Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Başlangıç motoru

Motovento
    REKLAM ALANI

merhaba abilerim ablalarım ben bu yaz motor almak istiyorum boy 175 yaş 16 ya yakın altımda kaba durmaycak bir motor arıyorum ama bi türlü bulamadım lifon pony 100 ü düşünüdm oda piyasada fazla yok varsada bana uzak xboss vardı oda kaba durur gibime geldi bilemedim siz benden daha fazla hakimsiniz piyasaya sizin fikirlerinizi almak isterim iyi günler

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    erensel - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Hunk
    Teknik özelliklerini yada kronik sorunu olup olmadığını bilmiyorum ama
    X- Boss'un kaba duracağını zannetmiyorum.
    175 boy için gayet uygun bence

Sagopa K - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Asya Swift-R 170
    50'lik cub'lara bak derim, hem viteslere alışırsın, hem de scooter gibi olduğu için trafiğe alışırsın, debriyajla uğraşmassın yani naçizane fikrim.

doğrudur bilmiyorum bakmak lazım bence hızı falan iyi de görünütsü kafamı karıştırıyor ama bi göz kırpmıyor değil x boss :D

---------- Mesajlar birleştirildi - 20:52 ---------- bir önceki mesaj zamanı 20:49 ----------

Alıntı Sagopa K adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    50'lik cub'lara bak derim, hem viteslere alışırsın, hem de scooter gibi olduğu için trafiğe alışırsın, debriyajla uğraşmassın yani naçizane fikrim.
    olabilir motolüx rossi rs 50 aklıma yattı gibi bir tık ama cubda olur araştırmak lazım

sedattemiz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Benelli TNT249-S
    Merhaba,

Marka model bilgisi değil fakat çoğu kişinin vereceği bir öneriyi vereceğim. Almaya karar verdiğin motor için kronik sorun ve yedek parça konusunu detaylıca araştır. Neticede ilk motorun olacak ve bu motor düşecek kalkacak çizilecek vs. Ekipman ile ilgili soru sormamışsın fakat bütçenin tamamını motora harcamanı tavsiye ediyorum. Önce ekipman sonra motor
    kkcinea bunu beğendi.

Alıntı sedattemiz adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Merhaba,

Marka model bilgisi değil fakat çoğu kişinin vereceği bir öneriyi vereceğim. Almaya karar verdiğin motor için kronik sorun ve yedek parça konusunu detaylıca araştır. Neticede ilk motorun olacak ve bu motor düşecek kalkacak çizilecek vs. Ekipman ile ilgili soru sormamışsın fakat bütçenin tamamını motora harcamanı tavsiye ediyorum. Önce ekipman sonra motor
    evet ekipman konusunda haklısın yedek parça konusuna gelince zaten piyasadaki 50 cc motorların hemen hepsi çinlilerin japonların falan yedek parça konsunda bir sıkıntı olcağını düşünmüyorum ama kronik sorunlara dikkat etmek lazım

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler