Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

İki yıl aradan sonra :)

Motovento
    REKLAM ALANI
    cece89 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Duke 390
    Selam millet,

İki yıl aradan sonra tekrar döndüm ve kendi heyecanımı burada paylaşmak istedim.

Türkiyedeki döviz dengesizliği ve biraz şirketle alakalı gelecek planlarından ve biraz da gezme merakından ötürü İstanbul'dan Berlin'e yerleştik işi gücü kapatıp.

2 yılın sonunda yani bugünlerde yeniden bir motor alma hevesiyle foruma bakayım derken tekrar yazma isteği oluştu içimde

Avrupalı Türk motorcular listesine kendimi ekliyorum.

Başka bir alakasız karşılaştırma konusuyla da motosohbette yerimi alacağım.

iyi forumlar
    https://www.facebook.com/cenk.toker.3
    Mail:cenktoker@windowslive.com[/COLOR][/I][/B]

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    espresso - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Suzuki Vstrom DL650 XT
    Alıntı cece89 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Selam millet,

İki yıl aradan sonra tekrar döndüm ve kendi heyecanımı burada paylaşmak istedim.

Türkiyedeki döviz dengesizliği ve biraz şirketle alakalı gelecek planlarından ve biraz da gezme merakından ötürü İstanbul'dan Berlin'e yerleştik işi gücü kapatıp.

2 yılın sonunda yani bugünlerde yeniden bir motor alma hevesiyle foruma bakayım derken tekrar yazma isteği oluştu içimde

Avrupalı Türk motorcular listesine kendimi ekliyorum.

Başka bir alakasız karşılaştırma konusuyla da motosohbette yerimi alacağım.

iyi forumlar
    Hayırlı olsun.
    Ben de Berlin'de bilişim sektöründe iş bakmaya başladım. Avrupa'da en mmakul yer orası sanırı. Bizim sektörden çok kişi göçtü oralara.

Yurtdışında 6 aydan sonra bizim buradan alınan ehliyetler geçmiyormuş. Oradan ehliyet alma konuları vb. hakkında yazarsanız bilgilenmiş oluruz.

arndiol - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    tekrar hoşgeldin hocam.

Foruma değerli katkılar yapacağını temenni edip yurtdısında yaşayıp sanki bu ülkede bizlerle beraber sürünüyormuşcasına konuşan tayfaya katılmazsın diye umuyorum
    cece89 bunu beğendi.

tommygun - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kawasaki Er6F 2008
    Berlin'de ya da yakın bölgelerde gezmek için iyi rotalar var mı?

cece89 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Duke 390
    Alıntı espresso adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Hayırlı olsun.
    Ben de Berlin'de bilişim sektöründe iş bakmaya başladım. Avrupa'da en mmakul yer orası sanırı. Bizim sektörden çok kişi göçtü oralara.

Yurtdışında 6 aydan sonra bizim buradan alınan ehliyetler geçmiyormuş. Oradan ehliyet alma konuları vb. hakkında yazarsanız bilgilenmiş oluruz.
    Gelen kesinlikle çok var, eğer böyle bir fikrin varsa elini çabuk tutmalısın IT sektöründe çok iyi maaş rakamları duyuyorum.

Ehliyetimi almam 1 yıl kadar sürdü, bu dönemde göç dalgası çok fazla yogunluk var vs. sebeplerle ve hala trafiğe alışmaya çalışıyoruz. Açıkcası 700-800 € gibi de bir maliyeti var değişimin, geldiğinde ilk işlerinden biri olsun Ehliyet değişimi.

---------- Mesajlar birleştirildi - 13:34 ---------- bir önceki mesaj zamanı 13:33 ----------

Alıntı arndiol adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    tekrar hoşgeldin hocam.

Foruma değerli katkılar yapacağını temenni edip yurtdısında yaşayıp sanki bu ülkede bizlerle beraber sürünüyormuşcasına konuşan tayfaya katılmazsın diye umuyorum
    Yok yaa bende yeni geldim bariz farkın farkındayım, S500 le gezen marketçi abilerimiz ve onların bitmeyen Türkiye aşkıyla düzenli olarak uğraşıyoruz. Sadece forum değil

---------- Mesajlar birleştirildi - 13:37 ---------- bir önceki mesaj zamanı 13:34 ----------

[QUOTE=arndiol;4548944]tekrar hoşgeldin hocam.

---------- Mesajlar birleştirildi - 14:02 ---------- bir önceki mesaj zamanı 13:37 ----------

Abi burası otobanlar ve karavan kampları kesinlikle var. Ama büyük çoğunluk uzun yol yapacaksa yine tercihini Alplerden yana kullanıyor.
    Yaz zamanı da kısa sürdüğü için insanlar çılgınlar gibi geziyor.
    tommygun bunu beğendi.
    https://www.facebook.com/cenk.toker.3
    Mail:cenktoker@windowslive.com[/COLOR][/I][/B]

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)