Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Herkese merhaba!

Motovento
    REKLAM ALANI
    yesitsR1 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha YZF R1
    Selam ben İsa 26 yaşındayım ve aranıza evvelsi gün Yamaha YZF R1 2020 ile katılmış bulunmaktayım. Ekipmanlarım zaten kaliteli 2 montum var 1 yazlık 1 kışlık 2 eldiven yazlık eldiven birde tam korumalı kışlık eldiven kaskım HJC RPHA11 Spicho MC5SF önceki motorlarım: YZF R6 / Pulsar 200 NS / YZF R125

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    seyfi0 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Hoşgeldin İsa, kazasız belasız sürüşler dilerim.
    yesitsR1 bunu beğendi.

espresso - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha x max 250 ABS
    Hoşgeldiniz. Hayırlı olsun.

Eksik kalan ekipmanları da bir an önce tamamlamanızı tavsiye ederim. Yalnızca kask, mont, eldivenle sürüyorsanız eksik ekipmanla sürüyorsunuz demektir, yapmayın.

Kapalı alanda hakimiyet eğitimi ve daha devamındaki güenli sürüş eğitimlerini hatırlatmaya bile gerek yok.

Motosikleti
    Yamaha YZF R1
    Teşekkür ederim fakat sürüş eğitimim 600 cclik r6 dan kalma o yüzden profosyonel almam gerekiyor değilmi çünkü dün gezerken bir anda gaz açtım eve gelirken sanayiden kafama geçiyordu o yüzden profosyonel sürüş eğitimi alacağım. R1 tek anlatacağım şekil: A modunda bile kafama geçiyordu çok ani bir gaz tepkimesi var R1 alacaklar için anlattım dünkü olayı.

Motosikleti
    Yamaha x max 250 ABS
    Alıntı yesitsR1 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Teşekkür ederim fakat sürüş eğitimim 600 cclik r6 dan kalma o yüzden profosyonel almam gerekiyor değilmi çünkü dün gezerken bir anda gaz açtım eve gelirken sanayiden kafama geçiyordu o yüzden profosyonel sürüş eğitimi alacağım. R1 tek anlatacağım şekil: A modunda bile kafama geçiyordu çok ani bir gaz tepkimesi var R1 alacaklar için anlattım dünkü olayı.
    Ben hakimiyet eğitimi diye motor değiştirdiğiniz için dedim zaten. Yani önceden başka motorda yıllarca sürmüş olsanız bile farklı motora geçince tekrarlamak faydalı. Kapalı alanda bunların hepsini gösterirler. Honda'nın eğitimleri düzgün diye duymuştum, onlardan hakimiyet eğitimi alırsanız sonrasında diğer sürüş eğitimlerini de isteğinize göre alırsınız.

Motosikleti
    Yamaha YZF R1
    Honda çok iyi değil bana göre usta. Yamaha daha iyi bana göre öznel görüşüm. Yarın eğitim alıcam fakat bu gün biraz gazlayayım.

Motosikleti
    Yamaha x max 250 ABS
    Alıntı yesitsR1 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Honda çok iyi değil bana göre usta. Yamaha daha iyi bana göre öznel görüşüm. Yarın eğitim alıcam fakat bu gün biraz gazlayayım.
    ikisi arasınd açok fark olacağını sanmıyorum. Size hangisi olursa o da olur, hakimiyet eğitimi hemen hemen hepsinde benzer şeyler.
    Motor değiştirecek olsam ben de tekrardan alırdım.

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)