Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Hepimizin Suçu Var!!!

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    beklemede
    Merhabalar...
    Görüyoruz ki, gün geçtikçe bi çok arkadaşımızı hatta arkasında oturduğumuz, saniyeler önce gülüp oynadığımız candostlarımızı arkadaşlarımızı motosiklet kazalarında kaybediyoruz... Kimimiz hemen arkasındaydık ve saniyeler sonra gözümüzün önünde kaybediyoruz onları... Kimbilir onların ölümleri bi yana kendimizi bile kaybedebiliyoruz...
    Kimin hakkı var can almaya, kimler bekliyor bizi evimizde sıcacık yuvamızda... Neyin yarışını yapıyoruz ya da kiminle rekabete giriyoruz! Allah Aşkı'na bir önlem alalım, bunların tek suçlusu o gidip de dönmeyen arkadaşlarımız değil, bizim de onlar kadar suçumuz var, neden bir gün önce güzel sözlerle, arkada kalacak emanetleri onlara tekrar anımsatıp yarınki kazaya önlemler almıyoruz.
    Bir şeylere dur demenin zamanı geldi ve geçiyor...

NE OLUR ÖNLEMLER ALALIM...
    YARIN SEN YA DA BENİM, BURADA ÖLÜM HABERLERİMİZE SEBEP OLMADAN BİR ŞEYLER YAPALIM...

Kardeşlerim, Abilerim ve Ablalarım;
    Sizler benden daha da iyi şeyler bulup yapabilirsiniz.
    Ben kendim bunu yapmaya çalışacağım ama sizlerden de bu gibi şeyleri bekliyorum...

Saygılarımla arz ederim...
    aSi_ç0cuq
    BiRi TeKNoLoJiYi DuRDuRSuN..!

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    Moderatör (forrap) Tuncer Sezen - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Birincisi dostum yanlış bölüme açmışsın,bunun tanışma bölümünde ne işi var ?
    İkincisi konu çok önemli dahi olsa mevcutta olan bir başlığın ikincisi açılamaz.Buna benzer konular forumda zaten var,arama yaparak bulabilirsin bu konuları.
     Bu Konu MT Site Yönetimi Tarafından Kapatılmıştır.
    Sebep:  Mevcut başlık
     Forum admin ve yöneticileri kurallara uymayan mesajlari degistirme ve silme hakkina sahiplerdir.
     Foruma üye olan herkes forum kurallarını kabul etmiş sayılır.
     Forum Kurallarını okumak için tıklayın..
     Şikayetleriniz için tıklayın

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)