Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Bursa'dan Selamlar

Motovento
    REKLAM ALANI
    DenizAtasoy - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    MONDİAL X-TREME MAXX 200İ
    Öncelikle merhabalar arkadaşlar,

Çok eski bir alışkanlığım ve unutmaya yüz tutmuş olan forum alışkanlığımı hobi olarak yaptığım motosiklet sevdası ile tekrar geri kazanacağım kimin aklına gelebilirdi ki?

Bursa'dan ismim Deniz(Komik gelecek belki ama, sivil hayatımda ismimden kaynaklı hep cinsiyet problemi yaşadım, aldığım maillede filan erkeğim ) 27 yaşındayım. Mondial X-treme Maxx 200i sahibiyim. Motosikleti bu motosiklet ile öğrenmeye başlayarak iyi mi ettim kötü mü ettim diye hâla kendimle savaş içerisindeyim. ^^

Bursa'da Demirağ Sigorta çalışanıyım Covid testim pozitif çıktığı için 10 gün evdeyim ve foruma bir merhaba mesajı atmak istedim.

Saygılarımla.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Motosikleti
    Bn125
    Hocam hoş bulduk. Bu forumun tadı çok ayrı 2014den beri aslında üyeyim eski hesabımın şifresini unutunca ben de direkt yenisiyle devam etmeye başladım. Xtreme max 200 benim de düşündüğüm ve alsam mı almasam mı diye çok kararsız kaldığım bir motordu. Nasip benelliden yana oldu ama ileride cross bir model almayı çok istiyorum. Şehir içinde inceliği vesaire çok rahatlatıcı bir motosiklet. İyi forumlar.

Motosikleti
    Motosikleti alalı yaklaşık 1.5 hafta oluyor 2.000 bakımına soktum. 80₺ yakıt ile ortalama 330km yol alabiliyorum ki biraz sert kullanıyorum. Sert dediğime de bakmayın 100'ün üzerine çıkmıyor motor. 100'ün altında da gideceğim yola gitmek ölüm gibi geliyor Kendimize ait ufak bir dağ kimine göre bağ diye nitelendirilecek bir evimiz var oranın yolunda denedim tadından yenmiyor. Lakin geçmek bilmeyen bir servis tarafından kronik olduğu iddaa edilen subap sesi mevcut, bu ses haricinde titreşimmiş bilmem neymiş çokta önemli değil aksine gidip avm'lerde aletlere 1₺ atıp tireşimle masa yaptıran çok. ^^

Motosikleti
    Bn125
    Bu arada geçmiş olsun ben de şu an pozitifim karantinanın 2. günü. İyi km yapmışsınız. Ben 2 ay civarı sürede 550km yaptım tam servise sokma zamanı geldi covid olduk. Çinlilerin en saçma olayı da hızı zaten. 200cc ama 110u geçmiyor max. Forum sayfasında dişliyle vesaire ile oynayanlar çoktu. Hatta cc yükseltenler de vardı. Baktınız yetmiyor bir denersiniz.

Motosikleti
    Bende pozitifim 2 gündür evdeyim. Belirtileri göstermeye başlayalı 4 gün oldu.
    Çin'in motorların da sıkıntı var demek ki Motoru almadan önce bişeyim yoktu
    ALİCEM bunu beğendi.

Motosikleti
    Bajaj Dominar 400
    hepinize geçmiş olsun. İnegöl'den İsmail bende. Bu tarafa yolu düşen herkes bir telefon kadar yakınında bir kapısı olduğunu unutmasın

Motosikleti
    Honda CBF150
    Hoşgeldin hemşehrim

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)