Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

bana göre olan motor hangisi

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    et4 150 vespa.silverwing400 honda
    siteye yeni üye olmuş 53yaşında bir abinizim 5 senedir vespa et4 150kullanıyorum ama artık yaş buyudu dıye motoruda büyütelim dedik ancak kararsız kaldım maxi scooter sınıfında hangisi bana ve uzun yol şartlarına uyar hangi marka ve model almalıyım bu konuda yardımı ve fıkri olan herkese tşk ederim değerli bilgilerinizden faydalanmak istiyorum sağolun

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    ~~immigrant~~ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    zat150
    sevgili abicim
    Öncelikle aramıza hoşgeldin . .. ne fiyat aralıgında nasıl bi motor istedigine dair biraz daha bilgi verirsen bildiğimiz kadarıyla yardımcı olmaya calışalım

sılwes - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    bence sym 250 var güzel motorda kullananlarda memnun ben baslangıc için
    joyrıde200 düşünüyorum birbak

Motosikleti
    tşk ilgine haklısın aradıgım en fazla 16000 ytl ye kadar olan bir motor ve 2 kişi olarakda hanımla gıdebılecegimiz bir motor

~~immigrant~~ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    zat150
    peki abicim soyle bildigim kadarıyla bilgi vermeye calışayım sana:
    Öncelikle ben senin yerinde olsam gercekten kalıte olan
    honda silver wing abs modeline bakardım maxilerin içinde gercekten kusursuz gözüküyor suan tanıtım kıtapcıgı onumde süper alet desem yeridir 600cc ve aynı kasada 400cc olmak uzere ıkı cesdi var600ün sıfır fıyatı 16900ylt 400ise 13950 internetten bakarsan hele bıde yakından gorursen zaten hayran kalırsın bence
    ayrıca sana aprillia atlantık onerırım yada burgman 600 bu dordu gercekten cok guzel aletler
    ama bıras daha sportif dusunursen gilera nexus 500 den baska bısey demem ben daha bi sürü secenek var ama bence en kalite ve sorun cıkarmayacak olanlar bunlar
    benım hosuma gıden sym gts250 ve kymco exciting 500 var ama bunlar kadar ıyımıdır tam bılmıyorum

Süper Moderatör (BBRR) Barış Şuşut - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    [B][COLOR="DarkOliveGreen"]"İnanç, görünmeyene inanmaktır. Görünmeyene inanırsanız kimsenin göremediğini görürsünüz"[/COLOR][/B] [B]A. Şerif İZGÖREN[/B]

Motosikleti
    YAMAHA R6
    Baba Aramiza HoŞgeldİn Sana Sym Gts 250 Önerİrİm MÜkemmel Konforİze Bİ Motor 250 Cc Grubunda Çok Ayricaliklari Var Bakim Zamani GeldİĞİnde Baba Benİ Servİse GÖtÜr Dİye Kirmizi IŞiĞi Bİle Yaniyo Harİka Bİ Şey.ya Da Sana Burgman 400 Önerİrİm 400 Cc 33.5 Beygİr Maxİ Scooter In Atasi Ve Ötesİ Bence İkİsİ Arasinda Tercİh Yap Bence Fİyatlari Yari Yariya İkİsİnİn Bİrbİrİne Oranla.sym Nİn MekanİĞİne Hastayim....syg Baba
    BABALAR ÖNDEN GİDER:cat: ...SUZUKİCİ

WarrioR SakO - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    abi sen al honda silverwing bak keyfine ben cok memnunum sanada tavsiye ederim
    DREAM OF POWER SAKO

Motosikleti
    sak o kardeş silver vıng ın sehır içi trafık kabılıyetı nasıl bılgı verebılırmısın

scoozy - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Wuxi Scoozy 150cc.
    suzuki burgman al hocam..her türlü gider,servis sıkıntısı falan da çekmezsin,2. el olarak ta piyasası baya bi yaygın

rEnE - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Evet hocam maddi olarakda yeterli bütcen var en iyisi Burgman'dır. Suzuki Burgman'la rahat edersin. Maxi scooter da tek geciyorum sahsen. bi arastırın derim.
    Comfirmation Bias

GeCe__ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    K3 GSX R 600 YELLOW/BLACK
    53 yasında ve motor kullanma.helal olsun cesaretıne hasta oldum sayın abım ne gusel bır sey aslında racıng al yaw

rainboss - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kymco People S 200
    Hoşgeldiniz

Yamaha ve Kymco da maxi scooter sınıfnda güzel ürünler var değerlendirmenizi öneririm.
    [FONT="Times New Roman"][SIZE="2"][COLOR="Red"][B][I][U]Birol HALICI[/U][/I][/B][/COLOR][/SIZE][/FONT]

BESTAPO - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Suzuki DL650 Vstrom
    Hoşgeldiniz aramıza. Maxi scooterların babası Burgman'dır.Ki 600lüğü tadından yenmez.Otomatik aynaları kapanıyor ya,bizim Mazda'da yok böyle özellik.Yengeyle beraber uzun yol bile yaptırır bu model.Kullanan arkadaşlardan ayrıntılarını öğrenir,birde bayide şöyle üstüne kurulursanız aklınıza düşer zaten.

WarrioR SakO - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı boşnak adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    sak o kardeş silver vıng ın sehır içi trafık kabılıyetı nasıl bılgı verebılırmısın
    abicim sehir icinde ne kadarda olsa normal scooter kadar kıvrak deildir nede olsa adi üstünde maxi scooter ama seni uzun yolda ve kısa mesafeli yolculuklarda cok rahat ettirir
    DREAM OF POWER SAKO

Motosikleti
    Alıntı GeCe__ adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    53 yasında ve motor kullanma.helal olsun cesaretıne hasta oldum sayın abım ne gusel bır sey aslında racıng al yaw
    gece kardeş tşk ler sözlerine 5 senedir kullanıyorum zaten ama dedıgın race ngi 60 yaşimda allah ömür verırse kullanacam sana söz

Motosikleti
    Dl-1000 Vstrom Midnight Blue, Kanuni Motorun 150
    boşnak abi,tabiki bütçen gayet iyi.piyasadaki her scooterı alabilirsin bu bütçeyle.ama vespayla uzun zaman geçirdiğini düşünürsek en kaliteli ve rahat olan maksiler burgman ve silverwing ile vespanın kıvraklığını yaşayamazsın açıkcası.aprilia gibi daha nadir markalar ile tekirdağda yedek parça sorunu yaşayabilirsin.o yüzden, daha çok uzun yola uygun ve parçası bol burgman ve silverwing ile şehiriçinde daha pratik ve gayet kaliteli sym gts250 bence en uygun seçimler.silverwing ile burgmanın arasında bu mt bile karar veremedi en iyisi hangisi diye iyisimi buna sen karar ver
    GÜCÜN BİLGİ OLMADAN HİÇBİR DEĞERİ YOKTUR.

ozi2002 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Google arama motoru
    ----- gılera nexus 500 -----
    [COLOR="red"][B][I] 4 zamanlı --> ::144:: <-- 2 zamanlı (A rh 2TT)[/I][/B][/COLOR]

Motosikleti
    buarada tek ve çift silindir arasındaki fark maxi lerde nasıl ve uzun yolda kı performansları nedir bunu detaylı kullanıp bılen

Motosikleti
    HERO HUNK 150
    Xciting 500 kymco marka onu görmeden karar vermeyin,kaliteli güçlü konforludur.
    http://www.kymco.com.tr/html/xciting500.html
    burdan bakabilirsin teknik özelliklerine.
    SUZUKİ BURMAN UH 200

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)