Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
2. sayfa BirinciBirinci 12

14 yıl aradan sonra tekrar merhaba!

Motovento
    REKLAM ALANI
    Forumdan Uzaklaştırıldı
    Hoşgeldiniz

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    fakir ama gururlu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Siyah YBR 125 '06
    Alıntı AzÇok adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Yeni kullanıcı adı alınca yeni üye gibi görülüyor. Benim de ilk üyeliğim 2007.
    "Dinozorlar diyarı" na hoş geldiniz...
    Teşekkürler. Memnun oldum.

---------- Mesajlar birleştirildi - 19:50 ---------- bir önceki mesaj zamanı 19:49 ----------

Alıntı Levent adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Tekrar Hoşgeldin öyle ise.. Bi Xmax alıp 2 sene sonrada Tracer 900 aldığını görürüz gibi geliyor, bu heves öyle bitti demekle bitseydi keske
    Teşekkürler. Umarım dediğiniz gibi olur, ama daha küçük çaplı olacak benim isyan sanırım.

---------- Mesajlar birleştirildi - 19:51 ---------- bir önceki mesaj zamanı 19:50 ----------

Alıntı vandamme adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Hoşgeldiniz
    Teşekkür ederim.
    In the sun and in the rain, it's quite the same.
    It's never gonna change, I'll be looking for Jane.

yawuz58 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Hero xpulse

---------- Mesajlar birleştirildi - 22:43 ---------- bir önceki mesaj zamanı 22:42 ----------

Alıntı hokahey adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Dinazor değil DİNOZOR.

Yavuz58 hocam ne işle iştigal ediyorsunuz?
    Tekstil designer 13 sene akrabamın yanında ama bir ara su tesisatı elektrik tesisatı yaptım bunların parası iyi ama çalışma şartları çok zor çoğu zaman inşaatta toz kir ve hijyensiz ortamda kaldığım için bıraktım,şuan geçici olarak kumaş üretiminde çalışıyorum büyük bir makinenin üstünde 20 metre masa git gel motosiklet gibi sayılır dükkan açmayı düşünüyorum beyaz eşya ve elektrikli ev aletleri tamiri

---------- Mesajlar birleştirildi - 22:48 ---------- bir önceki mesaj zamanı 22:43 ----------

Alıntı fakir ama gururlu adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Darısı başımıza. Yani kastım motor değil, bekarlık...

---------- Mesajlar birleştirildi - 00:16 ---------- bir önceki mesaj zamanı 00:14 ----------

Teşekkür ederim... Yıllardır elime elcik değmedi. O derece boşluktayım yani.
    Evli olmak ta güzel hocam annem yanımda çok şükür yemek filan sıkıntı olmuyor ama kaybedersek hayat benim için zor olacak gibi rabbim hakkımızda hayırlısını versin bu yaştan sonra zaten çekiniyorum evlenip anlaşabilirmiyim biraz kendi başına buyruk yaşamışım sorumluluk zor iyi tarafı bir sene çalışıp bir sene geziyorum

TheAzReaL07 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBR 125R
    Hoşgeldiniz. Sizin kadar olmasa da 7yıl sonra ben de geldim.�� İlk mesaj da size olsun ) Antalya hareketlenir yine

Nikkfurie - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BMW R1200GS / Piaggio Medley / Peugeot Tweet
    Biraderim sen yokken ABS diye bişey icad oldu ne alırsan al abs yi pas geçme gerçi otomobilde test etmişsindir ama iki tekerde daha bi faideli oluyor ;) tekrar hosgeldin..

shooter1 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Hoşgeldiniz bu konu eybiesli ikismaksa gider saygılar
    yaşlıveacemi bunu beğendi.

Motosikleti
    falcon flash 100
    Yıllardır kafesçiyim. İki tane kafesim var.
    Çok özel olmazsa kafesçilik nedir?

Motosikleti
    Siyah YBR 125 '06
    Alıntı TheAzReaL07 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Hoşgeldiniz. Sizin kadar olmasa da 7yıl sonra ben de geldim.�� İlk mesaj da size olsun ) Antalya hareketlenir yine
    Teşekkür ederim. Siz de hoşgeldiniz.

---------- Mesajlar birleştirildi - 19:16 ---------- bir önceki mesaj zamanı 19:15 ----------

Alıntı Nikkfurie adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Biraderim sen yokken ABS diye bişey icad oldu ne alırsan al abs yi pas geçme gerçi otomobilde test etmişsindir ama iki tekerde daha bi faideli oluyor ;) tekrar hosgeldin..
    ABS eskilerde de vardı ama pek yaygın değildi. Üst segment motosiklerde vardı sadece.

---------- Mesajlar birleştirildi - 19:17 ---------- bir önceki mesaj zamanı 19:16 ----------

Alıntı shooter1 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Hoşgeldiniz bu konu eybiesli ikismaksa gider saygılar
    Teşekkür ederim. O kadar açılabileceğimi sanmıyorum.

---------- Mesajlar birleştirildi - 19:18 ---------- bir önceki mesaj zamanı 19:17 ----------

Alıntı yaşlıveacemi adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Çok özel olmazsa kafesçilik nedir?
    Kafesçilik: Otomobil kullanmak. Kafes=Otomobil.

Motosikleti
    Siyah YBR 125 '06
    Ben yokken ne çok şey değişmiş meğer. Eski mesajlara bakıyordum da. Barış abi ölmüş, Ümmet abi ölmüş... Her gün eskilerden birinin daha ölmüş olduğunu öğreniyorum. Çok üzüldüm gerçekten.

tommygun - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kawasaki Er6F 2008
    Ben yokken ne çok şey değişmiş meğer. Eski mesajlara bakıyordum da. Barış abi ölmüş, Ümmet abi ölmüş... Her gün eskilerden birinin daha ölmüş olduğunu öğreniyorum. Çok üzüldüm gerçekten.
    Allah hepsine rahmet eylesin, bazen forumda "Onlar Hep Bizimle Birlikteler" bölümünü seçmece okuyorum, hatta vefat edenlerin geçmiş mesajlarına bakıyorum. Çok üzücü, şahsen tanışıklık varsa daha da acı.

Motosikleti
    Siyah YBR 125 '06
    Alıntı tommygun adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Allah hepsine rahmet eylesin, bazen forumda "Onlar Hep Bizimle Birlikteler" bölümünü seçmece okuyorum, hatta vefat edenlerin geçmiş mesajlarına bakıyorum. Çok üzücü, şahsen tanışıklık varsa daha da acı.
    Barış abi bizim dönemin fenomeniydi. Ümmet abi ise o yıl resmen olay olmuştu. Günlerce, sayfalar dolusu tartışmıştık. İkisinin haberini de alınca içim cız etti. O günlere gittim geldim. Biraz eksikmiş burası artık.

absolit - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    O zaman bir selam da ben vereyim. biz de eskilerdendik. arada 6-7 yıl önce girip bir kaç birşey karalamış olsam da 7 yıldır siteye uğramıyordum. başlığı görünce atladım. ama hiç bir zaman 2 tekerden vazgeçmedim. elimin altında ufak da olsa bir şeyler vardı. tekrar selam MT ailesi

Motosikleti
    Siyah YBR 125 '06
    Alıntı absolit adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    O zaman bir selam da ben vereyim. biz de eskilerdendik. arada 6-7 yıl önce girip bir kaç birşey karalamış olsam da 7 yıldır siteye uğramıyordum. başlığı görünce atladım. ama hiç bir zaman 2 tekerden vazgeçmedim. elimin altında ufak da olsa bir şeyler vardı. tekrar selam MT ailesi
    Teşekkür ederim. Siz de hoşgeldiniz.

REKLAM ALANI
2. sayfa BirinciBirinci 12

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)