Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Herkese selamlar

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    Mondial RX3i Evo
    Tüm forum kullanıcılarına selam olsun. Tekeriniz düz bassın.

Aranıza İstanbul'dan katılmakla beraber artık çocukluk ve gençlikte yüreğimde yanan yangını söndüremeyeceğini anlayıp bir 2 teker alıp yollara revan olma niyetinde bir faniyim. Gönlümde her daim cruiser bir motor oldu. Ancak malum, ülkede cruiser konusunda biraz kısırlık mı desek, ilgisizlik mi desek bilemiyorum ama yedek parça ve işletme maliyetlerinden dolayı henüz bir karara varamamış bir arkadaşınızım. Bu konuda yardımı dokunabilecek tüm arkadaşlardan gelecek yardıma, fikre, yönlendirmeye hayır demem.

Aslında gönlümde şöyle bir cruiser alıp pata pata pata yolun tadını çıkarmayı çok istiyorum ancak mevcut piyasa şartlarında 250 cc çin ve diğer menşeili motorlara o kadar para vermek istemiyorum. Ustalar ile akraba olmayı göze alamıyorum açıkçası. Japon alalım desek 20 küsür yaşında makineler. Tam bir saatli bomba. O kadar kararsız kaldım ki bu konuda. Bilen arkadaşlara danışmak fikirlerini almak benim için kıymetli olacak.

Herkese tekrardan selamlar. Tekeriniz düz bassın arkadaşlar.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    gurcanozturk - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda Forza 250
    Oncelikle hosgeldiniz.

Forumda herkes kendi kullandigi motosikleti onerecektir

Seciminiz genel olarak;
    - Butcenize (sadece motosiklet icin. ekipman butcesini ayri bir kenarda tutun)
    - Tecrubenize
    - Nerelerde nasil kullanacaginiza (sehir ici, offroad, bozuk koy yollari, uzun yol)
    - Bulundugunuz bolgedeki/sehirdeki motosiklet servislerinin kalitesine ve sayisina

bagli olarak degisebilir. Bu bilgileri de acik sekilde yazarsaniz daha fazla yardim almaniz mumkun.

Simdiden iyi surusler.

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)