Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Herkese Hayırlı Akşamlar

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    ComingSoon !!!!
    Herkese Hayırlı Akşamlar arkadaşlar, Ben Batuhan 24 yaşındayım istanbul'da yaşıyorum Normalde Üniversitede Bilgisayar Programcılığı okudum ve 1 yıl kadar İstanbul'da bi şirkette yazılımcılık yaptım Şuan Aktif olarak Eczane'de çalışıyorum 0'dan başladım ama neredeyse kendi başıma idare edebilecek kadar bilgiye sahip oldum aynı zamanda eczane sistemlerinde kullanılan yazılım'da da ufak geliştirmeler yapmak için çalışıyorum

Bu zamana kadar motosiklete çok önyargılıydım lakin en sonunda korkumu yenerek geçtiğimiz hafta sonu sınavdan başarılı olarak ehliyeti almaya hak kazandım şimdi belgelerimin tamamlanmasını bekliyorum

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    emenyasin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Lifan KP150
    Size de hayırlı akşamlar. Umarım sıkıntısız bir şekilde teslim alırsınız belgelerinizi.

Motosikleti
    Mondial 100Fmh Yamaha Mt25(2016)
    Alıntı batuhanilgar adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Herkese Hayırlı Akşamlar arkadaşlar, Ben Batuhan 24 yaşındayım istanbul'da yaşıyorum Normalde Üniversitede Bilgisayar Programcılığı okudum ve 1 yıl kadar İstanbul'da bi şirkette yazılımcılık yaptım Şuan Aktif olarak Eczane'de çalışıyorum 0'dan başladım ama neredeyse kendi başıma idare edebilecek kadar bilgiye sahip oldum aynı zamanda eczane sistemlerinde kullanılan yazılım'da da ufak geliştirmeler yapmak için çalışıyorum

Bu zamana kadar motosiklete çok önyargılıydım lakin en sonunda korkumu yenerek geçtiğimiz hafta sonu sınavdan başarılı olarak ehliyeti almaya hak kazandım şimdi belgelerimin tamamlanmasını bekliyorum
    Hadi İnşallah Kazasız Belasız Meslektaş Sayılırız

Motosikleti
    ComingSoon !!!!
    Alıntı Sparks adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Hadi İnşallah Kazasız Belasız Meslektaş Sayılırız

İnşallah, Motosiklet'i çok yakın bi zamanda almak istiyorum fakat fiyatlar çok değişken ve temiz bulmakta zorlanıyorum

Şuan kafamda, KTM Duke 200 var öyle hız seven biri değilim ( aldığımda illaki deneyeceğimdir, yalan yok :D ) en büyük amacım ulaşım ve işe gidip gelirken kullanıcam

arndiol - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    hoşgeldin baskan

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)