Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
4. sayfa BirinciBirinci ... 234

Türk Malı Motosiklet yapma zamanı gelmedi mi ?

Motovento
    REKLAM ALANI
    tommygun - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kawasaki Er6F 2008
    Her seçim öncesi gizli gizli uzay mekiği üreten, uçak projelerinde söz sahibi Konyalı bilim adamlarının Allah cezasını versin, bu kadar mı zor 250 cc tek silindir basit bir motosiklet üretmek?
    espresso bunu beğendi.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    Ekrem_06 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Pulsar 200NS
    Seri üretim var mı yok mu bilmiyorum ama aklıma TT Customs geldi. Bir ara çok popüler olmuşlardı.
    Instagram: Ekremalp85
    Youtube: Ekrem Alp

ERROR88 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    HONDA NC 750S
    sadece hayal olarak kalacaktır bu ulkede ımkansız boyle yatırımlar buyuklerımız oyle ıstıyorlar gelısmesın memleket dıye elınden gelenı yapan bı sıyasetcı kalabalığı var herseye engel partı ısmı vs vermıyorum polemık cıkmasın dıye

Kerem34_ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Mt-25 ABS
    Bu arada uzaya da gitmiyoruz, yerli araba da üretmiyoruz. Ha etrafında uzaya giden hiç mi yok dersen, dolusuyla.

Anlas bu kadar tutulmasa, test edilmese imkanı yok düşünmezdim. Benim için Türk bir firmanın başarılı olması için kıstas Japonya, Almanya ve Amerika'da satılabiliyor, alınıyor olmasıdır.

Adamlar montajı bile düzgün yapamıyor, şu sanayide üretilen motosiklet ile yaşanacak bir motosiklete binmem. Keşke ölseydim dedirtir adama. RM5'de gördük, montaj yapmayı bile becerememiş, arka balataları ters takmış bir YERLİ vardı karşımızda.
    espresso ve Mr.wind bunu beğendiler.

siyanoz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Tüm içten yanmalı motorları üretiyormuşuz. Millet mini füzyon motorları üzerinde çalışıyor, elektrikli motoru söylemiyorum bile .Belli olmaz; motosiklet için de yok mu bre babayiğit diye bişey olmadan kimse taşın altına elini bu ekonomide koymaz

sallami - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kymco Downtown350i/Dominar 400
    Geçen gün bir haber vardı. Avrupa birliği, verdiği 1 euronun yarısı Amerika'ya gidecek diye, Biontec aşısını, İngiltere ve ABD'den sonra aldı diye. Niye kendi üreticileri üretebilir, parada AB içinde kalır diye. Bu zihniyete gelebilirsek olur bu işler.

REKLAM ALANI
4. sayfa BirinciBirinci ... 234

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)