Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Sonunda forumu okumaktan yazmaya geçtim 😀

Motovento
    REKLAM ALANI

Herkese merhabalar;

Çooook uzun süredir formda yazılanları okuyup fikir sahibi olup, hoş vakit geçirip, bilgilendim ama sonunda motorumu almaya karar verince üye olma cesaretini de gösterip aranıza katıldım. Umarım kimsenin beni yanlış anlamasına izin vermeden, kırmadan uzun yıllar birlikte oluruz.

35 yaşında evliyim. Yaklaşık 1.5 yıldır İzmir de ikamet ediyorum. Daha önce İstanbul'da ikamet ediyordum. 8 sene öncesine kadar çinli jonway maxi scooterım vardı 2 sene kadar kullandım. Daha sonra sadece arkadaşlarımın motorlarını kullanmakla yetindim 🙈🙈 Ama bu hafta sonu büyük bir problem olmazsa RKS Winner 200 ile 2 tekere tekrar merhaba diyeceğim.

Siz değerli forum sakinlerinin tecrübeleriyle tekerimize taş değmeyecek güzel günler dileği ile,

Saygılarımı sunarım.
    drtayfun ve Umit86 bunu beğendiler.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    oldcockroach - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2014 HONDA CBR 125R
    OOO kimble bey :D eskiler bilir yeniler örnek alır :D dizi ve film olarak severek izledik sizi :D hoşgeldiniz :D

Merhaba arkadaşlar adım Fatih 40 yaşındayım ve sanırım 4 yıl aradan sonra 4. motorumu alacağım. Daha önce 125 lik kanuni seyhan, 100 lük mondial uag, 250mct kullandım. Şimdi bir zamandır forumu takip ediyorum, düşündüğüm 3 motor var
    1.si honda cbf150
    2.si honda cb125f
    3.sü bajaj ns160
    kullanım amacım işe gidip gelmek, yakıtta ekonomik olması ve pek sorun çıkartmaması diye sıralayabilirim. Motoru 2. el olarak almayı düşünüyorum. 2.ve 3. seçenekteki motorlar için 2018-2019 trafik çıkışlı, 1. seçenekteki motor içinse tamamen belirsizlik mevcut kafamda. 1 sene kadar kullanıp cc yükseltme gibi bir girişimimin de olması yüksek olağan, bu durumda motoru satarken de pek zarar etmemem gerektiğini de değerlendirebilir misiniz? Sizce hangi motoru seçmeliyim.

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)