Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
2. sayfa BirinciBirinci 123 SonuncuSonuncu

beklenen oldu honda cbf 150yi aldım ve üye oldum

Motovento
    REKLAM ALANI
    tbk_1980 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kuru Fasulye tepkimeli, Enjeksiyon sistemi........
    İşte budur..Geçiş ve idman motoru kullanmak sokağa para atmak diildir bende kendimi zorlıyıp büyütücem kısmetse.2hafta önce Bursa-Tekirdağ gezi yaptım her yolu görüp gelişelim dimi..Daha 6 aylık benim makine eskisin biraz......Allah herkezin gönlüne göre versin..
    ʞoʎ ʎǝşıq uǝpıƃ sɹǝʇ ɯıʎıʎı uǝq

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    netbecks - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Suzuki GSR 600
    Hayırlı olsun arkadaşım, iyi günler de kullan...

bathu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    var 636
    hoşgeldin hayırlı olsun gülegüle kullan..
    Yeşil Peri..tıtanıum Yüküm ağır geride kalırsın! Bulaşma avlayamazsın! Sakın deneme öldüremezsin! Vargeç ciddiyim

Motosikleti
    Honda CBR 600f Hemde Gümüş...
    Hayırlı olsun daha 2 gun önce motorumu park ederken yanıma 1 cbf 150 li geldi hayirli olsun dedi. Motoru kullanısımdan yeni oldugumu anlamis ayak ustu motorum hakkinda bilgi verdi tavsiyelerde bulundu. Bende cbf 150 nin nasil oldugunu sordum. 2300km yol yapmis. ne zmn yapmis anlamadim bile =) (arkadas pakat servistendi sanirim arkasinda case vardi) Hemen ayak ustu yorumlarını soyliyim. bekledigim kadar seri degil dedi ama az yaktıgını ve sorunsuz oldugunu ekledi.Ayrıca çok rahatmış. Bence dogru secim yapmissin sonucta honda guvencesine sahipsin...

Tequ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    4x4
    Hoşgeldin ve hayırlı olsun.
    Retro Moto Works
    Instagram & Facebook
    .../retromotoworks

xxxxx - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    honda cbf 500
    hoşgeldin
    hayırlı olsun
    ben giderim adım kalır dostlar beni hatırlasın

Motosikleti
    honda cbf 150
    Alıntı tbk_1980 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    İşte budur..Geçiş ve idman motoru kullanmak sokağa para atmak diildir bende kendimi zorlıyıp büyütücem kısmetse.2hafta önce Bursa-Tekirdağ gezi yaptım her yolu görüp gelişelim dimi..Daha 6 aylık benim makine eskisin biraz......Allah herkezin gönlüne göre versin..
    çok sürmez bu hızla biz bu makinaları büyütürüz gibi geliyo bana

Alıntı xxxxx adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    hoşgeldin
    hayırlı olsun
    teşekkür ederim

Alıntı scorp adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Hayırlı olsun daha 2 gun önce motorumu park ederken yanıma 1 cbf 150 li geldi hayirli olsun dedi. Motoru kullanısımdan yeni oldugumu anlamis ayak ustu motorum hakkinda bilgi verdi tavsiyelerde bulundu. Bende cbf 150 nin nasil oldugunu sordum. 2300km yol yapmis. ne zmn yapmis anlamadim bile =) (arkadas pakat servistendi sanirim arkasinda case vardi) Hemen ayak ustu yorumlarını soyliyim. bekledigim kadar seri degil dedi ama az yaktıgını ve sorunsuz oldugunu ekledi.Ayrıca çok rahatmış. Bence dogru secim yapmissin sonucta honda guvencesine sahipsin...
    iyi dileklerin için teşekkür ederim çok rahat kullanımı doğru 3. vites biraz kasıyo o kadar onun dışında 1.2.4.5. istenen cevabı veriyor 3den 4 e biraz devirli vites geçersen kasmayı hissetmiyorsun bile unutmayalım 130 kg ağırlığı var bu makinanın hakkını vermek gerek

arkadaşlar hepinize teşekkür ederim hoşbulduk

mete_han - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Melmeket Uşak/Manisa.2020 NC 750 X DCT/2015 CBF150
    hocam bişey sorayım müsadenle...bir eleman var sizin orda galiba...bak ne yazmış...

http://www.sahibinden.com/pls/sahibi...t?AdId=2799827

arkadaşlar yeni başlayanlar için k.maraşın en popüler motorcusundan zımba gibi R6.satma sebebim 1000 cc üzeri kullanıyordum.hayabusa ve ZX 12 gibi.gaza gelip aldım ama sanki arkadan biri çekiyor satma asebebim sadece bu.yoshimura var.K,N filtre var pist lastikleri ve neler neler.yeni başlayanlar kesinlikle görün derim.

tanırmısın bu arkadaşı...Maraşın altını üstüne getiren tipler varmı böyle...malum orası küçük yer...herkes tanır birbirini...
    Gerçekler acıdır/Metehandro acıtır//Pinokyo/BMX/Star103/Cobra105/Dt125/İnnova125/Lıberty200/Ybr125/CBF150/PCX/Activa/Inazuma/NC700S/750S/750 X/750SDCT
    (1992/2020) Köftestar&Pandastar&Banstar

Motosikleti
    honda cbf 150
    [QUOTE=mete_han;510459]hocam bişey sorayım müsadenle...bir eleman var sizin orda galiba...bak ne yazmış...

http://www.sahibinden.com/pls/sahibi...t?AdId=2799827

arkadaşlar yeni başlayanlar için k.maraşın en popüler motorcusundan zımba gibi R6.satma sebebim 1000 cc üzeri kullanıyordum.hayabusa ve ZX 12 gibi.gaza gelip aldım ama sanki arkadan biri çekiyor satma asebebim sadece bu.yoshimura var.K,N filtre var pist lastikleri ve neler neler.yeni başlayanlar kesinlikle görün derim.
    metecim ben maraşa istanbuldan yeni geldim aslen doğma büyüme okmeydanlıyım bir süre buradayız ama istersen senin için araştırırız

mete_han - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Melmeket Uşak/Manisa.2020 NC 750 X DCT/2015 CBF150
    Alıntı honda 150 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    istersen senin için araştırırız

yok zahmet etmede ordaysan diye dedim...hani tanırsın diye...artık İstanbullu olmuşun...

mesela bizim Uşakta böyle ilin zengin tiplerinin oğulları olur hava basarlar sağa sola...oralarda dikkat çeker bu makinalar o maksatla sormuştum...
    Gerçekler acıdır/Metehandro acıtır//Pinokyo/BMX/Star103/Cobra105/Dt125/İnnova125/Lıberty200/Ybr125/CBF150/PCX/Activa/Inazuma/NC700S/750S/750 X/750SDCT
    (1992/2020) Köftestar&Pandastar&Banstar

Motosikleti
    honda cbf 150
    Alıntı mete_han adlı üyeden alıntı Mesajı göster

yok zahmet etmede ordaysan diye dedim...hani tanırsın diye...artık İstanbullu olmuşun...

mesela bizim Uşakta böyle ilin zengin tiplerinin oğulları olur hava basarlar sağa sola...oralarda dikkat çeker bu makinalar o maksatla sormuştum...
    mete tespitin bencede doğru mutlaka bu arkadaşta o tiplerden biri yoksa bu motoru alamazdı alnının teri ile alsaydı o motoru yorumları kesin daha farklı yapardı

birolbirinc - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    ramzey 125 - kanuni tiger
    hayırlı olsun güzel motor honda fiyat olarak aşşağı çektiği güzel bir modeli iyi bir seçim uzun yollarda sorunsuz kullanmanı dilerim.
    ramzey 125 cc sport scooter
    kanuni motocar 200 cc

alp_tunay - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    cbf1000-cygnus
    Size 1 akıl vereyim....Gidin motorunuzu aldığınız bayiye yan ayaklığınızı isteyin....Vermek zorundalar...Aslında gelmiş ama montaj esnasın da atlanmış...İsteyenlere takıyorlarmış...Hiç bir ücret talep etmeden.....

Nerden duydun derseniz bu gün arkadaşım taktırdı...Orjinal olduğunu söylemişler ama ben ybr nin ayağı olduğuna 100 de 100 eminim...Olsun
    hiç olmamasından iyidir....30 ytl niz cebinizde kalır....

Hadi hiç durmayın bence...Bu arada mete kızacak...La kanküü yan ayakları beleşe veriyolarmış bak........
    T Ü R K İ Y E. . . .T Ü R K L E R İ N D İ R

N E ... M U T L U... T Ü R K Ü M... D İ Y E N E

Motosikleti
    YAMAHA TDM 900A
    hoşgeldin...
    [B][COLOR="Red"]MEYDANLARDA GÜMBÜR GÜMBÜR KAVGALAR DÖNER DURUR,OLMUŞUM ÜÇ BEŞ PUŞTUN KATİLİ[/COLOR][/B]

Motosikleti
    93/06 - Honda Kinetic DX100 (İlk göz ağrım o, kalbimde!) 06/... - Yamaha X-Max250
    Hayırlı uğurlu ossun... Yolun da, farın da, yolculuktaki manzaran da her daim açık olsun... Güle güle kullan... 1000km bakımı yapılacağı zaman durumu özetlersen seviniriz... Genellikle o kilometreye yaklaşınca arıza çıkarıyo, yoksa çok seyrek arıza veriyo bu makinalar... (İstisnalar kaideyi bozmaz...)
    "It is better to deserve honors and not have them than to have them and not deserve them."

kimi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CBR 1000RR

Forumdan Uzaklaştırıldı Sonsovalye - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Polaris Kar Motoru
    Hoşgeldin..

Motosikleti
    honda cbf 150
    Alıntı Silver_Bullet adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Hayırlı uğurlu ossun... Yolun da, farın da, yolculuktaki manzaran da her daim açık olsun... Güle güle kullan... 1000km bakımı yapılacağı zaman durumu özetlersen seviniriz... Genellikle o kilometreye yaklaşınca arıza çıkarıyo, yoksa çok seyrek arıza veriyo bu makinalar... (İstisnalar kaideyi bozmaz...)
    silver iyi dileklerin için sağol 1000 kmye gelince detaylı bir açıklama bende yapmayı düşünüyordum ama görünen köy be kardeş.

Alıntı Sonsovalye adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Hoşgeldin..
    hoşbulduk teşekkür ederim

Alıntı kimi adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    teşekkür ederim

Alıntı KÜRŞAD_KORKUT adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    hoşgeldin...
    hoşbulduk kardeş

Alıntı birolbirinc adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    hayırlı olsun güzel motor honda fiyat olarak aşşağı çektiği güzel bir modeli iyi bir seçim uzun yollarda sorunsuz kullanmanı dilerim.
    birol iyi dileklerin için sağol inşallah sanada daha iyileri nasip olur

Alıntı alp_tunay adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Size 1 akıl vereyim....Gidin motorunuzu aldığınız bayiye yan ayaklığınızı isteyin....Vermek zorundalar...Aslında gelmiş ama montaj esnasın da atlanmış...İsteyenlere takıyorlarmış...Hiç bir ücret talep etmeden.....

Nerden duydun derseniz bu gün arkadaşım taktırdı...Orjinal olduğunu söylemişler ama ben ybr nin ayağı olduğuna 100 de 100 eminim...Olsun
    hiç olmamasından iyidir....30 ytl niz cebinizde kalır....

Hadi hiç durmayın bence...Bu arada mete kızacak...La kanküü yan ayakları beleşe veriyolarmış bak........
    alp verdiğin akıl için sağol ilk iş yarın bu işi takibe alıyorum zaten motorun ayaklığı yok diye bana yapmadıklarını bırakmadı bazı arkadaşlar valla kurtarıcı gibi oldu bu haber galiba sana borçlandık

_CrazYDriveR81_ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    HoNDa CBR 125R(RepsoL)
    ybrnin de orjinalinde yan ayaklığı yok arkadaşlar daha önce görmedim diyenler için
    [B][COLOR="Blue"]"-.crazy team.-" -ѕєякαи кαяαуєℓ-[/COLOR][/B]
    [B]0 RH(+) cBr 125 R:bounce:[/B]

Motosikleti
    MAJESTY 400
    hayırlı olsun benım arkadasım da var cok memnun sorunsuz ve O gerçekten sert kullanır acımaz ama hala saglam hayret edıyorum.. hayırlı olsun kazasız belasız

REKLAM ALANI
2. sayfa BirinciBirinci 123 SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler