Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Selamlar

Motovento
    REKLAM ALANI
    uzunemre - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Selam dostlar.Bu siteye yeni üye oldum.Emininim aranızda çok iyi motosiklet kullanıcıları vardır.Ve ben 2001 senesinde honda kinetik almıştım.2003 senesinde sattım ve şimdi yeni bir motor almak istiyorum .Marka ve model olarak ne önerirsiniz?

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    ODUNCU - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    KLR 650
    Hoşgeldin Hocam. Öneri !!! Motorda tarzın ne ne amaçlı kullanacakın. Motor senin için ne anlama geliyor. Ve tabiiki en mühimsizi maddi gücün neye yeter. Yani yelpaze geniş.

MoToR - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    SUZUKİ DR 800 BİG-JİNLUN 250
    hoşgeldin uzun emre aramıza,oduncu haklı tarz önemli ne ne maksatla kullanacağında önemli
    SUZUKİM, ud\'um buz gibi bira ile doğanın keyfini yaşarım.

xmachinex - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    merhaba arkadaşlar. bende şimdiye kadar hiç motorsiklet kullanmasamda çok ilgimi çekiyor. bir süredir sitede marka ve modeller hakkında yorumları takip ediyorum. ama her model için hem olumlu hem olumsuz yorumlar geliyor. karar vermek çok zor. ben racing motorları çok beğeniyorum ama yeni kullanıcı için yanlış bir seçim olur diyorlar. siz ne dersiniz??

ODUNCU - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    KLR 650
    Valla ben 3 senedir motor kullanıyorum. Oldukçada kendine hakim bir insanımdır ama şimdi altımda az buçuk güçlü bir racing olsa herhalde fazla yaşamam.

xmachinex - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    oduncu sende jl-250 var galiba. memnunmusun motorundan? bana kanuni tiger 250 yada 250 cc classic tavsiye ettiler. hem fiyatı uygun hemde tarzı güzel. ama sağlamlık konusunda bilgim yok

uzunemre - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    İlginize teşekkürler.Ben 2000 ytl civarında scooter arıyorum.Asya motorun sitesinde baya güzel ve 1500-1900 ytl civarında motorlar gördüm.Ama bunlar Japon malıdır, bu yüzden soruyorum Haojin veya Asya motor gibi motorlar nasıldır?
    Firma bikaç sene sonra yamuk yaparmı???(yedek parça v.b.)

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler