Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

mondial 150 zat almama az kaldı

Motovento
    REKLAM ALANI
    mo-zat - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2005 Honda CBR600F PGMF1
    slm arkadaşlar aranıza yeni katıldım. gerçi şu an motorumu alamadım ama bankayla şu kredi işini bi hallediyim ilk işim kırmızı bir mondial 150 zat almak olcak... haa bu arada... siteye girip bi kaç forum okumuştum.. sonra dün mecidiyeköyde ercan ustanın yanına servis yerine gittim. bi arkadaşla muhabbet ettim mondial hakkında.. bide baktım arkadaş forumlarda okuduğum nokta nickname li kişi çıktı.. enteresan bi olay ha bu arada biliyosunuz tek başına motor sürmek çok iyi olmaz. ama şöyle birsürü mondial 150 zat ın bir etilerden bir ortaköyden geçtiğini düşünsenize.. aynı harleyciler gibi... süper olur valla... sabırsızlıkla o günleri bekliyorum... toplanalım yaz bitmeden bir araya.. bir pazar günü.... motoru alınca haber vercem size arkadaşlar.. saygılarımla....
    Semih Cesur

GAz gaz gaz gaz gaz....

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    Motosikleti
    2005 Honda CBR600F PGMF1
    aşıksan vur saza şöförsen bas gaza..

nokta - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    mondial zat 150 mavi
    hey naberrr

Motosikleti
    2005 Honda CBR600F PGMF1
    eyvallah iidir şu kredi işiyle uğraşıyom yok yoksa işyerinden pürüzler yaşıyorum kafam çok bozuk bu aralar
    Semih Cesur

GAz gaz gaz gaz gaz....

Motosikleti
    2005 Honda CBR600F PGMF1
    mondial 150 zat kaç yakıyo nokta kardeşşş km de..
    Semih Cesur

GAz gaz gaz gaz gaz....

MeTaL - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Artık Yok ama Olacak ...
    Hoşgeldin ...
    Eşini Seviyorsan, Onun (2 teker) Hayallerini de Seveceksin.

ozerozturk - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    kardeş bence zat alacağına 151rs al, en azından 151rs başlığını oku 1500 ytl cebinde kalsın,

seco@ybr - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha Ybr125
    3000 ytl para bağlayacağına git honda yamaha bişi al kalite olsun
    Ybr
    10 xx xxx

sertan22 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda Shadow
    Kardeş hayırlısı olsun. Allah kazasız belasız kullanmayı nasip etsin. Bende geçen sene 2005 Haziranında kırmızı bir Zat aldım ve cok memnunum. Yalnız iyi bir servis bulmakta sıkıntı yaşadım. 5150 Km de ve dürüst olmak gerekirse biraz fazla yakıyor. Ama eğer sakin kullanırsan yakış cok düşüyor. Kasa motora ağır geliyor. Hele birde benim gibi 80 kiloysan gerisini sen tahmin et. Ama ağresif kullanmazsan dediğim gibi yakış düşüyor. Benim iş yerimde M.Köyde ve yazın her öğlen boğaza iner gelirim. Ortaköy hayalinide inşallah gerçekleştiririz

TenTen35 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    hoş geldin...

MeTaL - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Artık Yok ama Olacak ...
    Hoşgeldin ...
    Eşini Seviyorsan, Onun (2 teker) Hayallerini de Seveceksin.

G-Strider - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha XMax 250 ABS
    hadi bakalım, bir zatçı daha işala
    Bir gün bir Suzuki G-Strider ile...
    Suzuki G-Strider Motosiklet.Net Konu Başlığı >> http://www.motosiklet.net/forum/showthread.php?t=3228

