Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
2. sayfa BirinciBirinci 12

Selamlar, İstanbul Avcılar'dan Katılıyorum

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    MT-07
    Alıntı Deadly Sto(R)m adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Benim de 3. yilim hasarsizlikta. 800 bana da iyi geliyor. Motoru yan yatirip iki uc parca hasarlansa belki 2-3 bin cikar cebimden. Ekipman klozu da cabasi.

2500 hangi motor icin verilen teklif? Kasko degeri cok mu yuksek acaba?
    2018 mt-07 için. 2000₺ ekipman + 500₺ takozlar işli.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    ufoz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Xpulse 200t
    800 liralık kaskonun evraklarını iyice okuyun derim.

Geçen yıl 460 liraya kasko yaptırmıştım.
    Sonradan kaskonun dar kapsamlı olduğu ortaya çıkmıştı.

1. Motor komple yanarsa kasko rayiç bedelinin %80 ini ödüyordu.
    2. Motor komple çalınırsa ve 1 ay içinde bulunamazsa kasko bedelinin %80 ini ödüyordu.

Diyelimki çalındı, bir ay içinde bulundu. Motora hasar vermişler. Kuruş ödemiyor.

Diyelimki motor direğe zincirli. Cantı söküp motoru çaldılar. Cant çalınmadığı için kuruş ödemiyorlar.

Diyelimki çalmak için kurcaladılar, hasar verdiler. Kuruş ödeme yok.

Kaza, devirme, kedi tırmalamasına kuruş yok.

Sadece, ya komple yanacak yada komple çalınacak. Bu durumda ödeme yapıyorlardı.

Motosikleti
    Yamaha MT-25
    Ben de 2015 yılında İnazuma'ya kasko yaptırmıştım. Sabit bir cisime (ağaç-direk v.s) bağlanması şartı vardı. Ayrıca 22:00 - 06:00 saatleri arasında çalınırsa kapsam dışı bırakma gibi saçma klozlar vardı. Gece 10 sabah 6 arası çalınmayı kapsamıyorsa ne işe yarar bu kasko? Bir yıl dolmadan kaskoyu iptal ettirdim. Tüm yollar, neredeyse tüm kurallar, hgs-ogs, kanuni düzenlemeler hep 4 tekerlere göre. Ülkemiz bu tip uygulamalara hazır değil. Onun için kasko yaptırılacaksa şartlar iyi incelenmeli.

Düşük teminatlı ve sadece çalınmaya karşı kasko aradım, bulamadım. Yurtdışında çok güzel seçenekler var. Bizim ülke çok geri.
    “Bir delil ile 40 alimi yendim; ama 40 delil ile bir cahili yenemedim.” Mevlana

Motosikleti
    MT-07
    Alıntı Öz_Musti adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Ben de 2015 yılında İnazuma'ya kasko yaptırmıştım. Sabit bir cisime (ağaç-direk v.s) bağlanması şartı vardı. Ayrıca 22:00 - 06:00 saatleri arasında çalınırsa kapsam dışı bırakma gibi saçma klozlar vardı. Gece 10 sabah 6 arası çalınmayı kapsamıyorsa ne işe yarar bu kasko? Bir yıl dolmadan kaskoyu iptal ettirdim. Tüm yollar, neredeyse tüm kurallar, hgs-ogs, kanuni düzenlemeler hep 4 tekerlere göre. Ülkemiz bu tip uygulamalara hazır değil. Onun için kasko yaptırılacaksa şartlar iyi incelenmeli.

Düşük teminatlı ve sadece çalınmaya karşı kasko aradım, bulamadım. Yurtdışında çok güzel seçenekler var. Bizim ülke çok geri.
    Ben mrt Sigorta sayesinde uniqo’dan yaptırdım. Kafam rahat ki ev ve iş yerinde kapalı garaj mevcut olduğu halde; anahtarla dahi çalınmaya karşı %80 geri ödemeli.

REKLAM ALANI
2. sayfa BirinciBirinci 12

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)