Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Merhaba Değerli Motorsiklet.net Üyeleri

Motovento
    REKLAM ALANI
    Zeydan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CBR 125R 2005
    Öncelikle herkese merhaba. İsmim Zeydan 24 yaşındayım Hatay / Reyhanlıda yaşıyorum. Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyetinde öğrenciyim. Bu sene Allahın izniyle okulum bitiyor ve meslek hayatıma geçişimde ilk işim büyük cc bir makina almak olacak. Şuan Honda CBR 125R 2005 ile fırsat buldukça rüzgarı arkama alma ümidiyle gazlıyorum. Venedikli denizcilerden farkım yok malum 125 CC olunca rüzgara göre iş yapmak gerekiyor. Motorsiklet hayatım ilk olarak Peugeot 103 ile başladı. Sırasıyla Jawa, IZH , MZ (Marşına basmaktan herzaman korkardım) , Minsk , Arora Zorro 150 ve son olarak CBR ile devam ediyorum. Arabaları nekadar sevsemde motorsikletteki keyfi vermiyor. Henüz 250 + cc denemedim. Çünkü biliyorum ki denersem ilk işim bankaya krediye koşmak olacaktır Tüm forumdaşlara keyifli sürüşler dilerim.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    __sArSıLmAz__ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda Cbr 650F
    Merhabalar,yakınmışız,bende Adana da yım,Facebook sayfamız gezgin moto club herzaman bekleriz. 125 cc ile 250 cc arasında dağlar kadar fark yok,çok rahat adapte olursunuz
    Zeydan bunu beğendi.

arndiol - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    hoşgeldin başkan, tekerin düz bassın.
    Zeydan ve baltaaa bunu beğendiler.

Zeydan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CBR 125R 2005
    Teşşekür ederim hocam ilerleyen zamanlarda inşallah

---------- Mesajlar birleştirildi - 20:09 ---------- bir önceki mesaj zamanı 20:06 ----------

Hoşbulduk hocam

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler