Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Merhaba Balıkesirden Can.

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    Henüz yok ;)
    Merhaba Ben Can, Balikesirli ve 31 yaşından sonra motora merak sarmış. bir arkadaşınızım. Bazı sorularıma cevap alabilmek adına sonunda üye oldum.
    Normalde ingilizce Öğretmeniyim. Ama ekmeğimi Yazılımdan kazanıyorum uzun zamandır ayni zamanda yaşıma rağmen meslegimin etiketini tam anlamiyla taşıyabilmek için yazilim muhendisligi okumaktayim. Aranıza hoş geldim.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Hoşgeldin

Motosikleti
    Mondial 100Fmh Yamaha Mt25(2016)
    Hoşbuldum Bende Balıkesir Erdekliyim Hemşehri Sayılırız Ayrıca Yamaha Mt25 Sahibiyim Eger Motora Yeni Başlıcaksan Mt25 Öneririm (Not Motorumu Satmak İçin Söyleyenler İçin Motorumu Daha Satmıyorum)

Motosikleti
    Henüz yok ;)
    Alıntı Eurus adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Hoşgeldin
    Alıntı Sparks adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Hoşbuldum Bende Balıkesir Erdekliyim Hemşehri Sayılırız Ayrıca Yamaha Mt25 Sahibiyim Eger Motora Yeni Başlıcaksan Mt25 Öneririm (Not Motorumu Satmak İçin Söyleyenler İçin Motorumu Daha Satmıyorum)
    Merhaba, henuz benim için yüksek ve riske etmek istemedigim bir bütçe. Çin malını çöpe atarken daha az üzülürüm hemşerim üstelik tarzıda bana uymamakta zaten birazdan tercihim ile ilgili bir konu açacağım.

eurus hoş bolduk

arndiol - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    hoşgeldin

tekerin düz bassın.
    arkhe10 bunu beğendi.

BiaRoss - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    R25
    Bi tanıdık yüz görme ihtimali arttı hoş geldin başkan
    arkhe10 bunu beğendi.

Motosikleti
    Henüz yok ;)
    Alıntı BiaRoss adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bi tanıdık yüz görme ihtimali arttı hoş geldin başkan
    hoş bulduk, ihtimalden ziyade şu motoru alayım da görüşelim merkezdemisin ?

BiaRoss - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    R25
    Alıntı arkhe10 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    hoş bulduk, ihtimalden ziyade şu motoru alayım da görüşelim merkezdemisin ?
    Evet merkezdeyim
    arkhe10 bunu beğendi.

Quantrell - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yeni başlayan birisine verebileceğim en büyük tavsiye
    Motosikleti seçerken tipinden, görünüşünden, markasından veya hangi ülkenin ürettiğinden önce
    bu motor kesinlikle DÜŞECEK ben bunu yaptırabilir miyim ? Bakımları ne kadar pahalıdır ? genel bir sorun çıktığında kaç paraya çözülür ?
    gibi sorularla motosiklet bakın hocam.
    tayfunley bunu beğendi.

Motosikleti
    Honda CBR 500
    Hoşgeldiniz memleketten birini görebildik sonunda
    arkhe10 bunu beğendi.

Motosikleti
    Henüz yok ;)
    Bende memnun oldum memleketli görünce, yakın zamanda görüşecegiz diye dusunuyorum.
    1.91 100 kg civarinda motoru saplamışlad gibi biri gorurseniz. durdurun selam verin zaten. muhtemelen yarın bir motor sahibi olacağım. be @Quentrell kesinlikle bunu düşünerek bir ikinci el alacagim. belki düşüp sevmiyecegim bu işi, belki düştükce begenecegim. o yuzden 2. el çin birşeylerden başlayacagim. dusuk butce riske edilebilecek ;)
    Quantrell bunu beğendi.

Quantrell - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Ben RX3i Evo ile başladım ben başladığımda temmuz sonuydu hem uzun yol hevesim olduğundan hem de açıkçası supersport makineye param yetmediğinden buna başladım.
    nasıl olsa düşerim vs düşüncesi ile kendimi hazırladım fakat şükürler olsun ki kaza yaşamadım hiç motosiklet yer yüzü görmedi bendeyken, normalde yeni başlayandan motosiklet alınmaz bakış açısı vardır ben kesinlikle reddediyorum bunu
    bir şey oluverir korkusu ile aşırı dikkatli aşırı yavaş kullanıp bütün bakımlarını fazla fazla yaptırdım.
    bundan sonraki motosikletimde kesinlikle daha hor kullanacağım bariz yani :D nasıl olsa bir şey olmaz mantığı ile öğrendim çünkü olmayacağını.
    Boyunuz ve kilonuz göz önüne alındığında RX3i Evo bakmanızı tavsiye edebilirim. memnun eder sizi
    bakımları zaten maliyetsiz denecek kadar az tutuyor. supersportların bir karenajı 700-750 lira iken evonun 100-120 lira :D üstelik o parça kırılana kadar zırh gibi koruma demirlerini geçmeniz lazım

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)