Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

vitesli kullanmak o kadar da zor değilmiş..

Motovento
    REKLAM ALANI
    Starsailor - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Ducati Monster 620 Dark
    selamlar..cumartesi eğitime başladım..scooter tarzı birşey kullanabileceğimi düşünüyodum yalnızca ama yanılmışım..beklediğim kadar zor olmadı..ama yine de almaya karar verdiğim vakit düşünücem sanırım..dünyanın en zevk veren aktivitesi olduğunu bir kez daha anladım..çevremden büyük tepkiler alıyorum bayan olduğum için ama başarıcam))

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    betamix - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BMW R75/5
    çevremden büyük tepkiler alıyorum bayan olduğum için ama başarıcam))

starsailor,

Selam.................
    Sen başaracağına inanarak %90 başarmışsın zaten,bazen kulaklarını kapatmalı insan bize aklı verenler,bizi eleştirenler hiç düşündünmü acaba bizden ne kadar akıllı veya bizden ne kadar fazla medeni cesarete sahip.............boş ver inandığın bildiğin yolda devam et.............başarılar

boy - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2016 Aprilia RSV4 RF
    Ben de çevremden çok eleştiri alıyorum ancak bana karışacak kimse olmadığından şanslıyım. Motosiklet riskli diyorlar, 15 senedir motosiklet kullanıyorum, hala hayattayım. 1 ay kadar önce attan düştüm 3 kemiğimi kırdım. Attan düşüp ölen veya felç olan bir sürü insan var. Yani bir insana birşey olacaksa bu sadece motordan olur diye bir mantık kurulamaz. Bayan motosiklet sürücülerini aramızda görmek beni çok sevindiriyor. Kafanıza koyduğunuzu mutlaka yapın. Kimsenin tutkularınızı engellemesine izin vermeyin. Bayan sürücüleri de ilerideki geizlerde aramızda görmek dileğiyle...
    Hayatta en büyük eğlence başkasının yapamazsın dediğini yapmaktır.

Motosikleti
    Yamaha Fazer
    İnsan çevresinden destek bekliyor. Ama insanların en son destek verecekleri konu sanırım motosiklet kullanmak. Ben de ise tersi oldu. İlk defa motosiklet ve eğitimini alacağımı söylediğimde eşimden ve arkadaşlarımdan öyle bir destek geldi ki, artık ben vazgeçtim deyip geri çark etmek herhalde dünyanın en büyük aptallığı olur(benim için). Bu işi yapmak farz oldu galiba.

boy - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2016 Aprilia RSV4 RF
    Tepkiler çok anlamsız geliyor bana. Örneğin babam motora biniyorum diye beni çok merak ediyormuş. Halbuki uzakta yaşadığı için senede 1-2 kez görüşüyoruz kendisiyle. Üstelik motora binme diyen adam 50 yaşında Honda Kinetik ile 3 kez İstanbul-Bodrum yapmış bir adam. Gerçi çok taktığı yok, öylesine tepki veriyor.
    Hayatta en büyük eğlence başkasının yapamazsın dediğini yapmaktır.

Mel-a-ku - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    bana da herkes attan düşüyor dedi arkadaslarım. okulu kırıp beygir e gidiolardı. duşmeyen yoktu. gittim bende. 2 saat bindim. düşmemeye kendimi şartlamıştım. 2 saat sonunda düşmemiş olarak fakat belim tutulmuş olarak eve geri döndüm

Motosikleti
    Ducati Monster 620 Dark
    en büyük tepki E5 te nasıl kullanacağım konusunda gelio..araçlar çok hızlıymış,bayan olduğum için sıkıştırırlarmış falan filan..ama bu riski hiçbiri alamaz ve alamıycak bu tadı tadamadıkça..ben de biran önce almak istiyorum.yolda her gördüğüm motosiklete bakmaktan şaşı olucam

MoToR - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    SUZUKİ DR 800 BİG-JİNLUN 250
    Arkadaşlar bu muhabbeti konu dışına alsaydınız ya burası tanışma yeriydi dimi ama
    bende memnun oldum
    SUZUKİM, ud\'um buz gibi bira ile doğanın keyfini yaşarım.

Motosikleti
    Ducati Monster 620 Dark
    sorry motor

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler