Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Herkese Merhabalar

Motovento
    REKLAM ALANI

Herkese Merhabalar Arkadaşlar
    Ankara'da ikamet eden daha önce motosiklet kullanmamış ve 42 yaşından sonra Motosiklet almayı düşünen birisi olarak,forumu incelemek, sizlerle tanışmak isteğiyle foruma kayıt oldum.
    Hepinize kazasız belasız keyifli sürüşler dilerim.
    YIL90 ve TempesTr bunu beğendiler.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Motosikleti
    Forza 250
    Hoşgeldiniz, önceliğiniz ehliyet, eğitim, full ekipman ( full face kask, sırt korumalı mont, bilek korumalı eldiven, korumalı pantolon, uzun çizme) ve sonra yaşınız elverdiği için 250cc Abs li bir motor olmalı. Keyifli forumlar.
    espresso bunu beğendi.
    SYM Gts Evo 250, SYM Maxsym 400,KTM Duke 390,Xmax 400abs, Joymax250, Forza250

Mersin İl Temsilcisi yürekçe - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Bende sığar iki cihan, ben bu cihana sığmazam
    Motosikleti
    Cân ile hem cahan, dehr ile hem zaman
    Holgeldiniz..
    İlgilendiğiniz tür nedir?

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    Yamaha Xmax 250
    Güzel temennileriniz için çok teşekkür ederiz.

Aramıza, hoş geldiniz.

Alıntı MimTolga adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Hoşgeldiniz, önceliğiniz ehliyet, eğitim, full ekipman ( full face kask, sırt korumalı mont, bilek korumalı eldiven, korumalı pantolon, uzun çizme) ve sonra yaşınız elverdiği için 250cc Abs li bir motor olmalı. Keyifli forumlar.
    Teşekkür ederim. Tavsiyeleriniz için ayrıca teşekkür ederim. Evet gerekli ekipmanları edinip en ucuzundan bir 125 cc edinip bir süre sonra da istediğim gibi bir Iron883 alma planlarım var.

---------- Mesajlar birleştirildi - 02:02 ---------- bir önceki mesaj zamanı 01:59 ----------

Alıntı yürekçe adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Holgeldiniz..
    İlgilendiğiniz tür nedir?
    Teşekkür ederim. Chopper /Cruiser

---------- Mesajlar birleştirildi - 02:03 ---------- bir önceki mesaj zamanı 02:02 ----------

Alıntı YIL90 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Güzel temennileriniz için çok teşekkür ederiz.

Aramıza, hoş geldiniz.
    Rica ederim. Hoş buldum.

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    Yamaha Xmax 250
    Şimdi belki biraz dövecekler beni ama bence 883 ilk motosiklet olarak bile alınabilecek bir model.

Ağırlık merkezi motosikletin kendi ağırlığını çok güzel ekarte ediyor.

Gaz tepkileri nispeten yumuşak ve bilinçli bir insanın kontrol edebileceği seviyelerde.

Belli oranda alınacak bir eğitimin ardından 883 ile motosiklet hayatına başlanabilir diye düşünüyorum.

Yinede...

İşin sonunda niyet 883 sahibi olmaksa şayet. Bu sürece kadar kullanılacak motosikletlerin de kullanım tarzı olarak cruiser olması çok büyük avantaj sağlayacaktır.

Tabi bunlar benim kişisel düşüncem.

Hemen vurup öldürmenize gerek yok.

Motosikleti
    N/A
    İlk iki motorum da iron 883 tü 0 tecrübe aldım ikisinede 200 km den fazla binemedim sattım işten güçten dolayı galerici misali iyi kar ettiğimle kaldım altından hızlı yükseliyor ilk motor olur mu derseniz olur acemi olduğunuz için maddi anlamda ilk motor olmaz

arndiol - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    hoşgeldin abi

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    Yamaha Xmax 250
    Alıntı arndiol adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    hoşgeldin abi
    Hoş bulduk canım.

Bu gün nasılsın? Afiyettesindir inşallah.

Harley Davidson da ilk motor 883 olabilir diye genelde dile getirilen bir söz var zaten hatta bir kaç HD tanıtımında YouTube'ta da geçiyor bakalım hayırlısı olsun İnşallah

---------- Mesajlar birleştirildi - 13:48 ---------- bir önceki mesaj zamanı 13:47 ----------

Alıntı YIL90 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Şimdi belki biraz dövecekler beni ama bence 883 ilk motosiklet olarak bile alınabilecek bir model.

Ağırlık merkezi motosikletin kendi ağırlığını çok güzel ekarte ediyor.

Gaz tepkileri nispeten yumuşak ve bilinçli bir insanın kontrol edebileceği seviyelerde.

Belli oranda alınacak bir eğitimin ardından 883 ile motosiklet hayatına başlanabilir diye düşünüyorum.

Yinede...

İşin sonunda niyet 883 sahibi olmaksa şayet. Bu sürece kadar kullanılacak motosikletlerin de kullanım tarzı olarak cruiser olması çok büyük avantaj sağlayacaktır.

Tabi bunlar benim kişisel düşüncem.

Hemen vurup öldürmenize gerek yok.
    Harley Davidson ilk motor 883 olabilir diye genelde dile getirilen bir söz var zaten hatta bir kaç HD tanıtımında YouTube'ta da geçiyor bakalım hayırlısı olsun İnşallah

---------- Mesajlar birleştirildi - 13:51 ---------- bir önceki mesaj zamanı 13:48 ----------

Alıntı arndiol adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    hoşgeldin abi
    Teşekkür ederim Hoş buldum

---------- Mesajlar birleştirildi - 13:53 ---------- bir önceki mesaj zamanı 13:51 ----------

Alıntı capt.ooz adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    İlk iki motorum da iron 883 tü 0 tecrübe aldım ikisinede 200 km den fazla binemedim sattım işten güçten dolayı galerici misali iyi kar ettiğimle kaldım altından hızlı yükseliyor ilk motor olur mu derseniz olur acemi olduğunuz için maddi anlamda ilk motor olmaz
    Söylediğiniz gibi evet maddi anlamda ilk motor olmaması lazım bakalım alırsak inşallah yatırmayız yoksa 5-6bin TL tutar herhalde

uzay gemisi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    09
    5-6 bin biraz iyimser olmuş

Moderatör Levent - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    R 1200 GS Adventure
    Hoşgeldiniz.

Alıntı uzay gemisi adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    5-6 bin biraz iyimser olmuş
    Evet olabilir 🙂

---------- Mesajlar birleştirildi - 19:15 ---------- bir önceki mesaj zamanı 19:13 ----------

Alıntı Levent adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Hoşgeldiniz.
    Teşekkür ederim Hoş buldum

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)