Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

merhaba

Motovento
    REKLAM ALANI

herkese selamlar arkadaslar hepinize kazasiz surusler dilerim adım tanju 33 yasindayim yaklasik 10 yildan fazladir motosiklet kullanmaktayim.
    kendimi tanitma firsati bulamadim kusura bakmayin umarim konuyu duzgun yere acmisimdir.
    İstanbulda oturmaktayim eylul ayınin basında canakkale gelibolu taraflarini gezmeyi planliyorum ancak rota uzeri cok ruzgarli oldugunu farkettim baska rota uzerinden gidebilirmiyim tavsiyelere acigim.
    cbr1100 xx bunu beğendi.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    tommygun - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kawasaki Er6F 2008
    Yolu uzatarak Bursa-Balıkesir üzerinden de Gelibolu'ya ulaşırsınız ama gereksiz derecede yol uzar.
    cbr1100 xx bunu beğendi.

evet tek secenek ruzgarli olan yol uzerinden gorunuyor

tommygun - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kawasaki Er6F 2008
    Ben Anadolu yakasında oturuyorum, Otobandan Silivri, oradan Tekirdağ Uçmakdere, Mürefte, Şarköy, Gelibolu rotası rüzgarlı ama çok keyifli bir rotadır. Muhtemelen siz de rüzgarı umursamazsanız keyif alırsınız. Yine aynı güzergahta Silivri, Malkara yapıp Keşan tarafından aşağı Gelibolu'ya inmek de rüzgarlı ama alternatif bir rotadır.
    cbr1100 xx bunu beğendi.

Motosikleti
    MT-07
    Hocam Tekirdağ merkezi geçtikten sonra paralı yola girip, köprüye devam etmeden Gelibolu dibinden çıkabilirsin. Rüzgardan nasibini alsan bile yol nereden baksan 50-60km kısalıyor ve motosiklete cüzi bir miktar yol parası çıkıyor. Eminimki benzinden ucuza gelir.
    cbr1100 xx bunu beğendi.

tecrube0 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    ns 160, Dominar 400 Tur Versiyon
    Geliboluya kadar giden devlet yolunda sorun yaşamazsın rüzgar olarak dümdüz yol.İstersen Tekirdağ ,kumbağ , uçmakdere , mürefte ,şarköy bolayır ,gelibolu şeklinde gidebilirsin .Uçmakdere'nin yolları aşırı virajlıdır .Zamanın varsa iknci alternatif daha zevkli bence

cevaplariniz icin tesekkur ederim mantikli secenek tekirdag uzerinden gorunuyor

gurcanozturk - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda Forza 250
    Alıntı tnjşhn adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    cevaplariniz icin tesekkur ederim mantikli secenek tekirdag uzerinden gorunuyor
    Hocam geri donmeyecek misin?

Tekirdag uzerinden git, Bursa uzerinden don ya da tam tersi

https://gurcanozturk.com/2021/09/04/...efte-tekirdag/

Reklam yapayim
    espresso ve GoGi bunu beğendiler.

aynen benim planimda bu yonde zaten donerken bursa uzerinden gidip bi arkadasimi gormek istiyorum
    gurcanozturk bunu beğendi.

Ercument - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBF150
    Memleket olması itabiriyle her zaman Tekirdağ Malkara Keşan üzerinden giderim.
    Haziran Eylül arası her ay gitmişliğim var. Öyle aman aman bir rüzgara denk gelmedim derken
    Geçen yıl eylülde bolayır keşan arasında bir rüzgara yakalandım böyle bi şey yok.
    Montun fermuarını 10 cm falan açık bırakmışım rüzgardan fermuar komple açıldı.
    Bu pazar tekrar gideceğim yeni açılan yolu kullanacağım bakalım nasıl olacak.
    espresso bunu beğendi.

erensel - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Hunk
    Gelibolu'dan Keşan'a motosiklet muayenesi için gidicem ama rüzgar yüzünden yol gözümde büyüyor.
    Özellikle hafif ve düşük cc motosikletle rüzgarlı yollar çok yorucu oluyor.

cbr1100 xx - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    SUZUKİ HAYABUSA 2021 BLACK EDİTİON
    Küçük cc li motorlarda rüzgar çok etkili olabiliyor. Otobanı kullanabildiğin kadar kullan ücret çok düşük...O yollarda rüzgar hep yandan vurur...Dikkatli ol .Selametle....( Ayrıca farklı hava şartlarında kullanmak güzel bir eğitim çalışması olur )

tavsiyeleriniz icin cok tesekkur ederim giderken tekirdag uzerinden surup donuste bursa tarafindan donmeyi planliyorum.
    Çanakkale gelibolu bolgesinde amacim sehitlikleri ve muzeleri gormek 3 4 gun kalmayi dusunuyorum gezip gorebilecegim baska yerler varsa onerebilirsiniz.
    espresso bunu beğendi.

gurcanozturk - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda Forza 250
    tavsiyeleriniz icin cok tesekkur ederim giderken tekirdag uzerinden surup donuste bursa tarafindan donmeyi planliyorum.
    Çanakkale gelibolu bolgesinde amacim sehitlikleri ve muzeleri gormek 3 4 gun kalmayi dusunuyorum gezip gorebilecegim baska yerler varsa onerebilirsiniz.
    Tekirdag - Ucmakdere - Sarkoy - Bolayir - Gelibolu - Canakkale guzeldir.

Donus icin de standart;

Canakkale - Lapseki - Bandirma - Bursa - Yalova

Sunu da birakayim o zaman.

https://gurcanozturk.com/2022/07/26/bursa-gezisi/

Motosikleti
    Honda PCX
    Herkese merhaba,
    Son yazılan konu bu olduğu için yeni konu açmak yerine buraya yazayım dedim. 35 yaşında motor sevdasına düşmüş biri olarak hala forum kültürünün kalmasına çok sevindim. İsmim Mutlu aranıza Honda PCX ile katılıyorum. İstanbul Anadolu yakasında oturuyorum. Aslında işe git gel için diye aldım ama müsait oldukça etkinliklere de katılıp tecrübeli arkadaşların deneyimlerinden faydalanmak isterim.

hayirli ugurlu olsun tekerinize tas degmesin

Motosikleti
    Honda PCX
    hayirli ugurlu olsun tekerinize tas degmesin
    Çok teşekkür ederim.

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)