Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
1. sayfa 12 SonuncuSonuncu

Merhabalar :)

Motovento
    REKLAM ALANI

Merhabalar abilerim ablalarım ve kardeşlerim
    Öncelikle bu kadar güzel bi ailede yer aldıgım için mutluluğumu ve teşekkürlerimi sizlere sunmak isterim
    Artık aranızda bende varım..
    19 yaşındayım ve bir bayan olarak motor asıgıyım.
    Eee birazcık da meraklıyım
    Bir sürü sorum ve biraz sürü merak ettiğim şey var kısacası biraz başınızı ağrıtabilirim
    Onun dısında suanlık burdayım demek için bir ileti paylaştım.
    Ailenizde olmaktan çok mutluyum.
    Teşekkür ederim aranıza kabul ettiğiniz için.
    abeciMotoru bunu beğendi.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    abeciMotoru - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Cb125E-SymWolf-Inazuma-XJ6 F
    Epeydir böyle şenşakrak bir tanışma girişi yapan olmamıştı
    Hoşgeldin, kelebekli sürüşler :D
    Motosikletimin üstü açık..
    https://www.youtube.com/channel/UCp4K0dvqaCd6YAr_beEsudA/featured?view_as=subscriber

ahmetmert58 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Nc 700 S
    hoşgeldin arkadaşım. umarım sorularının cevaplarını burada bulabilirsin.

Öncelikle teşekkür ederim ama suanlık ne yazık ki bir aracım yok.
    Bir kaç atv eskitmiş olabilirim ama henüz 2 tekere düşemedim
    Aslında sorularımda bu yönde olucak

---------- Mesajlar birleştirildi - 18:08 ---------- bir önceki mesaj zamanı 18:07 ----------

hoşbuldum
    Teşekkür ederim. Soruların cevaplarını bulacağımı düşünüyorum
    Karşımda sizler gibi tecrübeli abilerim ablalarım ve kardeşimlerim olduktan sonra halledilemeyecek şeyler değil sanırım

Moderatör Levent - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    R 1200 GS Adventure
    Hosgeldiniz, eskiden buralar hep bicir bicir idi, simdi takir tukur ;)
    abeciMotoru bunu beğendi.

Kursad55 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Hero Xpulse 200 4v
    Hoş geldiniz. Yüzümde tebessüm oluştu okurken Allah neşemizi bozmasın. İki teker de olur inşallah.

Alıntı Levent adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Hosgeldiniz, eskiden buralar hep bicir bicir idi, simdi takir tukur ;)
    çok teşekkür ederim hoşbuldum

---------- Mesajlar birleştirildi - 23:08 ---------- bir önceki mesaj zamanı 23:07 ----------

Alıntı Kursad55 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Hoş geldiniz. Yüzümde tebessüm oluştu okurken Allah neşemizi bozmasın. İki teker de olur inşallah.
    çok teşekkür ederim düşünceleriniz için Rabbim hepimizin yüzünü güldürsün neşemiz eksik olmasın inşAllah
    Hoşbuldum

Motosikleti
    Honda CBF150
    Buralar değerlenir yerimi alayım ilk sayfadan
    DymaA bunu beğendi.

Bayan değil kadın olduğunu bir öğren sıra motora da gelir elbet
    GT250rAlanya bunu beğendi.

Alıntı Eurus adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bayan değil kadın olduğunu bir öğren sıra motora da gelir elbet
    Yorumunuz ve düşünceniz için teşekkür ederim.

Önce bayanla nasıl konuşulur onu öğren, sonra er kişinin lafı dinlenir elbet...
    DymaA bunu beğendi.

Alıntı PRAGMAN adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Önce bayanla nasıl konuşulur onu öğren, sonra er kişinin lafı dinlenir elbet...
    teşekkür ederim...

@pragman öncelikle er kişi değilim kimseye de lafımı dinletmek gibi bir düşüncem yok. Gördüğüm kadarıyla arkadaş 'kadın' olan cinsiyetini yanlış kelimelerle ifade ediyor ve motor kullanmak cinsiyetle alakalı bir olaymış gibi burda anlatıyor üstüne basarak cinsiyetini vurguluyor burda ve diğer postlarda. Motor cinsiyet işi değil bunu öğrenmeli öncelikle.
    GT250rAlanya ve Osm@n bunu beğendiler.

Alıntı Eurus adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    @pragman öncelikle er kişi değilim kimseye de lafımı dinletmek gibi bir düşüncem yok. Gördüğüm kadarıyla arkadaş 'kadın' olan cinsiyetini yanlış kelimelerle ifade ediyor ve motor kullanmak cinsiyetle alakalı bir olaymış gibi burda anlatıyor üstüne basarak cinsiyetini vurguluyor burda ve diğer postlarda. Motor cinsiyet işi değil bunu öğrenmeli öncelikle.
    Yorumun için teşekkürler.
    Motorun cinsiyetle ilgili olmadıgını anlatacak kadar zeki oldugun için teşekkür ederim. Gerçek anlamda hayran kaldım zekana ve bilgeliğine.
    Eğer forumdaki sorularıma bakacak olursan neden cinsiyetimi belli ettiğimi anlamış olursun.
    Ha eğer kontrol etmeseydin hemen söyleyeyim 1.55 boyunda 45 kiloyum bayan olduğumu belirtmemin asıl nedeni kısa bir sürücü olmam.
    Ve bu konuda bazı yorumlar düşünceler alıyorum. Boy kısalıgı ve zayıflıgın alacak oldugum motor için bir engel olacagını sölylüyorlar.
    Bu forumda olmamın asıl nedeni budur kardeşim. Bazı sorularıma açıklık getirmek ve "tecrübeli" insanlardan bilgi almak.
    Konusan insanlardan değil..
    O yüzden yorumun ve cevaplar için teşekkür ederim.
    Bu sayfadaki son yorumundu sanırım onun içinde minnettar oldugumu bilmeni isterim.
    İyi sürüşler kardeşim.

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Klasik bir "bayanım ben, kadınım, karşı cinsim, bakın bende ne var(vajina)" temalı konu ve bu temaya hemen ayak uyduran şakşakcılar. Her bayan kadın vs konusunda hep aynı kişiler olum yalnız mısınız abazan mısınız nesiniz ya

Alıntı gelecek:) adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Klasik bir "bayanım ben, kadınım, karşı cinsim, bakın bende ne var(vajina)" temalı konu ve bu temaya hemen ayak uyduran şakşakcılar. Her bayan kadın vs konusunda hep aynı kişiler olum yalnız mısınız abazan mısınız nesiniz ya
    varan 2 )
    Kardeşim kaç defa daha açıklama yapmam gerekiyor acaba.. Ama bu açıklama değeceğinizi düşünmüyorum afedersiniz.
    Yanlız millete laf atmışsınız da sizde bu sayfadasınız. Bu işte bir işlik yok mu acaba.?? )
    Ne diyorlardı; bir insanın üstü kirli die eleştirmeden önce hangi çukurda oldugunuza dikkat etmeniz gerekir..
    İyi sürüşler kardeşim.

---------- Mesajlar birleştirildi - 21:23 ---------- bir önceki mesaj zamanı 21:21 ----------

Ha bu arada bayan denilince aklınıza ilk gelen şeyi açık ve net bir şekilde belirtmiş oldunuz.
    Dediğim gibi konusan degil "tecrübeleri abilerim ve ablalarımdan" yardım almak için burdayım.
    İyi günler efendim.

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Alıntı DymaA adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    varan 2 )
    Kardeşim kaç defa daha açıklama yapmam gerekiyor acaba.. Ama bu açıklama değeceğinizi düşünmüyorum afedersiniz.
    Yanlız millete laf atmışsınız da sizde bu sayfadasınız. Bu işte bir işlik yok mu acaba.?? )
    Ne diyorlardı; bir insanın üstü kirli die eleştirmeden önce hangi çukurda oldugunuza dikkat etmeniz gerekir..
    İyi sürüşler kardeşim.

---------- Mesajlar birleştirildi - 21:23 ---------- bir önceki mesaj zamanı 21:21 ----------

Ha bu arada bayan denilince aklınıza ilk gelen şeyi açık ve net bir şekilde belirtmiş oldunuz.
    Dediğim gibi konusan degil "tecrübeleri abilerim ve ablalarımdan" yardım almak için burdayım.
    İyi günler efendim.
    Yorumumu birkaç kez okuyup sentezleyin ondan sonra belki tartışabiliriz. Sizinle tartışmaya hiç girmiycem çünkü okuduğunu anlama diye birşey yok;)

Yorumumu birkaç kez okuyup sentezleyin ondan sonra belki tartışabiliriz. Sizinle tartışmaya hiç girmiycem çünkü okuduğunu anlama diye birşey yok;)
    teşekkür ederim Son yorumunuz oldugu için minnettarım.

yalnız mısınız abazan mısınız nesiniz ya
    Gök yüzüüünde yalnız gezeeen yıldıııızlar , yeryüzüüünde sizin kaaaadaar yalnızııım , ben yalnızıım ben yalnızııım , yalnızııım

emenyasin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Lifan KP150
    Forumda ne kadar saldırgan ve saygısızca yazmayı seven insan var. Arkadaşlar burası umumi bir ortam lütfen biraz daha edeb, adab içerisinde yazalım.
    Ayrıca forumda tanışma başlığı açan bir kişinin cinsiyetini belirtmesinde nasıl bir sakınca var. Hele de çoğunluğunu erkeklerin oluşturduğu bir forumda bu olağan bir durum.
    Lütfen fikirlerimizi uygun bir dille ifade edelim.
    DymaA bunu beğendi.

REKLAM ALANI
1. sayfa 12 SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler