Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Herkese Selamlar

Motovento
    REKLAM ALANI
    xelim - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Herkese Selamlar
    Direkt konuya dalayım Bundan tam 8 yıl önce başladı motor maceram. Tahmini O yıllardan beri anonim olarak takipçisiydim bu sitenin. Aranıza katılmak bu güneymiş Neyse. Ehliyetim yoktu. Sakarya'ya yeni taşınmıştık. Az çok köy benzeri bir yerindeydik. Ehliyet sıkıntı yaşatmadı o yüzden. 5 yılda bir kere bile çevirmeye girmedim. Şansıma sanırım Sinyalsiz aniden önüme kıran yüzünden ufak bir kaza yaptım.(Sakarya'nın Akyazı ilçesindeki şoförleri bilen varsa zaten sinyal kullanmadıklarını bilir.) Ekipmanlı olduğum için Ben sapasağlam, motor orta yollu hasarlı, artçımın elleri soyulmuştu. Bu kazadan sonra ailem isteksizde olsa ufak tefek sürmeye devam ettim. Daha sonrasında üniversite için İzmir'e gittim. Büyük şehirde ehliyetsiz motor süremeyeceğim için motora ara verdim. Aradan 3 yıldan fazla geçti motorun üstüne oturmadım. İşin kötü tarafı motora alıştıktan sonraki tüm kapalı araç yolculukları eziyet gibi gelmeye başladı bana. Ve sonunda artık dayanamayıp motor sevdama tekrardan kavuşmak istiyorum. Ehliyete yazılıp, bu konudan sonra açacağım karar vermekte zorlandığım 250'lik SS motorlar hakkında tavsiye almak için konu açıp seçimimi yapacağım. Hayallere çok az kaldı. Tekeriniz düz bassın.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    Forumdan Uzaklaştırıldı
    Hoş geldin Selin kardeş.

250 SS konusuna bütçe ve beklenti olarak açacağın bir sonra ki başlıkta cevap vereceğim.

Keyifli forumlar.

Alıntı U.KALKAVAN adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Hoş geldin Selin kardeş.

250 SS konusuna bütçe ve beklenti olarak açacağın bir sonra ki başlıkta cevap vereceğim.

Keyifli forumlar.
    Hoş buldum. Çok teşekkür ederim Bu arada adım Selim. Ama sorun değil Genelde aile içinde bile çok karıştırıyorlar adımı. Alıştım yani
    Yardım konumu paylaştım. Görüşünü belirteblirsen çok sevinirim
    http://www.motosiklet.net/forum/moto-sohbet/201974-sizce-hangi-motoru-secmeliyim.html

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Alıntı xelim adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Hoş buldum. Çok teşekkür ederim Bu arada adım Selim. Ama sorun değil Genelde aile içinde bile çok karıştırıyorlar adımı. Alıştım yani
    Yardım konumu paylaştım. Görüşünü belirteblirsen çok sevinirim
    http://www.motosiklet.net/forum/moto-sohbet/201974-sizce-hangi-motoru-secmeliyim.html
    Selim kusura bakma ne olur. Aslında bende Selim yazacaktım ama el alışkanlığı sanırım veya otomatik düzeltme diyelim Selin olarak yazılmış. Çok özür dilerim. Bilgin olsun bir art niyet yok. Tamamen otomatik düzeltmenin azizliği.

Tekrardan hoş geldin. Açtığın konuya bakarak, görüşümü bildireceğim.

Mutlu, kefili forumlar diliyorum.
    xelim bunu beğendi.

Alıntı U.KALKAVAN adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Selim kusura bakma ne olur. Aslında bende Selim yazacaktım ama el alışkanlığı sanırım veya otomatik düzeltme diyelim Selin olarak yazılmış. Çok özür dilerim. Bilgin olsun bir art niyet yok. Tamamen otomatik düzeltmenin azizliği.

Tekrardan hoş geldin. Açtığın konuya bakarak, görüşümü bildireceğim.

Mutlu, kefili forumlar diliyorum.
    Ne demek böyle demeyin. Ben yanlış anlaşıldım sanırım Bilerek yapmadığınızı biliyorum. Yanlışlıklar olabilir. Sadece normalde olsa bile bu durumla nedense sürekli karşılaştığımı belirtmek istedim.

Tekrardan çok teşekkür ediyor, forumdaki ilk açtığım konuya ilk dönüş yapan birinin böylesine sıcak kanlı olduğunu görünce neden daha öncesinde kayıt olmadığımı sorguluyorum kendi kendime

Sağlıcakla
    U.KALKAVAN bunu beğendi.

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)