Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
1. sayfa 123 SonuncuSonuncu

beklenen oldu honda cbf 150yi aldım ve üye oldum

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    honda cbf 150
    evet arkadaşlar uzun süreden beri siteyi takip ediyorum ve çok begeniyorum . tartışmalara konu olan honda cbf 150ccyi aldım şu an 200 kmde sorun yok motor hakkında çok yorumlar yapıldı ama hiç kimse doğruları bilmeden motorun hep arkasından konuştu şimdi yüzyüze sorularınızı bekliyorum herkese saygılar.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    rainboss - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kymco People S 200
    Hoşgeldin

Allah kazasız belasız binmeyi nasip etsin
    [FONT="Times New Roman"][SIZE="2"][COLOR="Red"][B][I][U]Birol HALICI[/U][/I][/B][/COLOR][/SIZE][/FONT]

eroldayı - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yoktur
    hayırlı olsun kazasız sürüşler
    SADAKAT NEDİR BİLMEM KİMSENİN GÖLGESİNDEN GEÇİNMEM HİÇ KİMSEYEDE EYVALLAHIM YOKTUR BU CANI ALLAH VERDİ ANCAK ALLAH ALIR EMİR OLUNDUĞUNDA VAKTİ GELDİĞİNDE KOŞA KOŞA GİTMEK NASİP OLUR İNŞAALLAH

mostwanted_57 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha Xmax 250 ABS
    Motosiklet.NeT Ailesine Hoşgeldin

Forum Kurallarını buradan okuyabilirsin (tıkla)

mete_han - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Melmeket Uşak/Manisa.2020 NC 750 X DCT/2015 CBF150
    Alıntı honda 150 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    evet arkadaşlar uzun süreden beri siteyi takip ediyorum ve çok begeniyorum . tartışmalara konu olan honda cbf 150ccyi aldım şu an 200 kmde sorun yok motor hakkında çok yorumlar yapıldı ama hiç kimse doğruları bilmeden motorun hep arkasından konuştu şimdi yüzyüze sorularınızı bekliyorum herkese saygılar.
    hayırlı olsun...200 kilometre yaptığın motoru ne kadar tanıyabilirsin...1200 km yapda öyle soruları cevapla bence...mesela yan ayaklık yok...bu sorunu nasıl çözmeyi düşünüyorsun...orjinalinde yan ayak olmayan bir küçük hacimliyede hiç şahit olmamıştım...
    Gerçekler acıdır/Metehandro acıtır//Pinokyo/BMX/Star103/Cobra105/Dt125/İnnova125/Lıberty200/Ybr125/CBF150/PCX/Activa/Inazuma/NC700S/750S/750 X/750SDCT
    (1992/2020) Köftestar&Pandastar&Banstar

kıllıtarkan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    ALMAYACAĞIM!!!!!!!
    hoşgeldin hayırlı olsun
    [FONT="Arial Black"][COLOR="Red"]BU ALANA REKLAM ALINIR[/COLOR][/FONT] ::tutkuy::

alp_tunay - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    cbf1000-cygnus
    Bu gün biriyle sohbetim oldu...CBF150 sinden memnun olmayan...Daha ilk görüşümde motoru sesinin abartıldığı kadar sessiz olmadığıydı dikkatimi çeken...

1350 km ye gelmiş ama motorunu satılığa çıkarmış....Tek artısı az yakması...Ama km ler artınca oda artacaktır....

Topiclerin birinde arkadaş tavsiye vermişti diğer arkadaşa...Soğuk havalarda kontağı çevir 2 dakika bekle ısıtıcı bujiler aracılığıyla motorun kolay çalışır diye... Baktım baktım göremedim....Kitapçığında da yazmıyor...

Bu da konu dahilinde konuşan arkadaşların ciddiyetten uzak katılımlarının olduğunu gösteriyor..Şimdi o yazıyı okuyan diğer arkadaşlar kararlarını cbf den yana kullanabilirler...

Bir diğer konu da yedek parça listesinin olmaması...Fiyatları da yok parçalar da...Bu konuda fikri olan bilgisi olan varsa paylaşabilirmi?....

Arkadaşım konunun içinde başınızı ağrıttım...Hayırlı olsun...Güle güle bin..Allah kaza bela vermesin...
    T Ü R K İ Y E. . . .T Ü R K L E R İ N D İ R

N E ... M U T L U... T Ü R K Ü M... D İ Y E N E

Motosikleti
    honda cbf 150
    mete kardeş bu motor için çok haksız yorumlar yapıldı elbette 200 km de fazla yorum yapamam ama genel soruları cevaplaya bilirim sanırım yan ayaklık olayına gelince artık motorsiklet anlayışı değişiyor yeni modellerde çok farklı uygulamalar var klasik motorsiklet anlayışı galiba değişecek bu modeldede ayaklıkla başlamış daha ilerde şahit olmayacağın olayla karşılaşabilirsin

sana bu motoru anlatan arkadaş konuyu abartmış gönül birşeyi sevmek istemedimi sevmez zorla olmaz bu işler neye göre sevmemiş anlamadım bu fiyata böylesi varsa göstersin ben memnunum

tarkan hoşbulduk darısı başına

linkinpark - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    HONDA C90 & TVS SCOTY PEP+
    kardesımm sen herkesın dedıklerınee bakma hondanın tüm motorlarr harıkadırr cbf150 almısın hayırlısı olsun ii karar bencee allah kazasızz belasız kullannmalarr rahat olll

Alıntı honda 150 adlı üyeden alıntı
    ...artık motorsiklet anlayışı değişiyor yeni modellerde çok farklı uygulamalar var klasik motorsiklet anlayışı galiba değişecek bu modeldede ayaklıkla başlamış daha ilerde şahit olmayacağın olayla karşılaşabilirsin...
    Siz beni güldürdünüz Allah'da sizi güldürsün

Motosikleti
    honda cbf 150
    Alıntı kıllıtarkan adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    hoşgeldin hayırlı olsun
    Alıntı alp_tunay adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bu gün biriyle sohbetim oldu...CBF150 sinden memnun olmayan...Daha ilk görüşümde motoru sesinin abartıldığı kadar sessiz olmadığıydı dikkatimi çeken...

1350 km ye gelmiş ama motorunu satılığa çıkarmış....Tek artısı az yakması...Ama km ler artınca oda artacaktır....

Topiclerin birinde arkadaş tavsiye vermişti diğer arkadaşa...Soğuk havalarda kontağı çevir 2 dakika bekle ısıtıcı bujiler aracılığıyla motorun kolay çalışır diye... Baktım baktım göremedim....Kitapçığında da yazmıyor...

Bu da konu dahilinde konuşan arkadaşların ciddiyetten uzak katılımlarının olduğunu gösteriyor..Şimdi o yazıyı okuyan diğer arkadaşlar kararlarını cbf den yana kullanabilirler...

Bir diğer konu da yedek parça listesinin olmaması...Fiyatları da yok parçalar da...Bu konuda fikri olan bilgisi olan varsa paylaşabilirmi?....

Arkadaşım konunun içinde başınızı ağrıttım...Hayırlı olsun...Güle güle bin..Allah kaza bela vermesin...
    iyi dileklerin için teşekkür ederim bu motor iyi hatta çok iyi neye göre fiyatına göre motoru kötüleyenler galiba olayın farkında değil duyduğun şeyler çok ilginç bende hiçbiri olmadı ayrıca ısıtma falanda yok keşke kullanma fırsatın olsada denesen o zaman beni daha iyi anlarsın

Alıntı groundzero adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Siz beni güldürdünüz Allah'da sizi güldürsün
    kardeş neye niçin güldün söylersen belki bizde güleriz

gupilya - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Truva 250 TR
    hayırlı uğurlu olsun kazasız sürüşler

Motosikleti
    honda cbf 150
    Alıntı linkinpark adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    kardesımm sen herkesın dedıklerınee bakma hondanın tüm motorlarr harıkadırr cbf150 almısın hayırlısı olsun ii karar bencee allah kazasızz belasız kullannmalarr rahat olll
    doğru söylüyorsun arkadaşım dilin kemiği yok iyi dileklerin için sağol

Alıntı gupilya adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    hayırlı uğurlu olsun kazasız sürüşler
    teşekkür ederim

kardeş neye niçin güldün söylersen belki bizde güleriz
    Neye mi güldüm?

...artık motorsiklet anlayışı değişiyor yeni modellerde çok farklı uygulamalar var klasik motorsiklet anlayışı galiba değişecek bu modeldede ayaklıkla başlamış daha ilerde şahit olmayacağın olayla karşılaşabilirsin...
    Rica etsem, yan ayaklığın motosiklet anlayışındaki yerini ve olmaması yönündeki değişikliğin neden kaynaklandığını söyleyebilir misin? CBF150'de yan ayaklıkla başlanmış değişikliğeAman birileri Honda tasarımcılarının, mühendislerinin ellerini bağlasın yoksa motoru, tekerlekleri falan da yok eder bu yeni anlayış

Motosikleti
    honda cbf 150
    Alıntı rainboss adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Hoşgeldin

Allah kazasız belasız binmeyi nasip etsin
    teşekkür ederim sağol

Alıntı groundzero adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Neye mi güldüm?

Rica etsem, yan ayaklığın motosiklet anlayışındaki yerini ve olmaması yönündeki değişikliğin neden kaynaklandığını söyleyebilir misin? CBF150'de yan ayaklıkla başlanmış değişikliğeAman birileri Honda tasarımcılarının, mühendislerinin ellerini bağlasın yoksa motoru, tekerlekleri falan da yok eder bu yeni anlayış
    anlayış farkı diye ben buna derim işte mühendislerden daha iyi biliyorsan ona lafım yok ama ilerde tekerlekleri olmayanı çıkarda mazallah sonra patenti bendeydi bunun deme

alp_tunay - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    cbf1000-cygnus
    Ayaklığı koymamışlar çünkü koyacak yer kalmamış....Vites arayısısını okadar saçma yapmışlar ki resmen dolaştırmışlar...Mekanizma ortada bas bas bağırıyor...

Ayaklığı nereye koysunlar....Allahtan sehpasını koymuşlar....
    T Ü R K İ Y E. . . .T Ü R K L E R İ N D İ R

N E ... M U T L U... T Ü R K Ü M... D İ Y E N E

Motosikleti
    honda cbf 150
    Alıntı alp_tunay adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Ayaklığı koymamışlar çünkü koyacak yer kalmamış....Vites arayısısını okadar saçma yapmışlar ki resmen dolaştırmışlar...Mekanizma ortada bas bas bağırıyor...

Ayaklığı nereye koysunlar....Allahtan sehpasını koymuşlar....
    alp her motorun kendi içinde artısı eksisi olur bunda mesala ayaklık ötekinde bimem ne motoru bu güne kadar hiç kimse bütün olarak değerlendirmedi hep eksi ve kendince begenilmeyen şeyleri yazdılar bence bu motora haksızlık. eleştirilmesi gereken o kadar dandik motorlar ortalıkta varken bu motorun ayaklığıyla fazla uğraşıyoruz belki.

tbk_1980 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kuru Fasulye tepkimeli, Enjeksiyon sistemi........
    Hayırlısı olsun Allah kazabela göstermesin..Eskitmek nasib olur inşallah sonuçta arkasında honda var bence.. benim 125likten daha ucuz satış fiyatı yüzünden bayiyle görüştüm de kazık mı yidik diye?Benimki brezilya üretimi cbf 150 ise istemeden söylüyorum ybr gibi çinde açılan fabrikaların ürünüymüş...Ama kalite her yerde aynıdır kimse adına gölge düşürmez heralde...selamlar...
    ʞoʎ ʎǝşıq uǝpıƃ sɹǝʇ ɯıʎıʎı uǝq

Hayırlı olsun.

Motosikleti
    honda cbf 150
    Alıntı honda 150 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Alıntı tbk_1980 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Hayırlısı olsun Allah kazabela göstermesin..Eskitmek nasib olur inşallah sonuçta arkasında honda var bence.. benim 125likten daha ucuz satış fiyatı yüzünden bayiyle görüştüm de kazık mı yidik diye?Benimki brezilya üretimi cbf 150 ise istemeden söylüyorum ybr gibi çinde açılan fabrikaların ürünüymüş...Ama kalite her yerde aynıdır kimse adına gölge düşürmez heralde...selamlar...
    dileklerin için teşekkür ederim benim gönlümdede senin motordan vardı fakat bu nasip oldu inşallah sonrası 600 olur diyelim. benimde bu motorla aman aman bir iddaaam yok ama hakkınıda yedirmem. sonuçta dediğingibi hondaaaaaaa.

Alıntı Kaanhan adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Hayırlı olsun.
    kaan kardeş teşekkür ederim

REKLAM ALANI
1. sayfa 123 SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler