Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Merhaba degerli arkadaşlar.

Motovento
    REKLAM ALANI

Merhaba;
    Aslında foruma.bayadir uyuyun ama yıllar önce scoter imi sattım.daha doğrusu hediye ettim ve öğün sonra araba alıp hep onunla devam ettim ve şimdi tekrar aranizdayim.
    Bu Corona illetide vesile oldu gerçi ama kendime iş ev arası küçük bir araç almak istedim.
    Onceligim zaten arabay getir kadar vergi vs ödüyorum ve motorada aynı işlemleri yapmak istemedigimde 50 CC bir motor baktım.
    1 ay gibi bir araştırma sürecinden sonra kendime Küba blueberry marka kahve rengi bir 50 CC motorlu bisiklet aldım.
    Ben bakirkoyde oturuyorum ve beyazitta iş yerim tam 9.5-10 km gibi, şuan için rahat gidip geliyorum.
    Biliyorum.sen kafayimi yedim 50 CC ve e-5 diyeceksiniz ama motor rodaj sürecinde yüklenmeden gaza rahat 50km hıza çıkıyor.
    Bluebeery çok küçük bir motor değil hatta 50 CC ye göre bence gayet heybetli ve 96 kilo.
    Motorda her hangi bir upgrade yok çokta gaza basıyorum mümkün olduğunca dikkatli kimseyi rahatsız etmeden kenardan kenardan gidiyorum.
    Rodaj bitince birazdaha hizlanicagina eminim ve benzini kokluyir desem yeridir.
    Frenler çok hız yapmadigi için yeterli ön disk fren arka teker ise kampana.
    Yalnız lastikler felaket ve acilen lastik almam
    Lazım.
    3.5-10 çapında lastikler var 4 mevsim bakıyorum ama bulamadim Michelin ve antlas lastik.haricinde bulamadım onlarda tamamiyle yazlık .
    Bu konuda bilginize ihtiyacım olucam bana 3.5 -10 lastik lazım hep asfaltta gidiyorum.
    Birde oncam aldım bugün geldi kargodan yakında onuda takarim.
    Suanlik benden bu kadar.
    Herkese sağlıklı sürüşler ve koronasiz günler dilerim.
    Helim61 bunu beğendi.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    tayfunley - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CB125F
    Motosikletlerde 4 mevsim lastik olmuyor ısınamama vs gibi durumlardan dolayı

---------- Mesajlar birleştirildi - 21:05 ---------- bir önceki mesaj zamanı 20:35 ----------

Ama şu lastiği yaz kış kullanıp da memnun kalan var
    https://www.lastikdeposu.com.tr/anlas-350-10-sc500-59m-rf-tl-scooter-motosiklet-kis-lastigi-2019-pmu3951

Alıntı tayfunley adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Motosikletlerde 4 mevsim lastik olmuyor ısınamama vs gibi durumlardan dolayı

---------- Mesajlar birleştirildi - 21:05 ---------- bir önceki mesaj zamanı 20:35 ----------

Ama şu lastiği yaz kış kullanıp da memnun kalan var
    https://www.lastikdeposu.com.tr/anlas-350-10-sc500-59m-rf-tl-scooter-motosiklet-kis-lastigi-2019-pmu3951
    Bir tane buldum 4 mevsim ama hiç yorum yok ki bu ebatta sanırım.2 lastik var biri antlas biride Michelin grip.
    Antlas baya iddialı deniyor Tourneo serisi belki yanlışta yazmış olabilirim fiyatta güzel ama Michelin asla aratmaz hatta ondan daha konforludur ve ıslak zeminde daha iyi deniyor.
    Kullanıcı yorumlarını bulamadım bu sanırım firmanın iddiası.
    B.Batuhan

Mersin İl Temsilcisi yürekçe - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Bende sığar iki cihan, ben bu cihana sığmazam
    Motosikleti
    Cân ile hem cahan, dehr ile hem zaman
    Hoşgelmişsin Batuhan..
    Nasılsın?

Teşekkürler siz nasilsiniz
    B.Batuhan

3 gün önce lastiklerini o berbat lastikleri değiştirdim.
    Yerine mitas mc20 4 mevsim lastik aldım.hafif gaza bastığım andan itibaren konfor çok değişti fren mesafesi ve gereksiz titreşimler azaldı ve çok daha konforlu .birde olur olmadık yerde kaynıyor artık.

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)