Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Bir CBR125 daha

Motovento
    REKLAM ALANI
    Grkm - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBR125
    Merhabalar, İstanbul'da yaşıyorum 28 yaşındayım ve Ev tekstili ihracaatı ile uğraşıyorum. Lise yıllarında başlayan o zamanların efsanesi ZZR1100'e olan sevdam etrafta anlatılan dehşet verici hikayeler yüzünden tam küllenmeye başlamıştı ki, siteyi keşfettim ve doğru yapıldığında o kadar da tehlikeli olmayan bir spor olduğunu keşfettim sayenizde. Haftaya geleceğini öğrendiğim CBR125'imi (olgunlaşmak böyle bir şey demek ki)hevesle bekliyor ve geldikten sonra yardım ve desteklerinizi esiremeyeceğinize inanıyorum. Herkese teşekkür ediyor ve kazasız zevkli sürüşler diliyorum.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    Peril - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    hoşgeldin.

Moderatör Ergin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    aramıza hoşgeldin Grkm motorunda hayırlı olsun allah kazasız belasız ve cezasız sürüş nasip etsin

UFB_ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Merhaba!

Ben de CBR-125'lerin gelmesini bekliyorum almak için. Nerden alacaksın motoru?

Motosikleti
    Yamaha FZ6 FAZER
    Selam Grkm,

Motorun hayırlı olsun. Güle güle kullan. Ben de genel olarak CBR 125 almayı düşünüyorum ama kararsızım. (Önce Hondadan eğitim alacam. Malum hiç motora binmişliğim yok.) Motoru aldığında bir gösterebilirsen çok iyi olur. Çünkü bir türlü ne alcağıma karar veremiyorum. Aslında CBR 125'i resminden beğendim ama 125 olduğu için alma diyenler var. Ben de hiç tecrübe yok boyda kısa (170 cm). Motorunu sürmek için değil tabii kide üzerine şöyle bir oturup fotograf çektirmek için gösterirsen çok memnun olurum. (Acaba paraya kıyıp yamaha dragstar mı alsam?)
    Gaffar

Grkm - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBR125
    Sıcak karşılamaya teşekkür ediyorum öncelikle. UFB motorun siparişini İstoç'taki Özen motor'a verdim. 500YTL gibi bir kapora istiyorlar ama yoğun talep var sanırım çünkü gelecek olanlardan bile elimizde 3 tane kaldı demişlerdi 2 tanesini bir arkadaşımla biz aldık. Geçen hafta 1 tane daha vardı ama? Gaffar, sitedeki forumları araştırırsan bu işe yıllarını vermiş insanların "250cc ile bile başlamayın" telkinlerini göreceksin. Benimde ilk motorum olacağı için küçük olmasını tercih ettim. Bu motor her ne kadar CBR diye de geçse 2km uzaktan görünümü dışında Racinglerle herhangi bir bağlanısı yok. Hem de sele yüksekliğinin fazla olmaması öğrenimde avantaj sağlıyormuş. Aldığım zaman isteyen herkese seve seve gösterebilir ve soruları cevaplamaya çalışablirim.

Motosikleti
    )M resimdeki olsa
    hayırlı olsun grkm.Hoş geldin.haberlerini merakla takip edicem.

MoToR - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    SUZUKİ DR 800 BİG-JİNLUN 250
    hoşgeldin aramıza Grkm, motorunda hayırlı olsun allah kazasız belasız ve keiyifli sürüş nasip etsin
    SUZUKİM, ud\'um buz gibi bira ile doğanın keyfini yaşarım.

cuk_o - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Başakşehir 4.etap/2.kısım/ikitelli/İSTANBUL
    Motosikleti
    Regal Raptor DD250E-9 (RC "racing cruiser")
    hoşgeldin hayırlı olsun
    etrafına bir baksana evrendeki herşey sana hizmet etmek için yaratılmış.........

CaBRioLeT - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BMW R 1150 RT
    cbr 125 ..... tecrübelerini bekliyorum merak ediyorum

betamix - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BMW R75/5
    Keyifli sürüşler diliyorum.....

600f - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    honda600F
    selam bende cbr 125 almıştım 2 ay kullandıktan sonra sattım hiç merak etme ii makinedir bende özende 600f bekli
    yorum sende kısa sürede geçiş yaparsın bence

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler