Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
2. sayfa BirinciBirinci 12

popcorn'umla tanışın

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    2008 cbr 125 siyah
    yaw arkadaşlar bendemi bi hata var anlamıyorum sabah işe giderken egzostan bir ses gelmeye başladı seyir halindeydim hemen kenara çektim sanki egzos patlamış gibi bir ses geliyodu abartı takmışsın gibi ama tiz ve iğrenç bi ses neyse o şekilde şirkete geldim bi kaç abime gösterdim baktılar egzos la karbiratör birleşimindeki iki vidadan birinin başı kopmuş vida içerde ve boğum yeri eğri duruyo napcam şimdi servis o vidayı almak için torna kullanacak vida başı yok çünkü en az 30ytl masraf yani ve durduk yere olması ilginç ve üzücü şahsen ben gittiği kadar kullanıcam sonra ybr falan düşünüyorum yoksa tamir parasıyla hersene bir motor parası yada tamirci olacam bu gidişle para yetişmiyo malesef

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Motosikleti
    Keeway SL 150
    Hayırlı Uğurlu olsun... Allah kazasız kullanmanı nasip etsin....

Süper Moderatör (BBRR) Barış Şuşut - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    [B][COLOR="DarkOliveGreen"]"İnanç, görünmeyene inanmaktır. Görünmeyene inanırsanız kimsenin göremediğini görürsünüz"[/COLOR][/B] [B]A. Şerif İZGÖREN[/B]

Mersin İl Temsilcisi yürekçe - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Bende sığar iki cihan, ben bu cihana sığmazam
    Motosikleti
    Cân ile hem cahan, dehr ile hem zaman
    o kadar parayı bo küçük teker mi verdin yani.... motosikletin zvki debriyajındadır bence.... kontrol tamamen elinde olacak....
    KALMAK KADAR ESKİ, GİTMEK KADAR YENİ OLMAYANDIR ÖZLEMEK!
    BEDDUALARI DENEDİM, HİÇ BİR İŞE YARAMIYOR!!!
    KEŞKE, KÜFÜRLERE DE DUADAKİ GİBİ, "AMİN" BENZERİ BİR ŞEY DİYEBİLSEK....

Motosikleti
    2008 cbr 125 siyah
    Alıntı yürekçe adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    o kadar parayı bo küçük teker mi verdin yani.... motosikletin zvki debriyajındadır bence.... kontrol tamamen elinde olacak....
    haklısın galiba bunu satıp cub alabilirim gerçi onda da debriyaj yok yarı vitesli ama en azından tekerlekleri büyük kullanımı normale daha yakın

Motosikleti
    kymco venox 250
    hayırlı olsun kazasız belasız günler

SLM.BENİMDE BİR MAVİ POPCORNUM VAR..bu aralar motor çok fena bakıma ihtiyacı var 6000km de..ama süper benceee.....95 km hız yaptımolsa daha da gitcek ama ibre dayanıo otoyolda.....tavsiye ederim çok rahat...

Motosikleti
    2007 .honda cbr 600rr
    hayırlı olsun güle güle kulan kardeşim

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    Var
    Alıntı murbil adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    haklısın galiba bunu satıp cub alabilirim gerçi onda da debriyaj yok yarı vitesli ama en azından tekerlekleri büyük kullanımı normale daha yakın
    hemen moralin bozulmasın. ikinci el motorlarda problem yaşanır zaten. senden önceki kişinin nasıl kullandığını bilmiyorsun o yüzden sorun olabiliyor.
    600'e aldığın motora 100 ytl masraf yapmak ikinci el için normal sayılır. güle güle bin motoruna kardeş.

msoysarac - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    YBR 125
    selam.. hayırlı olsun.. kazasız belasız sürüşler dilerim... NAZAR DEĞMESİN..
    [B][COLOR="DarkRed"]Tecrübeler en iyi öğretmenlerdir. Yalnız masrafları biraz çoktur.[/COLOR][/B] :) :)

Forumdan Uzaklaştırıldı

mostwanted_57 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha Xmax 250 ABS

Motosikleti
    tiger 250
    ya arkdaşlar bu ankarada motor klübü yokmu ne bileyim motrcuların toplandığı cafe gibi yerler

bende yeni kanuni popcorn aldım cok memnnum ama arka frenler ötüyor ve popcornların 125 cc olduguna dair söylentiler var türkiyeye sokmak için vergi odenmesin die 90 basmıslar :D

Forumdan Uzaklaştırıldı
    600 yltye alabileceğin en güzel motoru almışsın kardeşim. Allah kaza bela vermsin. Bu arada bi kaç yerde popcorn için kanuninin en sağlam motoru diyorlardı

güle güle kullan kazasız belasız

REKLAM ALANI
2. sayfa BirinciBirinci 12

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 2 kullanıcı var. (0 üye ve 2 misafir)