007 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Burgman AN 650 Executive
    Alıntı weboy adlı üyeden alıntı
    Bende Mondial 150 zat var. Motor 2000 kilometrede ilk 1. ayda akü akıtmaya başladı akan asit motorun üzerine olduğu gibi aktı karbirator falan ne varsa neyse 1 ay akü bekledim değişti sonra eve işe 1 yada 2 km lik mesafe 3 defa şarja götürdüm yeni aküde dahil şimdi arka fren müşürü arızalı gaz da kesiklik yapıyor ayaktan çalışmıyor.konjektör arızalı dediler ama hiçbiri garanti kapsamında değil egsoz da çürüdü bana doğal afetler garanti kapsamı dışında olduğunu söylediler. Arkadaşlar izmirde nezaman doğal afet oldu bana söyleyinde bende haberim yoksa biliyim. Eksozu bakmak için istediler bende okey dedim ama servis sökme takma parası istedi eğer gönderirsek zaten ne olduysa servise gitsem herşe garanti dışı bana biri garanti içinde olan ne ise söylesinde bende biliyim. ha bide akü bekliyoz yine akü bitmiş şu anda türkiyede yok diğer ülkelerden bakıyorlar gelince takacaz. Mail attım cevap yok. Fabrikayı aradım karşımdaki adam abicim mabicimli neredeyse dövecek. Benim size tavsiyem uğur markasına güvenipte boyalı reklamlara kanmayın görünüşüne değil içine bakın. Garanti sözleşmesinde yazanlara hiç bakmayın. Ama bilsinler ben diğerleri gibi susmayacağım. Bu milleti enayi yerine koymaya kimsenin hakkı yok. Baştan desinler garanti kapsamına girmeyen parçalar(hepsi) bizde ona göre almasaydık bu motoru. Bana dediler çin malı alma diye şimdi hak veriyorum. haaa birde şu anda 203.000 tl yakıyor km de ister inanın isterde yalan deyin alınca görceksiniz.
    Arkadaşım bunu bir istersen...

007 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Burgman AN 650 Executive
    WEBOY bende önce yazmış walla...

zat'a 3000 ytl bağlayana kadar ondan önce alınacak 1 sürü motor var piyasada.....
    madem kredi çekeceksin git adam gibi sağlam bişi al...
    markalı olsun başını ağrıtmasın uzun süre bin...
    ha ne olur bankaya 2 taksit fazla ödersin...
    zat a-lın-maz!!!

slm kardeşler bende aldım 150 zat 2 hafta önce ama 2. el olarak aldım şu anda hçbir sorun yaşamıyorum allahıma bin şükür ama geçen gün ön çamurluk düştü meğerse daha önceden tamir edilmiş yeni çamurluk almadım ama böle daha sportif duruyo gerçekten yakışı çok güzel 7liralık benzinle 3 gün geziorum ama 150 zat çin malı deil tayvam malı çin malı diyen arkadaşlar yanılıo ii araştırsınlar öle gelsinler kendinize dikkat edin

iskenderunlu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    yamaha xmax 250
    kırmızı bir zat150 sahibi olarak şunu diyorum
    inşallah

Motosikleti
    mandial 150 zat
    Alıntı mo-zat adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    slm arkadaşlar aranıza yeni katıldım. gerçi şu an motorumu alamadım ama bankayla şu kredi işini bi hallediyim ilk işim kırmızı bir mondial 150 zat almak olcak... haa bu arada... siteye girip bi kaç forum okumuştum.. sonra dün mecidiyeköyde ercan ustanın yanına servis yerine gittim. bi arkadaşla muhabbet ettim mondial hakkında.. bide baktım arkadaş forumlarda okuduğum nokta nickname li kişi çıktı.. enteresan bi olay ha bu arada biliyosunuz tek başına motor sürmek çok iyi olmaz. ama şöyle birsürü mondial 150 zat ın bir etilerden bir ortaköyden geçtiğini düşünsenize.. aynı harleyciler gibi... süper olur valla... sabırsızlıkla o günleri bekliyorum... toplanalım yaz bitmeden bir araya.. bir pazar günü.... motoru alınca haber vercem size arkadaşlar.. saygılarımla....
    bende katılmak ısterdım XD ama benımde ehlıyetım yok abı sen almsındır motor :D kım bılır satmısındrı bıle :D

ghostriderrrr - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    MASH 150 BEYAZ
    yakma kendini bencede zat alma okadar paran var madem neden zat alıyorsun çok başın ağırır benden söylemesi bende de zat vardı zatım gitti 151 rs aldım şimdi kafam rahat...

snaken - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    mondial zc
    keyfin bilir aama bnde zc var ümraniye servisi senin otorda aynı zat ında bi farkı yok dedi
    OTOBÜSCÜ DEYİLİZKİ HOSTESİMİZ OLSUN

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler