Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

190 boy 110 kg Mont Tavsiyesi

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    Ramzey QM 250
    Merhabalar. Öncelikle Denizli'de yaşıyorum ve burada deneyerek ekipman alabileceğim çok fazla satıcı yok. Olanlarda da denediğim bir kaç model montun 3xl olanları bile çok kısa kaldı. Boyuma ve kiloma uygun 500-600 lira bandında mont tavsiye edebilir misiniz?

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    Forumdan Uzaklaştırıldı
    Ozy, denemeden alman sağlıklı olmaz dostum. O fiyat aralığında çok fazla tercih hakkında olmayacaktır diye düşünüyorum. Malum kur yüksek. Ne tarz mont modellerini denedin? Enduro kullanımı için olan modellere bakabilirsin. Onlar diğer türlere oranla daha uzun oluyorlar.

Nikkfurie - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BMW R1200GS / Piaggio Medley / Peugeot Tweet
    bütçeyi bir tık yükseltebilir isen Roleff markasını bir incele ebatları baya bi bol kesim , bende 1.89 um kışlık mont pantolon takımını dört senedir kullanıyorum , çok güzelde bir iç yapısı var -7 derecede Mudurnu dan çıkıp İstanbul a geldim bu montla..gün içinde sıcaklık artarsa terlememen için yakasıda açılabilir üçgen pencere şeklinde dizayn edilmiş , çok kullanışlı..

Motosikleti
    Ramzey QM 250
    Alıntı U.KALKAVAN adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Ozy, denemeden alman sağlıklı olmaz dostum. O fiyat aralığında çok fazla tercih hakkında olmayacaktır diye düşünüyorum. Malum kur yüksek. Ne tarz mont modellerini denedin? Enduro kullanımı için olan modellere bakabilirsin. Onlar diğer türlere oranla daha uzun oluyorlar.
    Motorum Ramzey qm 250 ve söylemeyi unuttum ama yazlık mont arıyorum. Aslında sadece venom marka satan bir yer bulabildim Denizli'de ve bir iki modelini denedim. Ama hepsi çok kısa kaldı. Enduro olarak kışlık modeller vardı. O nedenle denemedim

---------- Mesajlar birleştirildi - 19:34 ---------- bir önceki mesaj zamanı 19:33 ----------

Alıntı Nikkfurie adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    bütçeyi bir tık yükseltebilir isen Roleff markasını bir incele ebatları baya bi bol kesim , bende 1.89 um kışlık mont pantolon takımını dört senedir kullanıyorum , çok güzelde bir iç yapısı var -7 derecede Mudurnu dan çıkıp İstanbul a geldim bu montla..gün içinde sıcaklık artarsa terlememen için yakasıda açılabilir üçgen pencere şeklinde dizayn edilmiş , çok kullanışlı..
    Hocam yazmayı unutmuşum, yazlık bir model arıyorum.

Motosikleti
    Alıntı ozy2658 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    ......yazmayı unutmuşum, yazlık bir model arıyorum.......
    Yazlık modelini kullanmadım ama fiyat performans olarak kışlıkdan farklı olmasa gerek , çok ucuz ürünleri tercih etmeni tavsiye etmem zira kısa sürede kol ve bedenin sürtündüğü bölgeler aşınıp soyuluyor , hem kötü bir görüntü oluşuyor hemde bu kadar çabuk yıpranan bir kumaş Allah korusun kaza sırasında sürüklenirken hiçbir işe yaramayabilir..

Motosikleti
    Ramzey QM 250
    Yazlık modelini kullanmadım ama fiyat performans olarak kışlıkdan farklı olmasa gerek , çok ucuz ürünleri tercih etmeni tavsiye etmem zira kısa sürede kol ve bedenin sürtündüğü bölgeler aşınıp soyuluyor , hem kötü bir görüntü oluşuyor hemde bu kadar çabuk yıpranan bir kumaş Allah korusun kaza sırasında sürüklenirken hiçbir işe yaramayabilir..
    Hocam kışlık mont için hangi bedeni kullanıyorsunuz? İnternette bir kaç yerde var bu marka. Değerlendirmeyi düşünüyorum

Motosikleti
    Alıntı ozy2658 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Hocam kışlık mont için hangi bedeni kullanıyorsunuz? İnternette bir kaç yerde var bu marka. Değerlendirmeyi düşünüyorum
    şimdi baktım mont 2XL pantolon 3XL

Motosikleti
    Ramzey QM 250
    şimdi baktım mont 2XL pantolon 3XL
    Teşekkür ederim Hocam ✌️

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)