelmişsiniz
    sıkıysa yakala HAYALBUYSA

Motosikleti
    HONDA 1000 RR SUZUKİ GSXR1000
    eveeeetttt hoşgeldiniz...............

hos bulduk tesekkür ederim

VaScO1925 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Allah için şu duygu sömürüsüne bakarmısın bi Ozamanlar kasksız gezilar die tanışmıoduk gezilere çağırmıyoduk bunları Hey gii günler heeey Dur adana mt yede yapıştırayım bunu

Alıntı:
    efendy_iso´isimli üyeden Alıntı
    Adana Mt yazdıklarım sadece ben ve Zion ile ilgilidir aramızda yaşanan sürtüşmenin yada yanlış anlaşılmalar sıra dizisinin birbirimizi ii tanıyamadığımızdan kaynaklandığını düşünüyoruzz biz bugün oturup şapkayı önümüze alıp düşündükten sonra birçok hatalarımız olduğunu fark ettik tabi sizede kabahat bulamıyoruz çünkü sizi iyi tanımıyoruzz sizinde bizi doğru tanımanız için gereken zamanın ve şartların oluşmadığına inanıyoruzz yoksa ne ben nede zion şu anda sizin düşündüğünüz karakterde insanlar değiliz motorculuk felan bir yana sizi insan olduğunuz için tanımak ve kendimizide doğru tanıtmak isteriz yanımızda bizimle beraber hareket eden insanların yaptığı hatalardan bizde muzdaribiz ama gelenede git diyemedik ne yazıkki gurubunuz kaliteli insanlarla dolu bunu ben sizlerle oturduğum üç beş dakikadan biliyorum benide gerek hasan abi gerek burcu vede alp 'in yeterince tanıdığına inanıyorum ben kadar zion kardeşimizinde duyarlı ve eğlenceli bi insan olduğunu size doğrulayabilirim neden böyle şeyler yazdığımı merak edenler varsa kendimin ve kankamın bu şekilde yanlış tanınmasını istemiyorum insanlar arasında mutlaka fikir statü yaş ve olgunluk farkları olacaktır biz bu farkları ortak bi pencere altında toplamaktan yanayız ve sizleri kankamla beraber tanımak istiyoruz konu motorla ilgili değil hayat boyunca hep insan kazanmaya çalıştık eğer konu motor olsa yada gezmek tozmak olsa motor bizim zaten geziyoruzz büyük bi çiçek bahçesi düşünün ve tek renk çiçekten oluşsaydı bakardınız ve geçerdiniz ama rengarenk olduğunda durup inceleme şansınız olabilirdi biz sadece dost kazanmak istedikk bizimle beraber gelip sizi rahatsız eden arkadaşlar yada rahatsız değilde ortamı soğutan arkadaşlar adına özür diliyoruz ve bu kadar kırılmış bi ortam tekrar düzelirmi onuda bilemiyoruz ama kendi fikrimiz doğrultusunda bundan sonra ne Adana mt'ye nede başka bi mt'ye bişey yazmama kararı aldık tüm olanlara rağmen herkesi çok seviyoruz ve diliyoruzki içinizdeki mutluluklar o kadar hızlı olsunki sizi ve motorunuzu her zaman mutlu olacabileceğiniz yerlere sürüklesin tekeriniz düs bassın kendinize ii bakın arkadaşlar sizinle geçirdiğimiz zamanlar hayatta yaşamaya değer zamanlardıı tekrardan sürçini Lisan ettiysek affola

İmza=Zion1 ( cengiz )
    İmza=Efendy_iso ( İsmail )

ELVEDA ALLAH'A EMANET OLUN

http://www.motosiklet.net/forum/mt-i...-mt%5D-63.html

yemin ediyorum yaprak dökümünden daha beter sabah sabah ilaç gibi geldi ulan Mali fenasın ya
    Drift Religion, iZMiR ŞußeSi

Forumdan Uzaklaştırıldı
    hoş geldin yararlı bilgiler bekliyoruz inşallah

yeni yararlı bilgiler bekliyoruz hayırlı olsun

Alıntı SELÇUK ASLAN adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    hoş geldin yararlı bilgiler bekliyoruz inşallah

yeni yararlı bilgiler bekliyoruz hayırlı olsun

frdndl - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    nee adamlarsınızz beee
    korkulur sizden
    sen kal aşk ben giderim buralardan

efendy_iso - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    R1_8
    malii,teleferik gibi olduğunu söylemişmiydimmmm
    [I]315 ile uzaklaştım,aynamda görünmüyorsun...I]

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    HONDA CBF 150 --(SİYAH)
    bu zion matrix filmindeki zion la alkası varmı..

Motosikleti
    4x4
    Alıntı efendy_iso adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    malii,teleferik gibi olduğunu söylemişmiydimmmm
    Hayır. ilk defa
    Retro Moto Works
    Instagram & Facebook
    .../retromotoworks

zion1 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    taze bitti :)
    ne nan buuu

herkese tekretdan hoşbulduk

Alıntı 06bluedragger adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    bu zion matrix filmindeki zion la alkası varmı..

sence
    BEN DEGİL,BİZ DİYE ÇIKTIK BU YOLA

b+rk - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    vfr 800
    hoşgeldin, iyi günlerde kullanman dilekleriyle...

Motosikleti
    Mondial 150 HS
    hoşgeldin arkadaşım
    [B][U]Kontrolsüz Gücü Kontrol etmek ,Gerçektende GÜÇ'tür.!!![/U][/B]::evil::

REKLAM ALANI
2. sayfa BirinciBirinci 12

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)