Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
1. sayfa 123 SonuncuSonuncu

Herkese merhaba

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    bmw f650 cs
    Merhaba arkadaşlar motorsiklet camiasına bir bayan daha eklenmiş bulunmakta
    Daha çok yeniyim işe BMW F650 CS 'le başlayayım dedim. Hayırlısı olur inşallah.
    Umarım seviyeli,kaliteli sohbetlerle motrosiklet hakkında her konuda yardımlaşma ve tartışmalarda bulunuruz.
    Sevgiler

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    ~~immigrant~~ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    zat150
    aramıza hosgeldın de buyuk başliim demişsin şimdi bu topic patlar zaten bıde motor tavsiyesi offffffffffffff..........
    nese benım gıbı ıyı dostlular edınıp birçok sey ogrenme fırsatını kacırma derim

Motosikleti
    bmw f650 cs
    aslında bu ilk başlayış değil. ilk deneyimim 1200 gs le oldu ve onda öğrendim.Fakat kendime ait motor seçimim bu oldu çok zorlanacağımı düşünmüyorum o yüzden.Yardımlaşma talebin için teşekkürler.Umarım kazasız belasız yola devam ederim.

Motosikleti
    zat150
    1200gs
    süpermiş.....
    sen olayı kafada bitirmişsin zaten gerisi cok zor olmasa gerek.......umarım dediğn gibi zorlanmazsın ama lütfen tam koruma....... trafikte işler çok değişiyor 1200gs i bos bu yolda yada bnz bı arazıde kullanmısındır dıye dusunuyorum...
    ayrıca trafiğe cıkmadan once kendını oldukca gelıstırmeye calısmalısn..........
    not:eğitim cok iyi olur baslangıc için.......
    bende gidicem eğitime faydasını gıdenler ınanılmaz sekılde anlatıyor çünkü

Motosikleti
    bmw f650 cs
    Her ne kadar hocalar küçük motorsikletle başlayın dese de,zoru sevdiğimden ve ailemde de motorsiklet kullanımı büyük motorla başladığından olsa gerek yaptık bi kere ama iyi de oldu
    Görüşüne katılıyorum eğitimin çok faydalı olduğunu söylüyorlar evet ne kadar yeteneğe baksa da tecrübe edinmek farklı birşey.Araba kullanmak gibi.
    Carpe diem!

Motosikleti
    zat150
    Alıntı orchidee adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Her ne kadar hocalar küçük motorsikletle başlayın dese de,zoru sevdiğimden ve ailemde de motorsiklet kullanımı büyük motorla başladığından olsa gerek yaptık bi kere ama iyi de oldu
    Görüşüne katılıyorum eğitimin çok faydalı olduğunu söylüyorlar evet ne kadar yeteneğe baksa da tecrübe edinmek farklı birşey.Araba kullanmak gibi.
    hangi eğitim kurumuydu hatırlamıyorum ordan bi hoca siteden bi arkadaşa eğitim sonrası 600lük bi aletle başlayabilirsin demiş... miş var.....
    umarım herhangı bı sorun yasamssın......ama ne kadar dogru olur bilinmez 650liyle baslaman ben olsa yapmazdım yani.....
    benım yatma vaktım arkadaslar ılerkı saatlerde fazlasıyla yardımcı olacaktr......
    tekrar hoşgeldin..........

Motosikleti
    cbr 125
    ya arkadasım hosgeldın ben bıle bır bayan olarak gt 250 r bana buyuk geldı zorlanırım onu almıyım dıorum sen napmısın ya 2 .kere dusunmeme sebep oldun off ben cıkamıcam bu ısın ıcınden hosgeldınn amaa
    ZAFERE KADAR DAİMA!!

Motosikleti
    bmw f650 cs
    Öncelikle başlangıcı daha büyük bir motorla yaptığım için bunu almak ta tereddüt etmedim acemiliğimi atlattım diyebilirim( tabii ufak devrilmeler ve düşmelerle neticede 1200 gs e hakim olmak biraz kas gerektiriyor
    Sana tavsiyem eğer ilk sürüş tecrübeni büyük bir motorla yaptıysan böyle bir model almak ta zorlanmazsın ama işe ilk kez girişeceksen tabii ki daha küçükle başlamalısın.ben büyükle başladım he bu benim çok iyi olacağımı da göstermez,yine devrileceğim ama yıkılmadan devam edeceğim
    Carpe diem!

federal - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Suzuki Bandit 650 S
    bayan, topik tavan
    hoşgeldiniz ;)
    Tribünlerde, Hep Dillerde Bu Sevda Bitmez Gönüllerde
    Dar Ağacında Olsak Bile Son Sözümüz FENERBAHÇE !!!

rainboss - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kymco People S 200
    Hoşgeldin Kalıcı dostluklar edinmeni dilerim.
    [FONT="Times New Roman"][SIZE="2"][COLOR="Red"][B][I][U]Birol HALICI[/U][/I][/B][/COLOR][/SIZE][/FONT]

Motosikleti
    cbr 125
    Alıntı orchidee adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Öncelikle başlangıcı daha büyük bir motorla yaptığım için bunu almak ta tereddüt etmedim acemiliğimi atlattım diyebilirim( tabii ufak devrilmeler ve düşmelerle neticede 1200 gs e hakim olmak biraz kas gerektiriyor
    Sana tavsiyem eğer ilk sürüş tecrübeni büyük bir motorla yaptıysan böyle bir model almak ta zorlanmazsın ama işe ilk kez girişeceksen tabii ki daha küçükle başlamalısın.ben büyükle başladım he bu benim çok iyi olacağımı da göstermez,yine devrileceğim ama yıkılmadan devam edeceğim
    ya valla ılk baslıcaz da hayırlısı nedıım canım senın ıcınde hayırlı olsun bende kas yapmaya baslıcam artık napıyım ınsallah 3 haftaya yaparım puhaa
    ZAFERE KADAR DAİMA!!

eroldayı - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yoktur
    aramıza hoş geldin
    SADAKAT NEDİR BİLMEM KİMSENİN GÖLGESİNDEN GEÇİNMEM HİÇ KİMSEYEDE EYVALLAHIM YOKTUR BU CANI ALLAH VERDİ ANCAK ALLAH ALIR EMİR OLUNDUĞUNDA VAKTİ GELDİĞİNDE KOŞA KOŞA GİTMEK NASİP OLUR İNŞAALLAH

Motosikleti
    bmw f650 cs
    Hoşbulduk
    Tecrübeli arkadaşların tavsiyelerini bekliyorum
    Carpe diem!

Aramıza hoş geldiniz 1200 ve 650 ile başlamışsınız ben 150 ile başladım 8 ay sonra 250 ye cıktım şimdi onu sattım 500 ve ya 650 cc motor almayı düşünüyorum bu seviye ye 2 sene de anca gelebildim kendimi hazırlayabildim 650 cc motorla başlamanızdan dolayı tebrik ediyorum kazasız günler diliyorum

Motosikleti
    bmw f650 cs
    Teşekkür ederim.
    Bizimki aileden gelen bir durum,geleneğe uyalım dedim.;)
    size de kazasız günler
    Carpe diem!

DARKDIAMOND - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Hoşgeldin.Sağlam başlamışsın,sağlam devam etmen dileğiyle.
    Tek koruyucumuz var,O'da bizi çok sevdiği için birer birer yanına alıyor.
    Oğuz

Motosikleti
    bmw f650 cs
    Dileğin için teşekkürler bil mukabele

Bu arada virajları almak ve dönüşleri yapmak konusunda teknik tecrübelere ihtiyacım var arkadaşlar tavsiyelerinizi bekliyorum.
    Motor kullanırken düşmemek mümkün değil evet ama bunu en aza indirgemek adına birşeyler öğrenmek isterim.
    sevgiler
    Carpe diem!

Motosikleti
    şehir efsanesi
    orchidee
    Hoşgeldin ailende büyük cc li motorlar zaten kullanıyor demişsin bu durumda 1200 cc lik bir motoru kullanan kişinin tecrübesiz olduğuna ihtimal dahi vermek istemiyorum.
    Bu durumda çevrende oldukça tecrubeli kişiler olması gerek.Keza 600 cc ve üzeri motosiklet kullanmak için otoriteler en azından 15.000 ile 30.000 km arası yol yapılması gerektiğini savunurlar (ki bende bu fikre katılanlardanım.)

Bugüne kadar çıkardığım bir sonuçta düşük cc le motosiklet kullanımına başlamayanların motosiklet kullanım tekniğini hiçbir zaman tam anlamıyla özümseyemeyecekleridir.Bunun tam aksini iddia edenlerede saygı duyuyorum bu tamamiyle benim fikrim.
    Tavsiyem DD amcanın motosiklet teorisi hakkında kitabını alman ya da sitedeki köşe yazılarını dikkatlice okuman.
    Tekrar hoşgeldin....
    [I][/I][I][COLOR="Red"]Muhtaç Olduğun Kudret Damarlarındaki Asil Kanda Mevcuttur. M.K.ATATÜRK[B][COLOR="Red"][/COLOR][/B][/COLOR][/I] [COLOR="Red"]www.limitustu.org[/COLOR] (B+/en son 19.03.2008 de verdi)

lordskeldan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BMW F650
    hoşgeldiniz
    gerçekten bmw güzel seçim
    iyi vakit geçirmeniz umuduyla

Motosikleti
    bmw f650 cs
    Teşekkürler rots fikrine katılmıyor değilim neticede uzmanlaşmak için ileri sürüş kurslarına veya dediğin gibi tavsiye edilen kitaplara başvurulabilir yararı olacağı kanaatindeyim.
    Etrafımda tecrübeli insanlar var evet en başta babam 1200 LT' nin hakkını veriyor o kadarında gözüm yok tabi ama 12 senelik deneyimlerini benimle paylaşması sayesinde 1200' le başladım diyebilirim ama yine de daha da uzmanlaşmak adına bir boy küçüğünü tercih ettim.Amacım profesyonelce 1200 GS kullanmak.

hoşbulduk lordskeldan
    dileklerin için teşekkürler.
    Carpe diem!

REKLAM ALANI
1. sayfa 123 SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)