Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
1. sayfa 123 SonuncuSonuncu

Bundan sonra takma adım "su silahı"dır.

Motovento
    REKLAM ALANI
    watergun - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    yamaha ybr 125
    Sevgili arkadaşlarım uzun zamandır bu siteye üyeyim üye olmadan önce de. Uzun süre takip ettim. 2004 yılında birden eski çocukluk hayalim olan motosiklet tutkusu yeşeriverdi. Motosiklet markalarını arattırırken bu siteyi buldum. o zamanlar bu kadar aktif değildi. Birkaç defa girdim ve aradan bir sen geçtikten sonra ybr sahibi oldum. Motosiklet sahibi olunca site ziyaretlerim haliyle sıklaştı. Watergun nickini de o an aklıma geldi yazdım.
    Ama gelin görün ki hata yaptığımı neredeyse bir sene sonra anladım. Sebebine gelince avrupa da uzun yıllar yaşadım en son bu yaz 3 hafta mı avrupa da geçirmek zorunda kaldım. Ve bu üç hafta bana şunu öğretti. Avrupa bizi sevmiyor biz niye onları sevip onlara özenelim.
    (Benimki biraz da öz eleştiri, yabancı dilde takma isim kullanan arkadaşlar üzerine alınmasın)
    Kendimle tezat duruma düşmemek için nikimi değiştirmek istiyorum. Da bunu nasıl yapacağım. mod arkadaşlar sizler mi yapacaksınız yoksa ben yeniden "su silahı" takma ismi ile üye mi olayım onu bilemiyorum işte.
    Tüm site üyelerine, görevli, mod, asistan ve bilimum yöteci tayfasına saygılar sevgiler.

(Son kısmı dilekçe gibi oldu aynı. Sağ alt köşeye adres ve imzamı da yazsamıydım ki.)

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    Kartal23 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Motorumu Sattım
    ben de yabancı nick olayına karşıyım...
    Motorumu Sattım Kendimi Garip ve Yanlız Hissediyorum
    ( A RH + ) Türkçe' ye Sahip Çık, Yok Olmasına İzin Verme...
    Aşkın Bir Sabun İse Köpürt Beni Pakize

İHTİYAR - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    SUZUKI GS-500 E
    Öncelikle bu güzel kararınız için sizi kutlarım.
    Yönetimimizin de bu olumlu yönde ki kararınızı destekleyip takma adınızı değiştirebileceğini umuyorum.
    Çünkü gerekçeniz havadan sudan sebepler,değil tabiri uygunsa hidayete erdiğiniz içindir.
    Haydi hükümeti yıkalım yerine AVM yapalım.

ooo7000 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CBF 150
    cok dogru diyosun "su silahı" yabancı kültüre özenmek ilk olarak onu tanımamanın sonucu bence, yani bi boslugu dolduruyo tumuyle, bu sadece yabancı kelime kullanmak değil tumuyle "dışarda" gorulenin daha dogru ve daha iyi olduguna inanmak.. pek motosiklet ilgili değil yazdıklarım o yuzden belki yeri de değil ama ote yandan türkiye de motosiklet kullanıcılarının gerek radikal tercihler yapabildikleri gerek de daha cok yonlu oldukları için bu konuların bole yerlerde daha cok konusulması gerekiyo.
    yolun hakkını ver!

İHTİYAR - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    SUZUKI GS-500 E
    Alıntı Kartal23 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    ben de yabancı nick olayına karşıyım...
    -------------------------------------lakap veya takma ad---------
    Haydi hükümeti yıkalım yerine AVM yapalım.

Motosikleti
    yamaha ybr 125
    Alıntı İHTİYAR adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    değil tabiri uygunsa hidayete erdiğiniz içindir.
    Kalp kalbe karşıdır.
    İmzamı aynen şu şekilde değiştirmeyi düşünüyordum "Hidayete ermeden önce watergun du"

BIYIKLI - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Hidayete ermene sevindim, ''Susilahı''
    Anadilini kaybedersen bağımsızlığını da tamamen kaybedeceksin. Dilini kaybeden toplumlar köle olmaya mahkumdurlar.
    Mustafa Kemal ATATÜRK

Motosikleti
    yamaha ybr 125
    Alıntı BIYIKLI adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Hidayete ermene sevindim, ''Susilahı''
    Senin etkin olmadı desem yalan olur sevgili (pala) "bıyıklı" arkadaşım

mete_han - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Melmeket Uşak/Manisa.2020 NC 750 X DCT/2015 CBF150
    hayırlı olsun...

İsimlere cisimlere şekillere kıla tüye her dönem ehemmiyet vermiş bir atanın evladlarıyız...
    Gerçekler acıdır/Metehandro acıtır//Pinokyo/BMX/Star103/Cobra105/Dt125/İnnova125/Lıberty200/Ybr125/CBF150/PCX/Activa/Inazuma/NC700S/750S/750 X/750SDCT
    (1992/2020) Köftestar&Pandastar&Banstar

Motosikleti
    Hyosung GT 250 & Honda CBF 150
    Birader kararından dolayı tebrik ediyor ve bilimum desteğimi sunuyorum. Çoğu insanın, ben böyle birşey desem millet kimbilir ne güler bana diyerekten çekindiği şeyi yapabildiğin için, medeni cesaretin için kendi adıma teşekkür ediyorum.

Alıntı mete_han adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    hayırlı olsun...

İsimlere cisimlere şekillere kıla tüye her dönem ehemmiyet vermiş bir atanın evladlarıyız...
    Güzellik detaylarda saklıdır
    Vuuuu diye aşarım dağları, enginlere sığmam taşarım

Gökhan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    F 650 GS
    Alıntı watergun adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Sevgili arkadaşlarım uzun zamandır bu siteye üyeyim üye olmadan önce de. Uzun süre takip ettim. 2004 yılında birden eski çocukluk hayalim olan motosiklet tutkusu yeşeriverdi. Motosiklet markalarını arattırırken bu siteyi buldum. o zamanlar bu kadar aktif değildi. Birkaç defa girdim ve aradan bir sen geçtikten sonra ybr sahibi oldum. Motosiklet sahibi olunca site ziyaretlerim haliyle sıklaştı. Watergun nickini de o an aklıma geldi yazdım.
    Ama gelin görün ki hata yaptığımı neredeyse bir sene sonra anladım. Sebebine gelince avrupa da uzun yıllar yaşadım en son bu yaz 3 hafta mı avrupa da geçirmek zorunda kaldım. Ve bu üç hafta bana şunu öğretti. Avrupa bizi sevmiyor biz niye onları sevip onlara özenelim.
    (Benimki biraz da öz eleştiri, yabancı dilde takma isim kullanan arkadaşlar üzerine alınmasın)
    Kendimle tezat duruma düşmemek için nikimi değiştirmek istiyorum. Da bunu nasıl yapacağım. mod arkadaşlar sizler mi yapacaksınız yoksa ben yeniden "su silahı" takma ismi ile üye mi olayım onu bilemiyorum işte.
    Tüm site üyelerine, görevli, mod, asistan ve bilimum yöteci tayfasına saygılar sevgiler.

(Son kısmı dilekçe gibi oldu aynı. Sağ alt köşeye adres ve imzamı da yazsamıydım ki.)
    söyledikleri aynen katılıyorum gerçekten bu üyeligimizi iptal ettirmeden sadece isim degiştirme olayı varsa bende emin ol senden sonra ilk degiştirecek olan üyeyim. 1-2 gündür ne nick bulsam diye düşünüyordum ne olursa olsun ama türkçe olsun

salih288 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    sonuna kadar türkçe... Düşünsenize belki farkında olmayarak bilinçaltımızda bizi bi kaşık suda boğmak isteyen bir zihniyete nasılda özeniyor ve adımızı geleneklerimizi törelerimizi onların doğrultusunda törpülüyoruz...
    **SLOW DOWN PLEASURE UP!!**

baco - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Peugeot Speedfight2
    yasin hocam hayırlı olsun kararını destekliyorum

yanlız sanki su silahı yerine su tabancası yapsan daha akıcı olur gibime geliyo tabi bu benim fikrim

şimdiden hayırlı olsun
    Bacoman

Hammer - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBF 250
    Hay ağzına sağlık su silahı.

Beni de ne zamandır düşündürüyordu bu konu.

Yönetici arkadaşlar bizi bilgilendirebilir mi?

Yani Türkçe bir takma ad ile tekrar mı üye olmalıyız?

Ya da yabancı dildeki takma adımızın yerine ufak bir işlemle yenisini koyabilirler mi?

Sanki Ertuğrul isimli bir arkadaşımızda uygulanabilmişti bu ikinci dediğim çözüm yolu.
    "Efendiler, muhterem milletime tavsiye ederim ki; sinesinden yetiştirerek başının üstüne kadar çıkaracağı adamların kanlarında ve vicdanlarındaki asil cevheri tahlil etmek dikkatinden bir an bile feragat etmesinler.”Gazi Mustafa Kemal ATATÜRK

Su Silahı - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    ybr 125
    Yeniden merhaba arkadaşlar.

ümmet perkitan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    bajaj boxer 150
    doğrusuda bu olmuş zaten eğitimci olduğun herhalinden belli,hayırlı olsun.
    -geç gitmek HİÇ GİTMEMEKTEN iyidir-
    www.perkitan.com
    BİRKISIM İNSANLARA KIZIP TÜM İNSANLARA DÜŞMAN OLMAYA DEĞMEZ BUHAYAT

Motosikleti
    Hyosung GT 250 & Honda CBF 150
    Alıntı salih288 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    sonuna kadar türkçe... Düşünsenize belki farkında olmayarak bilinçaltımızda bizi bi kaşık suda boğmak isteyen bir zihniyete nasılda özeniyor ve adımızı geleneklerimizi törelerimizi onların doğrultusunda törpülüyoruz...
    Saldırıyor gibi olmasın ama o I love Istanbul resmi ve "**SLOW DOWN PLEASURE UP!!**" imzasıyla... In pure English, we call it dilemma

Alıntı Su Silahı adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Tekrardan hoşgeldin
    Vuuuu diye aşarım dağları, enginlere sığmam taşarım

kıllıtarkan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    ALMAYACAĞIM!!!!!!!
    Aynen bende katılıyorum bende türkçeciyim bu da lakabım
    İngilizcesi nasıl olurdu acaba

mete_han - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Melmeket Uşak/Manisa.2020 NC 750 X DCT/2015 CBF150
    Alıntı Su Silahı adlı üyeden alıntı Mesajı göster

dostum mesaj sayısınıda eski haline getirsinler ama...
    Gerçekler acıdır/Metehandro acıtır//Pinokyo/BMX/Star103/Cobra105/Dt125/İnnova125/Lıberty200/Ybr125/CBF150/PCX/Activa/Inazuma/NC700S/750S/750 X/750SDCT
    (1992/2020) Köftestar&Pandastar&Banstar

Su Silahı - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    ybr 125
    Teşekkür ederim Ümmet abi.

Hoşbulduk Erdoğan.

"Hairy tarkan" olurdu herhalde.Kıllı Tarkan arkadaşım.

Valla mete kankam yani bu işin bir yolu varsa onu bilmiyorum. İlk mesajımda durumu belirtmiştim ama.... Bilemiyorum artık yaparlarsa eyvallah yapmazlarsa da canları sağ olsun bizler birbirimizi mesaj sayımızla bilmiyoruz ya
    Gitti TDM kaldık yine ybr ile başbaşa..

REKLAM ALANI
1. sayfa 123 SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler